Zürih - Bern - Cenevre Turu Kurban Bayramı Özel

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
649,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
23 Eylül Hareket
Görülecek Yerler
Pegasus Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Zürih

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde ANI TUR Kontuarında buluşma. Check-in İşlemlerinin ardından PC 395 sefer sayılı Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile Zürih'e Hareket. Saat 13:30’da Zürih'e Varış. Varışımızın ardından Pasaport kontrolünü takiben bizi bekleyen otobüslerimiz ile Panoramik Şehir turumuz başlamaktadır. İsviçre'nin en büyük kentine varışımızı takiben panoramik şehir turumuzda FIFA merkezi, şehrin tarihi merkezi olan Lindenhof, şehrin adını aldığı Zürih Gölü, Saat Kulesi, 12. Yüzyıldan kalma Zürih Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme Zürih'te otelimizde.

2. Gün Zürih-Bern-Cenevre

Sabah kahvaltı sonrası Bern'e doğru hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası Unesco tarafından Dünya Mirası listesine alınmış olan Ortaçağ izlerini taşıyan Bern şehir merkezine varış. Takiben Bern şehir turumuza başlıyoruz. Saat kulesi, Avrupa’nın en büyük kapalı alış veriş alanı olarak adlandırılan eski şehir, Einstein'ın Evi, Tarih Müzesi, parlamento binası ve meydanı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Meşhur faytonlar ile tur yapabilirsiniz. Bern Kenti'nin değişik yerlerine yayılmış 100'ün üzerinde fıskiye vardır. Bunların her biri şehrin tarihinde yatan bir olayı ve kahramanını anlatır. Tur bitiminde Cenevre’ye hareket varışımızın takiben panoramik şehir turumuz başlamaktadır. Bu turumuzda Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Birleşmiş Milletler ve Kızılhaç binaları, Notre Damme ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve Geceleme Cenevre'de otelimizde.

3. Gün Cenevre

Sabah Kahvaltısının ardından Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lozan - Ouchy- Montrö ve Chillon Şatosu turuna katılabilirler (Ekstra 80 Euro). 1923 yılında Barış Antlaşmasının imzalandığı İsviçre'nin kültürel başkenti Lozan, şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu (Dışarıdan) bu tam günlük turumuzda görülecek yerler arasındadır. Geceleme Cenevre'de otelimizde.

4. Gün Cenevre-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimiz belirleyeceği saatte buluşma ve ardından Cenevre Havalimanına hareket. Pegasus Havayolları PC 338 numaralı tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından Istanbul Sabıha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu… Bir sonraki Anı Tur seyahatlerinde görüşmek dileği ile...

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Zürih, Bern, Cenevre

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul / Zürih – Cenevre / İstanbul arası Türk Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti
 • Belirtilen otellerde oda kahvaltı konaklamalar
 • Alan / Otel / Alan ve Şehirler Arası transferler
 • Panoramik Zürih, Bern ve Cenevre turları
 • Profesyonel Anı tur rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
 • Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
 • Vize Ücreti : 120.-Eur
 • Vize Ücreti ( Ankara- İzmir ) : 135. Eur
 • Kaza ve Sağlık Sigortası : 15.-Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

İKLİM / HAVA DURUMU: Normal ve ılıman bir iklime sahiptir. Yılın en sıcak olan dönemleri Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Hava sıcaklığı bu dönemde ortalama 18 – 28 derece olarak değişmektedir. İlkbahar ve sonbaharda ise sıcaklıklar 8 ile 15 derece arasında değişir.

Sigorta Bilgilendirme:

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.