Zanzibar

6 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
1.299,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
Her Cuma - Cumartesi - Pazar Hareket
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle Baharat Adası Zanzibar
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Darüsselam-Zanzibar

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali ANITUR kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 17:00'de buluşma. Biniş, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından. Türk Havayolları Tarifeli seferi TK603 ile 19:10'da Darüsselam uçuşumuz başlıyor. Sabah 03:35'de Tanzanya'nın başkenti Darüsselam varış. Vize işlemlerimiz sonrası alanda bizleri bekleyen özel otobuslerimiz ile limana gidiyoruz. Yaklaşlık 2 saat sürecek feribot yolculuğu sonrası Zanzibar'a varıyoruz. Doğu Afrika kıyılarının 23 mil uzağında bulunan Zanzibar, baharat kokuları, dar sokakları, sedef işleme kapıları, mercan resifleri, ılık tropik suları, beyaz kumsallı plajları ile Hint Okyanusu'nda adeta bir cennet ada.. Ada aynı zamanda, zengin bir tarihe de ev sahipliği yapar.Otobüslerimiz ile otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme Zanzibar'da otelimizde.

2. Gün Zanzibar

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen Misafirlerimiz için extra Blue Safari Turu.Tur bitimi otelde dönüş ve geceleme otelimizde.
Blue Safari Turu: 90.- EUR

3. Gün Zanzibar

Sabah kahvaltısı sonra serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz için sabahtan extra olarak Zindan Adası Turu. Zanzibar kentinin tam karşında yer alan bu ada Hapishane olarak yapılması karşılık hiç kullanılmamıştır. Sonraları kölelerin karantinası için kullanılan adada hala kalıntılar görülebilir. Adanın küçük bir kısmından çok güzel bir plaj vardır ayrıca snorkel de yapabilirsiniz. Ayrıca bu ada koruma altındaki büyük kaplumbağalara ev sahipliği yapmaktadır. Ögleden sonra dileyen misafilerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Yunus izleme turu. Yarım gün ve ögleden sonra yapılacak olan turumuz için adanın güney noktasındaki kızımkazı balıkçı köyüne gidiyoruz. Bu turda Yunusları çok rahat görebilir ve hatta onlara yakın yüzebilirsiniz. Ayrıca bu köyde İslamiyetin Doğu Afrikadaki ilk eserlerinden kalma camiyi görebilirsiniz. Sonrasından otele dönüş ve geceleme otelimizde.
Zindan Adası Turu: 70.-EUR

4. Gün Zanzibar

Kahvaltının ardından, güneş, deniz ve tropik sahillerin büyülü dünyasında, adanın keyfini çıkarmak üzere gününüz serbest.. Dilerseniz, Jozani Ormanı ve Baharat Çiftlikleri gezisine katılarak gününüzü renklendirebilirsiniz. Baharat, Zanzibar'ın önemli gelir kaynaklarından.. Adanın orta bölümlerini kaplayan baharat bahçeleri, genellikle bahçe sahibi aile üyelerinden birinin eşliğinde gezilir. Gezi sırasında zencefil, karanfil, vanilya, karabiber, tarçın, hindistan cevizi ve birçok baharat çeşidinin yetiştiriliş ve işlenişini öğrenmeniz, bitkilerden örnekler almanız mümkün.Geceleme otelimizde.
Baharat Turu : 50.-EUR

5. Gün Zanzibar

Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Denizin ve güneşin tadını çıkarabilir, okyanusun derinlinklerine dalış yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler. Geceleme Zanzibar'da otelimizde.

6. Gün Zanzibar

Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Denizin ve güneşin tadını çıkarabilir, okyanusun derinlinklerine dalış yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler. Geceleme Zanzibar'da otelimizde.

7. Gün Zanzibar-Darüsselam-İstanbul

Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası feribot saatimize kadar serbet zaman. Rehberimizin belirleyecegi saatte feribot ile Darüsselama gidiyoruz. Otobüslerimiz ile havalimanına transfer.04.35'de Türk Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul'a dönüyoruz. Atatürk Havalimanına varış saatimiz 10:50. Bir sonraki ANITUR Organizasyonunda görüşmek dileği ile...

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Zanzibar

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*İstanbul-Darüsselam-İstanbul Türk Havayolları İle Gidiş-Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
*Belirtilen Otellerde 6 Gece konaklamalar
*Darüsselam Havalimanı-Otel-Darüsselam Havalimanı arası Feribot ve Otobüs Transferleri
*Anı Tur Profosyonel Rehberlik Hizmeti
*Alan Vergisi
*Zorunlu Sigorta(Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
*Kaza ve Sağlık Sigortası:30.-Eur
*Tanzanya Kapı Vizesi:50.-Usd

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

*Tur kaydı itibari ile biletleme işlemi yapılacak olup iptal tarihine bakılmaksızın bilet bedelinin tamamı ceza olarak kesilmektedir. Tur satın alındıktan sonra yapılacak değişiklik işlemleri ancak bilet iptali ve bilet bedeli kadar ceza karşılığında gerçekleştirilecektir. Turu satın alan misafirlerimiz bu maddeleri kabul etmiş sayılırlar. Tur tarihine 7 gün ve daha az kala yapılan iptallerde sözleşmede yer alan iptal koşulları geçerlidir.
*Uçuşlar, müsaitlik durumuna göre Farklı Havayolları ile düzenlenebilmektedir;
Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

Bu tur için yolcularımızın Türk vatandaşı olanlar için VİZE UYGULAMASI YOKTUR.En az 6 ay geçerli pasaport taşımaları yeterlidir.Vize uygulaması olmayan ülke olması ; o ülkeye giriş yapılabileceği anlamınına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir.Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Turumuzda minimum 2 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 5 gün öncesidir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.