Zagreb Turu 3 Gece 4 Gün

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
489,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
Her Perşembe - Pazar Günü Hareket
Görülecek Yerler
THY İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul- Zagreb

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde uçuştan 2 saat önce bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Zagreb'e hareket. Zagreb'e varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, yarım günlük panoramik şehir turumuz için hareket ediyoruz. 19. yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile beklentilerinizden çok daha güzel bir kent olan Zagreb, aynı zamanda eğlenceli hayatı ile de ünlüdür. Zagreb'in görülmesi gereken en önemli yerleri Ortaçağ özellikleri ile Yukarı Şehir (Kaptol) bölgesindedir. Büyüleyici güzellikteki Zagreb'de, öncelikle Mirogoj Park Mezarlığı'nı ve burada bulunan heykelleri, Zagreb Katedralini, Dolac Pazarı'ını, Zagreb'in sembolü St. Mark Kilisesi'ni, Lotrseak Kulesi’ni, St Catherine Kilisesi'ni gezeceğiz. Taş Kapı'da ise dileyen misafirlerimiz dilekleri için mum yakabilirler. Dünya'da sadece Zagreb'te öğle saati Lotrscak tepesinden atılan top ile duyurulmaktadır. At nalı şeklinde birçok güzel parkı ile ünlü olan Zagreb'in en ünlü aynı zamanda da Avrupa'nın en eski parkı olan Maksimir'i gezeceğiz. Arkeoloji Müzesi, Ulusal Müze, Hükümet binaları da göreceğimiz önemli yerlerden bazılarıdır. Arzu eden misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek müzikli ve yemekli Hırvat Gecesi turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde
Yemekli ve Müzikli Hırvat Gecesi: 50 €

2. Gün Zagreb

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman, arzu eden misafirlerimiz Ekstra olarak yapılacak olan tam günlük öğle yemekli Rijeka turuna katılabilirler. Bu turumuzda, Kvarnerler Körfezi manzarası eşliğinde Rijeka'ya yaklaşık 3 saat süren bir yolculuk ile ulaşıyoruz. Rijeka, tarihten bugüne bir liman kenti olarak her zaman önemini korumuş, ılıman iklimi, mimari güzellikleri, turistik, kültürel ve sanatsal etkinlikleri ile bir cazibe merkezidir. Rijeka'ya varışımızla birlikte panoramik şehir turunda, meydan, çarşı, kilise, liman ve diğer önemli binaları gezeceğiz. Ardından, alışverişleriniz için serbest zaman. Öğle yemeğinin yerel bir restoranda alınmasının ardından Zagreb'e transfer ve geceleme otelimizde.
Rijeka Turu: 75 €

3. Gün Zagreb

Sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman, Arzu eden misafirlerimiz Ekstra olarak yapılacak olan Plitvice Gölleri Ulusal Parkı turuna katılabilirler. Muhteşem doğa güzellikleri, her mevsim ayrı güzel rengarenk Plitvice bu özellikleri sebebi ile UNESCO tarafından korumaya alınmıştır. Art arda dizilmiş 16 göl, şelaleler, çağlayanlar, zengin bitkileri ile turistik cazibe merkezi haline gelen parkı ziyaretimizin ardından otele transfer. Geceleme otelde.
Plitvice Gölleri Ulusal Parkı : 60 €

4. Gün Zagreb-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havaalanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Zagreb

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Alan – otel – alan transferleri
  • Zagreb’de 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
  • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk )
  • Türkçe rehberlik hizmetleri eşliğinde Panoramik Şehir Turu

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Ekstra turlar ve Programda belirtilmeyen tüm kişisel harcamalar
  • Hırvatistan Vizesi : 70-EUR
  • (Yeşil pasaportu veya geçerli çok girişli Schengen Vizesi olan misafirlerimizin Hırvatistan vizesi almasına gerek yoktur)
  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
  • Seyahat Sağlık Sigortası : 15.- EUR

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.