Vietnam Kambocya Turu

10 Gece 11 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
2.200,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
02 Mart 2016 Singapur Havayolları ile
Görülecek Yerler
02 Mart 2016Hanoi(2), Halong Bay(1), Ho Chı Mınh Cıty(2),Seam Reap(2), Phnom Penh(1)
1. TUR PROGRAMI

1. Gün 1. Gün İSTANBUL – SİNGAPUR

Turumuz Saat 10.30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 13.25’te Singapur Havayolları’na ait SQ-391 sefer sayılı uçak ile Singapur’a hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.

2. Gün 2. Gün SİNGAPUR – HANOİ

Singapur’a varışımız yerel saat ile 05.45’te. Burada uçak değiştiriyor ve saat 09.20’de SQ-176 sefer sayılı uçak ile Hanoi’ye hareket ediyoruz. Varışımız yerel saat ile 11.40’ta. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve özel aracımız ile öğle yemeğimizi alacağımız yerel restoranımıza hareket ediyoruz. Ardından otelimize giriş yapıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Giriş işlemlerinin ardından turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Hoan Kiem Gölü, Ly Thai To Büstğ, Bgoc Son Tapınağı olacaktır. Ardından Hanoi’ye özgü çekçekler ile eski Hanoi sokaklarında keyifli bir gezintiye çıkıyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra akşam yemeğimizi alacağımız yerel restorana gidiyoruz. Yemeğimizin ardından günün yorgunluğu atmak için otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.

3. Gün 3. Gün HANOİ – HALONG BAY

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Hanoi şehir turunun devamı için otelimizden hareket ediyoruz. Ho Chi Minh Mozalesi, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı, Ba Dinh Meydanı ve Pillar Pagoda’sı göreceğimiz yerler arasında olacak. Ardından öğle yemeğimizi alıyor ve Halong Bay’e doğru yola çıkıyoruz. Halong Bay varışımızla birlikte otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimiz deniz ürünlerinden oluşan bir menü olacak. Konaklama otelimizde.

4. Gün 4. Gün HALONG BAY – HANOİ

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’de keyifli bir tekne turuna çıkacağız. Dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezde,. adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Ardından Hanoi’ye doğru yola çıkıyoruz ve Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosunu izleyeceğiz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda, konaklama otelimizde.

5. Gün 5. GÜN HANOİ – HO CHİ MINH (SAIGON)- CU CHI TÜNELLERİ

Güne erken saatlerde başlıyoruz, kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Saat 09.25’te Saigon’a uçuyoruz. Saat 11.25’te olacaktır. Varışımızın ardından Öğle yemeğimizin ardından Cu Chi Tünelleri’ne gidiyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Gezimizin ardından alış veriş yapabileceğimiz Ben Thanh Pazarına gideceğiz. Pazarda geçireceğimiz keyifli zamanın ardından akşam yemeğimizi alıyor ve otelimize gidiyoruz.

6. Gün 6. Gün HO CHİ MINH (SAIGON) – MEKONG DELTASI

Kahvaltımızın ardından Savaş Müzesi ve Reunification Sarayı’nı ziyaret edeceğiz. Ardından Mekong Deltasında suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengarenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Öğle yemeğimiz tur esnasında yerel bir restoranda. Ardından Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyor ve Ho Chi Minh’e dönüyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Konaklama otelimizde

7. Gün 7. GÜN HO CHİ MINH (SAIGON) – PHNOM PENH

Otelimizde alacağınız kahvaltının ardından kısa bir gezinti ile şehri keşfedeceğiz Göreceğimiz yerler arasında Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali olacak. Havalimanı transferimiz öncesinde yerel restoranda öğle yemeğini alacak ve ardından havalimanına transfer olacağız. Yerel havayolları ile saat 16.05’te Phnom Penh’e uçacak ve saat 16.50’de varışımızın ardından otelimize transfer olacağız. Akşam yemeğimizi dışarıda yerel restoranda alıyoruz. Konaklama otelimizde.

8. Gün 8. Gün PHNOM PENH - SIEM REAP

Kahvaltımızın ardından Kraliyet Sarayı, Silver Pagoda, Ulusal Müze ziyaretlerimiz olacak ardından Öğle yemeğimizi alacağız ve Kamboçya’nın yakın tarihini daha iyi anlayabileceğimiz Choeung Ek “Öldürme Alanı” ile başlıyoruz. Khmer Rejimi tarafından 1 milyonun üzerinde etnik farklı etnik kültüre ait insanların katledildiği yer olan Öldürme Alanı’nda zaman zaman tüylerimiz ürperecek savaşın çirkin yüzüne tanıklık edeceğiz. Ayrıca Katliam Müzesi’nde ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alıyoruz. Ardından yerel havayolları ile saat 19.10’da Seam Reap’e uçuyoruz. Saat 19.50’de varışımızın ardından akşam yemeğimiz için restorana gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

9. Gün 9. Gün SIEM REAP

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Günün kalanında ünlü Banteay Srey tapınağı ziyareti için hareket ediyoruz. Dönüş yolunda is Palm Şugar Köyü’nü göreceğiz. Efsanevi Angkor Wat gezimizi gerçekleştiriyor ve Phnom Ba Kheng Tepesi’nde insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat eşliğinde güneşi batırarak tamamlıyoruz. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi alacak ve otelimize döneceğiz. Konaklama.

10. Gün 10. Gün SIEM REAP - SİNGAPUR

Kahvaltımızın ardından Prasat Kravan, Srah Srang, Banteay Kdei ve Ta Promh tapınak ve antik kalıntıların ziyaret edecek ve tarihi bir yolculuğa çıkacağız. Neak Pean, Preah Khan tapınak ziyaretleri ile gezimize devam edecek. Turumuzu tamamladıktan ve öğle yemeğimizin ardından havalimanına transfer oluyoruz.

Saat 18.55’te Singapur’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat 22.10’da olacak. Varışımıza istinaden İstanbul uçuşumuz için uçak değiştiriyoruz.

11. Gün 11.Gün SİNGAPUR – İSTANBUL

Kısa beklemenin ardından saat 02.05’te Singapur Havayolları’nın SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’na varışımız yerel saat ile yaklaşık 07.25’te. Turumuzun sonu, bir dahaki turumuzda görüşme üzere…

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Siem Reap, Phnom Penh, Ho Chi Minh City, Hanoi, Halong Bay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler


· Singapur Havayolları ile Istanbul – Singapur –Hanoi / Siem Reap – Singapur -İstanbul gidiş ve dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve vergileri
· Hanoi- Saigon ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
· Saigon – Phnom Penh uçak bileti ve vergileri
· Phnom Penh - Sıem Reap Uçak bileti ve vergileri
· Programda belirtilen şehirlerde 4* otellerde oda-kahvaltı konaklamalar,
· Tüm öğle ve akşam yemekleri
· Programda belirtilen tüm geziler
· Halong Bay’de ve Mekong Deltası’nda tekne turu
· Su Kuklası Tiyatrosu
· Programda belirtilen tüm panoramik şehir turları,
· Türkçe rehberlik hizmet

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize Risk Güvence Paketi
Anıtur’dan vize hizmeti almış tüm yolcularımızın vize hizmeti ile aynı anda alabilecekleri bir Güvence paketidir. Bu Güvence paketini satın almış olan misafirlerimize vize çıkmaması, red olması vb durumlarda Tur ücretinin tamamı iade edilir.
Bu paketin kuralları
• Vize işlemlerini Anıtur’dan yaptıran misafirlerimiz bu güvenceden faydalanabilir. Hizmeti Anıtur’dan almıyorsa hiçbir şekilde geçerliliği yoktur.
• Vize hizmetinin eklendiği gün aynı anda eklenebilir. Sonradan eklenmesi mümkün değildir.
• Vizenin çıkmaması durumunda Tur ücretinin tamamı iade edilir, ek hizmet ücretleri (Vize, Sigorta, İptal Güvence, Vize Risk vb ) iade edilmez.
• Tüm Vizeli Turlarda Geçerlidir. Fiyatı sabit 50€’dur.
Vize Risk Güvence Paketi Satın Almayıp, Vizesi Çıkmayan Misafirlerimize Kesinlikle Sözleşme Şartları Uygulanır.
Ayrıca;
Daha öncesinde Schengen vizesi olamayan pasaportara vize hizmeti verilmeyebilir. Evraklar vize departmanı tarafından kontrol edilecek olup, eksik evrak göndermeyip bekleten, yeterli belgelere sahip olmayan misafirlerimize hizmet bedeli ve evrakları iade edilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.