Tutta İtalya Turu Roma Başlangıç

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
599,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
22 Temmuz Hareket
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar terminalinde uçuştan 2 saat önce buluşma. Türk Hava Yolları’nın TK 1837 sayılı tarifeli seferi 11.00’de Roma uçuşu. Varışı takiben yapılacak panoramik şehir turunda; Pieta Collosseo, Roma Forumu, Traiano Forumu, Circo Massimo yarış alanı, Mussolini´nin halka seslendiği Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi {Fontana di Trevi} ve İspanyol Merdivenleri {Piazza di Spagna} görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Roma Gece Turu’na katılabilirler. Geceleme otelinizde.

2. Gün ROMA (Napoli & Pompei)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Napoli Pompei Turu’na katılabilirler. Geceleme otelinizde.

3. Gün ROMA FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüzle Floransa’ya transfer ve varışı takiben Floransa şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda, Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Santa Maria del Fiore Katedrali ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte Montecatini’deki otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

4. Gün FLORANSA (Pisa & Siena & San Gimignano)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Pisa&Siena&San Gimignano Turu’na katılabilirler. Geceleme otelinizde.

5. Gün FLORANSA VENEDIK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e transfer ve varışta yapılacak panoramik şehir turunda; San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Çan ve Saat Kulesi ile Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

6. Gün VENEDIK ( VERONA &GARDA )

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Verona & Garda Gölü Turu’na katılabilirler. Tur bitiminde otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

7. Gün VENEDIK MILANO

Sabah kahvaltısının ardından özel aracımız ile Milano’ya transfer ve varışın ardından yapılacak şehir turunda Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı, Fortezza görülecek yerler arasındadır Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

8. Gün MILANO ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından rehberinizin bildireceği saatte Milano Havalimanı’na hareket. Türk Hava Yolları’nın TK 1902 sayılı tarifeli seferi ile 13.40’da İstanbul uçuşu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Roma, Floransa, Venedik, Milano

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Türk HY tarifeli seferi ile olmak üzere İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} – Roma / Milano - İstanbul dış hatlar, gidiş/dönüş uçak bileti
 • Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
 • Havaalanı – Otel - Havaalanı gidiş/dönüş transferi
 • Tur programında belirtilen şehirlerarası transferler
 • Belirtilen kategori otellerde 7 gece oda/continental kahvaltı konaklama
 • Milano, Venedik, Floransa ve Roma Panoramik şehir turu
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • K.D.V.
 • Venedik Vaporetto Ücreti
 • İtalya’da otele ödenen şehir konaklama vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve Hizmet Bedeli
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı çıkış fonu bedeli
 • Ekstra turlar
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Öğle ve akşam yemekleri ile içecekler
 • Tüm Müze ve Ören yeri girişleri

İptal ve İade İşlemleri

-

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

İklim / Hava Durumu: İtalya’da iklim son derece değişkendir ve bölgenin coğrafi özelliğine göre farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak ülkenin büyük bölümünde Akdeniz ikliminin tesiri görülmektedir. İtalya, Kuzeydeki Alp dağlarında bile kendini hissettiren bir Akdeniz iklimine sahiptir. Kış aylarında aşırı soğuklar, yaz aylarında ise çok bunaltıcı sıcaklar yaşanmamaktadır. Ülke çok yoğun yağış almamaktadır. Ülkende Kuzeyde güneye doğru ilerledikçe Akdeniz ikliminin etkisi Alplerin dışında kalan bütün yarımadada hissedilmektedir. Sardunya ve Sicilya adalarında ise Akdeniz iklimi görülmektir. Kışları ılık ve yağışlıdır. Yağışlar kıyılarda yağmur, yükseklerde kar şeklindedir. Yazları ise çok sıcak ve nemlidir.
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı:
Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50dir. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 15 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.
Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin yurtdışına geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Kimlikler yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir.
Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.