Tunus Hammamet Turu Her Gün Hareket

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
399,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
Her Gün Hareketli
Görülecek Yerler
Tunus Havayolları ile
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Tunus (Hammamet)

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 20:00'de buluşma .Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Tunus Havayolları'nın TU 217 tarifeli seferi ile 22.15'de Tunus Kartaca Havalimanı'na hareket. Yerel saat 23:55'te Tunus Kartaca Havalimanı'na varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra havalimanında karşılanma ve yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından Hammamet'ki otelimize varış ve odalara yerleşme.

2. Gün Tunus (Hammamet)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Tunus, Kartaca, Bardo, Sidi Bou Said Turunakatılabilirler.1 saatlik yolculuktan sonra Başkent Tunis'e varış. Kentte kısa bir geziden sonra şehir merkezindeki Medina'daki (eski şehir) Souk' ta (Tunus'un eski ve otantik çarşısında) alışveriş imkânı. Dünyaca ünlü Bardo Mozaik Müzesi'nin gezilmesi ve öğle yemeği .Yemekten sonra Endülüs dönemini yansıtan ve Başkent Tunus'a hâkim bir tepedeki Sidi Bou Said bölgesinde verilecek kahve ve alışveriş molasını takiben Kartaca Harabeleri ziyaretinden sonra saat 17.30 civarında hareket ve otele dönüş. Akşam yemeği. Geceleme otelimizde
Tunus – Kartaca – Bardo – Sidi Bou Said Turu :EUR 55.- kişi başı

3. Gün Tunus (Hammamet)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Kairouan – Sousse Monastur – Port El Kantaoui Turuna katılabilirler. Ülkenin güneyine doğru inip yakından tanıma imkanı. İslamiyet'in Afrika kıtasına ilk geliş noktası olan ve ilk caminin yapıldığı tarihi Kairouan şehrinde Okba Camisi'nin ziyaretinden sonra Aglabit Havuzları ve meşhur halı dokuma atölyelerinin gezilmesi. Turistik yatırımları ile ünlü Sousse kentini ziyaret ve öğle yemeği. Yemekten sonra Monastır kentinde Habib Bourguiba Mozolesi'nin görülmesi. Tunus'un ünlü turistik limanı Port El Kantaoui'nin gezilmesinden sonra, 17.00 civarında hareket, otele dönüş. Akşam , dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Folklorik Tunus Gecesi'ne katılabilirler.Tunus mutfağından özel bir menünün sunulduğu akşam yemeğinde; yemek süresince değişik folklor, dansöz ve akrobasi gösterilerini izleyebilirsiniz. Yemekte sınırsız Tunus şarabı ikramı olacaktır. Program bitiminde dışarıda çöl bedevileri tarafından yapılan atlı gösterilerini izleyebilirsiniz. Yemek sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.
Kairouan – Sousse – Monastur – Port El Kantaoui Turu :EUR 50.- kişi başı

4. Gün Tunus (Hammamet) - İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Rehberimizin Belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Tunus Hava Yolları'nın TU 216 tarifeli seferi ile 17:40'da İstanbul'a hareket. 21:15'de İstanbul'a varış. Atatürk Havalimanı'na hoş geldiniz. Daha sonraki turlarımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

UÇUŞ DETAYLARI
1.Gün
TU217
Istanbul–Tunus
22:15
23:55
4.Gün
TU216
Tunus–Istanbul
17:40
21:15

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Hammamet

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Tunus Havayollarının tarifeli seferi ile Tunus gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Alan – otel – alan transferleri
 • Belirtilen kategori otellerde 3 gece yarım pansiyon konaklama
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı Vergisi ve Zorunlu Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Seyahat Sigortası: 15 €
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15 TL
**Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
*Bahşiş: 5 € (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.