St Petersburg Turu Sevgililer Günü Özel

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
499,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
13 Şubat 2014
Görülecek Yerler
Rossiya Havayolları ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün 13 Şubat 2014 İstanbul - St Petersburg

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde yetkililer ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Rossiya Hava yolları'nın FV296 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:40'da St. Petersburg'a hareket. Saat 17:00'de St. Petersburg'a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün 14 şubat 2014 St Petersburg

Sabah kahvaltımızın ardından Şehir turumuz Başlıyor. Şehir Turumuzda Deli Petro, Puşkin, Büyük Katerina ve daha birçoklarının yaşadığı ve büyüleyici beyaz gecelerin yaşandığı kentin, Neva Nehri kıyılarında yer alan birçok binası sanat eseri niteliğinde. Yarım günlük turumuzda şehrin kalbi olarak anılan ünlü Nevski Caddesi, devasa Isaac Katedrali, muhteşem cephesi ile Amirallik Binası, şair Puşkin`in heykelinin süslediği Sanatçılar Meydanı, devrimin simgesi Aurora Gemisi ve 70 km`lik ünlü Neva Nehri gibi şehrin simgesi haline gelmiş yerleri panaromik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde Dileyenler extra düzenlenecek olan Hermitage Müzesi Turu'na katılabilirler. Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya'nın ve Rusya'nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı'na girmiştir. Tur bitiminde otelimize transfer . Geceleme otelimizde.

Hermitage Müzesi Turu :EUR 45,- kişi başı

3. Gün 15 Şubat 2014 St Petersburg

Sabah kahvaltısnın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Çar Kasabası- Ekaterına saray turuna katılma imkanı. 18. yy.'da Katerina tarafından inşa ettirilen ve Çar kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksi. 600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayı. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaret edilememektedir. Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

Puşkin (Çar Kasabası) ve Ekaterina Saray Turu :EUR 45,- kişi başı

4. Gün 16 Şubat 2014 St Petersburg - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası Serbest Zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Rossiya Hava Yolları'nın FV 295 tarifeli seferi ile saat 21:40'da İstanbul Atatürk Havalimanı'na hareket. 23:15'de İstanbul'a varış. Daha sonraki turlarımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

UÇUŞ DETAYLARI
13Şubat2014
Istanbul–StPetersburg
11:40
17:00
16Şubat2014
StPetersburg–Istanbul
21:40
23:15

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

St Petersburg

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Rossiya Havayolları ile İstanbul-St.Petersburg-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
*St. Petersburg Alan– Otel – Alan Transferleri
*St. Petersburg Yarım Günlük Şehir Turu
*St Petersburg'da 3 gece Oda Kahvaltı Konaklama
*Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
*Havalimanı Vergisi ve Zorunlu sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Seyahat Sigortası: 15 €
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15 TL
**Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
*Bahşiş: 5 € (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.