St Petersburg Ramazan Bayramı Özel

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
599,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
27 Temmuz 2014
Görülecek Yerler
Aeroflot Havayolları ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün 27 Temmuz 2014 İstanbul - St Petersburg

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde Siz Değerli Misafirlerimiz ile Buluşuyoruz. Bilet ve Pasaport İşlemlerinden sonra AEROFLOT Havayolları'nın SU6296 nolu tarifeli seferi ile Saat 15:25'de St Petersburg'a Hareket. Rahat ve Konforlu bir uçuşun ardından yerel Saat 19:40'da St Petersburg'a Varışımızı takiben otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2. Gün 28 Temmuz 2014 St Petersburg

Sabah kahvaltısnın ardından panaromik şehir turu. Turumuzda; Nevsky Caddesi, Pushkin Anıtı, Eski Liman Fenerleri, Saray Meydanı, Birzhevoy Köprüsünden Vasilevsky adasına geçiş, Peter & Paul Kalesi, Aurora Zırhlısı, Hermitage Sarayı, Kanlı Kilise ve St.Isaac Katedrali görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Hermitaj Müzesi Turuna katılma imkanı. Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya'nın ve Rusya'nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı'na girmiştir. Tur bitimi serbest zaman Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

Hermitaj Müzesi Turu - Kişi Başı 45 Euro

3. Gün 29 Temmuz 2014 St Petersburg

Sabah kahvaltısnın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Çar Kasabası- Ekaterına saray turuna katılma imkanı . 18. yy.'da Katerina tarafından inşa ettirilen ve Çar kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksi. 600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayı. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaret edilememektedir. Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelinizde.

Çar Kasabası – Ekaterina Saray Turu – Kişi Başı 45 Euro

4. Gün 30 Temmuz 2014 St Petersburg - İstanbul

Sabah kahvaltısnın ardından otelden ayrılış işlemleri ve uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Aeroflot Havayolları'nın SU6295 sefer sayılı uçağı ile saat 12:10 da İstanbul'a hareket.Yerel saat ile saat 14:25 'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

St Petersburg

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Aeroflot Havayolları ile İstanbul - St Petersburg -İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • St Petersburg'da alan– otel – alan transferleri
 • St Petersburg Yarım Günlük Şehir Turu
 • St Petersburg'da 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı Vergisi ve Zorunlu Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Seyahat Sigortası: 15 €
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15 TL
**Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
*Bahşiş: 5 € (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.