Şeker Bayramı Budva Turu

4 Gece 5 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
599,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
6 Temmuz Hareket// SON YERLER!
Görülecek Yerler
Türk Havayolları ile
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL- TİRAN- SVETI STEFAN-BUDVA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 05.30’da Anı Tur kontuarında buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1073 tarifeli seferi ile saat 07.45’de Tiran’a hareket. Saat 08.25’de varışın ardından özel otobüsümüzle Tiran şehir turumuz başlıyor. Panoramik Tiran şehir turumuzda, Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı, Janna Nehri görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzdan sonra kısa bir mola ve Budva’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde mola. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60-70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Budva'ya varışımızla birlikte muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan şehirde yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Avrupa'ya nam salmış Budva gece hayatının tadını çıkarabilirler. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde

2. Gün BUDVA (KOTOR / MOSTAR-POÇİTEL-TREBİNJE)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Kotor turuna (30 Euro) katılabilirler ya da ekstra olarak düzenlenecek tam gün öğle yemekli Mostar-Poçitel-Trebinje turuna katılabilirler (60 Euro).
Kotor Turu: UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor körfezi gezilecektir. Karadağ'ın güneybatısında ve Hırvatistan'ın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir liman
olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner.
Mostar – Poçitel – Trebinje Turu: Özel aracımızla otelden ayrıldıktan sonra Bosna Hersek sınır geçişimizi takiben ilk durağımız, bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel olacak. 16.yy.’da Osmanlı tarafından yapılan binaları görüyor ve çok güzel fotoğraflar çekiyoruz. Daha sonra Mostar’a gidiyoruz. Mostar’da yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Öğle yemeğini tur sırasında yerel bir restoranda alıyoruz. Alışveriş ve kişisel ihtiyaçlarınız için verilecek serbest zamanın ardından toplanma ve son durağımız olan Trebinje'ye hareket. Trebisnjica Nehri'nin kenarına kurulmuş olan bu tarihi dokusunu koruyan şirin kentte kentin simgesi olan taş köprüyü ve Osman Paşa Camii'ni göreceğiz.
Çok güzel fotoğraflar çekeceğiniz turumuz sonrasında Budva'ya ve otelimize transfer. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.

3. Gün BUDVA (DUBROVNİK)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenen tam günlük Dubrovnik şehir turu yapılacaktır (70 Euro). Hırvatistan'ın Adriyatik sahilinde bulunan, Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile ünlü şehri Dubrovnik’e hareket edilecektir. Varışın ardından yapılacak panoramik Dubrovnik şehir turu esnasında ihtişamlı mimarileri ile Dominican ve Franciscan Manastırları, Avrupa’nın en eski eczanesi, tarihi liman, surlarla çevrili mermer kaplı caddeleri, merdivenleri, birer sanat eseri olan çeşme ve Rector Sarayı ile Katedrali görülecek yerler arasındadır. Kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest zamanın ardından Budva’daki otele dönüş. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde

4. Gün BUDVA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Öğle Yemekli Rafting turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuzda “Avrupa’nın Mücevheri” olarak anılan Tara Nehri ‘ne gideceğiz. 82 km uzunluğu ile Colorado Nehri’nden sonra Dünya’daki en uzun Kanyon olan Tara’da önce keyifli bir jeep safari yapacak ardından 16 km’lik mesafeyi rafting yaparak unutulmaz bir maceraya atılacağız. Ayrıca dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen tam günlük Öğle yemekli Tekne turuna katılabilirler (30 Euro). Harika bir doğada çıkacağınız bu turda teknemizle fiyortların içinde keyifli bir gezinti yapacak ve 3 farklı yerde mola vererek fiyortlarda yüzme şansı bulacağız. Öğle yemeğimizi teknede alacağız.
Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde

5. Gün BUDVA- PODGORICA- ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. En geç 10.00’da odalarımızı boşaltıyoruz. Rehberimizin bildireceği saatte Tiran havalimanına transfer. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayolları’nın TK 1078 sefer sayılı uçuşu ile 20.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Budva

Ücrete Dahil Olan Hizmetler • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Tiran-İstanbul parkurunda uçak bileti
 • Belirtilen kategorideki otelde oda-kahvaltı veya yarım pansiyon konaklama
 • Tiran, Budva panoramik şehir turları
 • Şehirlerarası programda belirtilen tüm transferler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30 -Eur

İptal ve İade İşlemleri

-

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.