Rusya Turu (St.Petersburg-Moskova) Tüm Extra Turlar Dahil

5 Gece 6 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
949,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
16-23-30 Temmuz; 06-13-20-27 Ağustos; 03-10 Eylül 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları ile!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - St Petersburg

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde yetkililer ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 13.20'de St.Petersburg'a hareket. Saat 17.45'de St.Petersburg'a varış ve Havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Yapılacak olan panoramikşehir turunda dünyanın en ünlü mimar ve sanatçılarının en güzel örneklerinin sergilendiği caddeleri ve şehrin tarihi ve turistik yerlerini görme imkanı yakalayacağız. Ünlü yazarların kitaplarında işlenen ünlü NevskyProspect, Eski Liman Fenerleri, Darphane, Saat Kulesi, Deli Petro' nun Heykeli, Kışlık Saray, Saray Meydanı, Amirallik Binası ve Avrora Zırhlısı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Serbest zaman ve konaklama otelimizde.

2. Gün St Petersburg

Sabah kahvaltısının ardından Neva Nehrinin yanında bulunup Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından, Dünya'nın ve Rusya'nın en büyük müzelerinden HERMITAGE MUZESITURU'na çıkıyoruz. Bu muhteşem ve devasa müze, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı'na da girmiştir. Öğleden sonra ST. PETERSBURG KANALLARI TEKNE TURU. Bu turumuzda rehberimiz eşliğinde St. Petersburg'u bir de kanallardan görerek, Neva Nehri'ne kadar uzanıyoruz. Tur bitiminde serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Hermitage Turu : Fiyata Dahildir;
St Petersburg Kanallar Tekne Turu : Fiyata Dahildir;

3. Gün St Petersburg

Sabah kahvaltısından ardından PETERHOF TURU için otelimizden hareket. Bu turumuzda Finlandiya Körfezi'nde bulunan ve Petro'nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli'ye inşa ettirdiği yazlık sarayı görme imkanı bulacağız. Paris'teki Versailles'a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Tur bitiminden sonra vereceğimiz serbest zaman süresince St. Petersburg'un tarihi ve turistik yerleri gezilebilir yerel mağazalarından alışveriş yapılabilir. Konaklama otelimizde.

Peterhoff Sarayı ve Bahçeleri turu : Fiyata Dahildir;

4. Gün St Petersburg - Moskova

Sabah erken saatlerde odaları boşaltma ve özel aracımızla Moskova Tren İstasyonu'na transfer. Hızlı tren ile Moskova yolculuğumuz yaklaşık 4 saat sürecek. Moskova'ya varışımızın ardından yapacak olduğumuz panoramik Moskova şehir turunda göreceğimiz yerler arasında siyasi ve toplumsal çalkantılara sahne olmuş tarihi merkez Kızıl Meydan, burada yer alan soğan şeklindeki çok renkli kubbesi ile ilginç St. Basil Katedrali, Kremlin Sarayı, Bolşoy Tiyatrosu, Tverskaya Caddesi, Gorki Parkı, Novadieviçe Manastırı, Kuğu Gölü, Luzniki Stadyumu, Lenin Tepesi ve son olarak Moskova Üniversitesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5. Gün Moskova

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından MOSKOVA METROSU & ARBAT & NAZIM HİKMET'İN MEZARI TURU. Stalin tarafından 1931'de başlatılan Moskova Metrosu, günümüzde büyüklük bakımından New York, Paris veya Londra metrolarıile karşılaştırılsa da iç mimari ve dekorasyon bakımından dünyanın en güzel metrosu olduğu herkes tarafından kabul edilmektedir. Moskova'nın ortasından geçen Arbat Sokağı, bu şehre yolu düşen herkesin en azından bir kere uğradığı, bir ucundan diğer ucuna kadar zevkle yürüdüğü, trafiğe kapalı bir yoldur. Burada mağazaların rengarenk vitrinlerini gezebilir, Rus ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerini tadabilir, Paris'i aratmayan şık kafelerde oturabilir ve en keyiflisi de bir banka oturup kendilerini hayatın akışına kaptırmış Rusları seyredebilirsiniz. Moskova hatırası edinmek istiyorsanız bu sokak en doğru yerdir. Bu sokakta geçireceğimiz keyifli zamanın ardından özel aracımız ile Novadieviçe Mezarlığı'na gidiyor ve Nazım Hikmet'in Mezarı'nı ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş, serbest zaman ve konaklama otelimizde.
Moskova Metrosu & Arbat & Nazım Hikmet'in Mezarı Turu : Fiyata Dahildir;

6. Gün Moskova - İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra odaları boşaltma ve KREMLİN TURU için otelimizden hareket. Bu turumuzda devrim öncesinde Rus Çarlarının ikametgahı olan bu dünyaca ünlü kalenin çeşitli bölümlerinin ve ikonolar & fresklerle süslü katedrallerinin yanı sıra 218 ton ağırlığıyla dünyanın en büyük çanını görebilirsiniz. Turumuzun ardından havaalanına transfer. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından saat 16:00'da THY TK418 sefer sayılı uçuş ile İstanbul'a hareket. Saat 18:05'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu

Kremlin Turu : Fiyata Dahildir;

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

St Petersburg, Moskova

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul – İstanbul Arası Türk Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Hermitage Müzesi Turu
• St Petersburg Kanallar Turu
• Peterhof Turu
• Moskova Metrosu / Arbat / Nazım Hikmet Mezarı Turu
• Kremlin Turu
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.