Riga Turu Yılbaşı Özel

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
549,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
29 Aralık 2013
Görülecek Yerler
Türk Havayolları ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün 29 Aralık 2013 İstanbul - Riga

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde saat 09:00'da yetkililer ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları Tarifeli seferi ile Saat 11:45'da Riga 'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:40'de Riga'ya Varışımızın ardından özel aracımız ile Riga şehir Turumuz başlıyor. 1201 yılında kurulan Riga'nın şehir turunda, Old Town denilen merkezdeki şehrin tarihi dokusuna tanık olacağımız önemli yapılar ziyaret ediliyor. St. Peter's Kilisesi, Brotherhood of the Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob's Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve şehrin eşsiz mimarisine tanık olacağımız Art Nouveau stilinde yapılarıyla süslü sokakları görülecekler arasında yer alıyor. Şehir turunun ardından serbest zamanımız oluyor.

Arzu eden misafirlerimizle ekstra akşam yemeğimizi Rosengrals Restoran'da alıyoruz. Eski Riga'nın merkezinde bulunan, şehir limanından merkeze uzanan gizli geçidin açıldığı 800 yıllık bir yapının mahzeninde kurulmuş, sadece mum ışıkları ile aydınlatılmış, dekorundan çalışanlarına, yemeklerinden müziklerine, atmosferinden göz zevkine kadar her şeyi ile ziyaretçilerine ortaçağ ziyafeti sunan harika bir tarihi ortaçağ restoranıdır. Akşam yemeğinin ardından otele geri dönüyoruz. Geceleme Riga'da otelimizde.
Rosengrals Restoran'da Akşam Yemeği : 50.-EUR (kişi başı)

2. Gün 30 Aralık 2013 Riga

Açık büfe sabah kahvaltımız otelimizde.Kahvaltının ardından Bauska ve Rundale Sarayı Turu başlıyor. Riga'ya 60 km. uzaklıktaki Bauska turunda, Bauska Kalesi ve Rundale Sarayı ziyaret ediliyor. Öncelikle Bauska Kalesi, ardından da Avrupa'nın en güzel saraylarından biri olan Rundale Sarayı'nı keşfediyoruz. 1736-1740 yılları arasında yapımı tamamlanan Rundale Sarayı, Letonya Dükü Ernst Johann'ın yazlık sarayı olarak yaptırılmış,barok ve rokoko tarzında inşa edilmiş sarayın bahçesi Fransız tarzında düzenlenmiştir.Turun bitiminde Riga'ya geri dönüyoruz.Geceleme otelimizde
Bauska ve Rundale Sarayı Turu : 60.-EUR (kişi başı)

3. Gün 31 Aralık 2013 Riga

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Sigulda Turu başlıyor. Riga'ya 51 km. uzaklıktaki, Letonya'nın en güzel şehirlerinden kabul edilen Sigulda şehir turunda Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve Müzesi ziyaret ediliyor. Kalelerin arasında gezerken kendinizi Ortaçağ Avrupası'nda hissedeceğiniz Sigulda, yemyeşil ağaçları, ovaları, Gauja Nehri'nden oluşan muhteşem doğası ile sizi büyüleyecek. Turumuzun ardından Riga'ya geri dönüyoruz.
Sigulda Turu : 50.-EUR (kişi başı)

4. Gün 01 Ocak 2014 Riga - İstanbul

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi yaptırıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zamanımız oluyor. Sonrasında Riga Havalimanı'na transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY'nın tarifeli seferi ile saat 15:45'te İstanbul'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik uçuşun ardından saat 18:40'da İstanbul'a varıyoruz.29.12.2013
Istanbul -Riga
11:45
14:40
01.01.2014
Riga – Istanbul
15:45
18:40

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Riga

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Thy ile İstanbul –Riga - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Alan - otel - alan transferleri
 • Riga şehir turları
 • Riga'da 3 gece oda & kahvaltı konaklama
 • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı Vergisi ve Zorunlu Sigortalar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
• Vize ve Hizmet Bedeli :120.-Eur
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.