Provence Turu 19 Mayıs Güney Fransa

3 GECE 4 GÜN
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
549,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
19 MAYIS 2016
Görülecek Yerler
THY İLE Aix En Provence (3)
1. TUR PROGRAMI

1. Gün Gün 01 : İstanbul – Marsilya – Aix En Provence

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 05:50'de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Saat 08:50’de Türk Havayollarına ait TK 1365 sefer sayılı uçağıyla Marsilya’ya hareket. saat yerel saatle 11:15’de Marsilya’ya varış. Havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla Aix En Provence transferimizin ardından panoramik Aix En Provence turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer, yerleşme ve geceleme Aix en Provence’da otelimizde.

2. Gün Gün 02 : Aix En Provence

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra Avignon ve Baux de Provence turuna katılma imkanı. Tarihi Merkezi ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan “Papalar Şehri” Avignon turumuza başlıyoruz. İlk durağımız 13. ve 14. yüzyıllarda kentte ikamet eden Papaların ikametgahı olan Papalık Sarayı. Şehrin en önemli yapıtlarından olan bu muazzam mekanı gezdikten sonra sokaklar ve caddelerde Avignon’u keşfetmeye devam ediyoruz. Ünlü Avignon Köprüsü’nü ziyaret edeceğiz. Daha sonra özel aracımız ile şehrin kuzeyine hareket ediyor ve yöreye ait üzümlerin işlendiği bir mahzeni ziyaret ediyoruz. Ardından ortaçağ kasabası Baux de Provence’e geçiyoruz. Tanıtım gezimizin ardından yemek ve alışveriş için serbest zaman. Konaklama Aix En Provence’da otelimizde.
Avignon ve Baux de Provence Turu : 100 €

3. Gün Gün 03 : Aix En Provence

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra St. Tropez ve Port Grimaud turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Fransa rivierasının en sosyetik kasabalarını ve Fransa’nın Venedik’i sayılan kanalları ile ünlü Port Grimaud’yu görme imkanı bulacaksınız. Saint Tropez yolu üzerinde ünlü Fransız mimar Francois Spoerry’in Venedik kanallarını düşünerek planladığı, deniz kenarında kanalların açılması ile oluşturulmuş sahil kasabasını ziyaret ediyoruz. Port Grimaud’dan sonra Saint Tropez için yola çıkıyoruz Akdeniz Jet Sosyetesinin buluşma yeri olan ve yıllar önce Brigitte Bardot 'nun meşhur ettiği bu çok şık sahil şehri St Tropez’de, kısa bir yürüyüş turu sonrası, onlarca butikten alışveriş yapabilme ya da muhteşem yatlarla dolu limanda bir kahve için serbest zaman.
Konaklama Aix En Provence’da otelimizde.
St. Tropez ve Port Grimaud turu: 100 €

4. Gün Gün 04 : Aix En Provence – Marsilya - İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve buluşma saatinde özel aracımızla Marsilya havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayollarına ait TK 1366 sefer sayılı uçağı ile saat 12:10’da İstanbul'a hareket. İstanbul'a yerel saat 16:20’de varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Marsilya Nice Cenova

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

· THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Marsilya gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
· Havalimanı vergileri
· Aix En Provence’da 4* otelde 3 gece konaklamalar,
· Sabah Kahvaltıları
· Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
· Panoramik Aix En Provence şehir turu
· Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

-

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.