Prag Turu Pegasus ile Her Perşembe

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
329,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
19 Haziran itibariyle Her Perşembe
Görülecek Yerler
Pegasus Havayolları ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün Perşembe İstanbul - Prag

Sabiha Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde yetkililer ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları ile Prag'a hareket ediyoruz. Prag'a varışımızı takiben, kentin ilk kurulduğu tepeden, Prag kalesinden Prag şehir gezimize başlıyoruz, Tarihin eskitemediği hüzün ile romantizmin muhteşem resitalini sunan büyülü kentte, tüm görkemiyle Cumhurbaşkanlığı Sarayı karşılıyor sizleri. Avrupa'nın en güzel ve en eski kiliselerinden St. Vitüs Katedrali ve ardından Charles Köprüsü'nden geçiyor, Eski Şehir Meydanıyla birlikte kaybolduğumuz tarihin derinliklerinden ayrılıp gezimizi tamamlıyoruz. Gezi sonrası otelimize doğru yola koyuluyoruz. Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi`ne katılabilirsiniz. Avrupa'nın en uzun nehirlerinden olan Elbe'nin zarif kollarından Vltava'nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag'ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır.

Vltava Tekne Turu : EUR 45.- kişi başı (açık büfe yemekli)

2. Gün Cuma Prag

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile tam günlük Terezin Toplama Kampı ve Dresden Şehri gezisine katılabilirsiniz (ekstra). Terezin 18. yy'da hükümdar II. Josef tarafından krallığı korumak amacı ile askeri kale ve savunma hattı olarak kurulmuş bir kenttir. II. Dünya Savaşı sırasında ise tamamen karakter değiştirerek Musevi Gettosu'na çevrilmiş ve Nazi Toplama Kampı olarak kullanılmış. Turumuz esnasında yüzyılların izini taşıyan bu kent gezilmektedir. Dileyen misafirlerimiz akşam Ortaçağ gecesi programına katılabilirler (ekstra). Ortaçağa ait özel gösteriler, dans ve eğlencelerle süslü gecede, yemek ve şarapların katkılarıyla unutulmaz bir gece sizleri bekliyor.

Terezin Kampı ve Dresden Turu : EUR 90.- kişi başı
Ortaçağ Gecesi Turu : EUR 60.- kişi başı (yemek+şov)

3. Gün Cumartesi Prag

Sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz ile ekstra Karlovy Vary gezisi için otelimizden hareket ediyoruz. Çek Cumhuriyeti ve bütün Avrupa'nın en önemli kaplıcalar merkezi kentine bir gezi yapacağız. Öğle yemeğimiz gezi esnasında alınacaktır. Serbest zamanımızda, Atatürk'ümüzün de 1918 yılında ziyaret ettiği bu rüya kenti ve doğasını daha yakından tanıyabileceğiz. Akşam, ekstra Çek Gecesi programı. Çek Cumhuriyeti'nin folklorik kültürünü ünlü Polka'larını daha yakından tanıyacak dans ve eğlencelerle süslü gecede yerel bira (Çek cumhuriyeti biranın anavatanıdır) ve şarapların katkılarıyla güzel gala gecesi geçirebilirsiniz.

Karlovy Vary Turu : EUR 70.- kişi başı
Çek Gecesi Turu : EUR 50.- kişi başı (yemek+şov)

4. Gün Pazar Prag - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile yarım günlük Kutna Hora gezisi yapıyoruz. (ekstra) Akşamüzeri otelimizden ayrılarak havaalanına transfer oluyoruz. Pegasus Havayolları ile İstanbul' a hareket ediyoruz. İstanbul SabihaGökçen Havalimanı'na varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki seyahatinizde buluşmak ümidiyle…

Kutna Hora Turu : EUR 65.- kişi başı

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Prag

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Pegasus Havayolları ile SabihaGökçen Havalimanı - Prag - SabihaGökçen Havalimanı gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
* Alan – otel – alan transferleri
* Yarım Günlük Panoramik Prag Şehir Turu
* Belirtilen kategori otellerde 3 gece oda + kahvaltı konaklama
* Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
* Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
* Seyahat Sigortası : 15.-Eur
* Vize Ücreti (İstanbul Başvuru ) : 75.-Eur
* Vize Ücreti (İzmir ve Ankara Başvuru) : 120.-Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.