Phuket Turu Ankara Çıkışlı

5 Gece 7 Gün
Ankara Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
1.049,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
Her Pazar Hareket
Görülecek Yerler
Mahan Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün Ankara - Tahran - Bangkok

Ankara’dan 11.00 hareket ile tahran aktarmali olarak , ertesi gun sabah 07.25 Bangkok'a varısimizi takiben , Tarifeli sefer ile ara ucusunuz… Phuket’e varışımızı takiben özel aracimiz ile otelimize transfer.Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak 18.00’da düzenlenecek olan Acik bufe aksam yemekli Fantasea Show Turu’na (80 USD) katılabilirler..Geceleme otelinizde.

2. Gün Bangkok - Phuket

Ankara’dan 11.00 hareket ile tahran aktarmali olarak , ertesi gun sabah 07.25 Bangkok'a varısimizi takiben , Tarifeli sefer ile ara ucusunuz… Phuket’e varışımızı takiben özel aracimiz ile otelimize transfer.Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak 18.00’da düzenlenecek olan Acik bufe aksam yemekli Fantasea Show Turu’na (80 USD) katılabilirler..Geceleme otelinizde.

3. Gün Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna (80 USD) katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

4. Gün Phuket


Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz icin extra Fil safarisi ve Inci Fabrikasi turu (50 USD)…
Geceleme otelinizde…5. Gün Phuket

Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu (80 USD) yapılacaktır…Geceleme otelinizde.

6. Gün Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde

7. Gün Phuket - Bangkok - Tahran - Ankara

Sabah kahvaltısından sonra 12.00 otelden Check-out işlemleri sonrası serbest
Ogleden sonra özel aracimiz ile Phuket havalimanına transfer ve Bangkok ucusunu takiben , yine tahran aktarmali 21.30 hareketli ankara ucusunuz. Ankara’ya 09.00 varis ile Turumuzun sonu…

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Phuket

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Mahan Havayolları ile İstanbul / Bangkok / İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti,
Bangkok-Phuket- Bangkok arası yerel havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
Phuket ve Bangkok’ta Alan – Otel – Alan arası tüm transferler
5 gece Phuket’te tercih edilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
Havalimanı Vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
Seyahat Sigortası : 30.-Euro( 65 yasa kadar )

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Bangkok - Phuket Gezisi için Türk vatandaşlarına vize gerekmemektedir. Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun 6 AY geçerlilik süresi olduğunu kontrol ediniz ve en az iki boş sayfası olmalıdır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.