Pattaya Turu 6 Gece Qatar Hy İle

6 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
1.049,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
Her Gün Hareket !!
Görülecek Yerler
Qatar Hava Yolları İle !!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Doha - Bangkok

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali ANI TUR kontuarı önünde buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Qatar Havayolları’nın QR 238 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 18:40’da Doha’ya hareket. Qatar’a 23:45’te varışın ardından aktarma işlemlerimizi tamamlayıp, 01:25 ‘te QR828 sefer sayılı uçak ile Bangkok uçuşumuza devam ediyoruz.

2. Gün Bangkok - Pattaya

Yerel saat ile 11:50’de Bangkok’a varış. Ardından Pattaya'ya hareket. Yolculuğumuz sırasında, dileyenler ekstra düzenlenecek olan Million Year Stone Park ve Timsah Çiftliği Turuna katılabilirler. Cevresi tamamı orijinal volkanik taslar ile donatılmış bu parkta, Timsah çiftliğinde yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı, Timsah show, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksınız. Ardından çok ucuz alışveriş imkanı bulabileceğiniz collection ve hediyelik eşya mağazasında alışveriş için mola veriyoruz ve otele hareket ediyoruz. Geceleme otelinizde.
Million Year Stone Park ve Timsah Çiftliği : EUR 20 .- kişi başı

3. Gün Pattaya

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan fil safarisi turuna katılabilirler. Sadece Uzak Doğu ya özgü fillerin üzerinde yapacağımız ilginç safari sonrası Dünya'nın ve Tayland'ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varış ve otelimize yerleşme ve serbest zaman.
Fil Safarisi Turu : EUR 35 .-kişi başı

4. Gün Pattaya

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Mercan Kayalıkları ile unlu öğle yemekli Mercan Adası Turuna katılabilirler. Sınırsız güneş ve okyanus keyfi... Öğle yemeği menüsü: Balık, Deniz mahsulü Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler... Muhteşem turumuz sonrası, Outlet villageda alışveriş için kısa bir mola veriyoruz ve otelimize hareket ediyoruz. Serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz dünyaca ünlü Alcazar Show’a turuna katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SURPRİZ bekliyor. Geceleme otelinizde.
Mercan Adası Turu : EUR 40 .- kişi başı (öğle yemekli)
Alcazar Show : EUR 30 .- kişi başı

5. Gün Pattaya

Sabah kahvaltısının ardından sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Nong Nooch Tropik Bahçe Gezisi’ne katılabilirler. Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay Kültürü’nü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu Gösterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve çeşit çeşit orkidenin bulunduğu özel bölümü göreceğiz.

Nong Nooch Tropik Bahce Gezisi : EUR 30 .- kişi başı

6. Gün Pattaya

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7. Gün Pattaya

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

8. Gün Pattaya - Bangkok - Doha - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızın boşaltılması ve transfer saatinize kadar serbest zaman. Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizden sonra Qatar Havayolları’nın QR 823 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:35’de Doha’ya hareket ediyoruz. Saat 11:50’de Doha’ya varış ve aktarmanın ardından 17:30 ’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Pattaya

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Qatar Havayolları ile İstanbul / Bangkok / İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti,
Pattaya ve Bangkok’ta Alan – Otel – Alan arası tüm transferler
6 gece Pattaya'da tercih edilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
Havalimanı Vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
Seyahat Sigortası : 30.-Euro( 65 yasa kadar )

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Bangkok - Pattaya Gezisi için Türk vatandaşlarına vize gerekmemektedir. Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun 6 AY geçerlilik süresi olduğunu kontrol ediniz ve en az iki boş sayfası olmalıdır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.