Paris Turu 19 Mayıs Özel Pegasus Havayolları ile

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
549,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
16 Mayıs 2014
Görülecek Yerler
Pegasus Havayolları ile SabihaGökçen Kalkışlı !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün 16 Mayıs 2014 İstanbul - Paris

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları ile Paris'e hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından Paris'e varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra özel otobüsümüz panoramik şehir turumuz için Paris'e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Paris şehir turumuza çıkıyoruz. Champs Elysees, Concorde Meydanı, Opera, Quartier Latin, Invalides, Iles de la Cites, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi şehir turunda görülecek yerler arasındadır. Fotoğraf molaları sonrasında otelimize transfer ve otele yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Paris By Night & Lido Show turuna katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer . Geceleme otelimizde.

Paris By Night & Lido Show
Yetişkin: EUR 125.- kişi başı // 2 - 11 Yas: EUR 50.- kişi başı

2. Gün 17 Mayıs 2014 Paris

Sabah Kahvaltısının Ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Eiffel Kulesi & Ressamlar Tepesi & Versailles Sarayı Turuna Katılıyoruz. saat 14.00'de hareketle Paris dışına çıkarak tarih yüklü bir ortamda Fransız sanat ve kültürünü geçmişinden günümüze izleme olanağı bulacağımız, Fransa tarihinde çok önemli bir yer tutan, Güneş Kral 14. Louis'nin yaptırdığı, Fransız çevre düzenlemeciliğinin en görkemli örneklerinden biri olan muhteşem Versailles Sarayı'nı ve bahçelerini geziyoruz. Daha sonra, şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa'nın da sembolü olan Eiffel Kulesi'nin ikinci katına çıkıyoruz. Son olarak şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré-Coeur'ü (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, resamlar meydanında portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacaktır.

Eiffel Kulesi, Ressamlar Tepesi, Versailles Sarayı Turu
Yetişkin : EUR 100.- kişi başı // 2 - 11 Yas: EUR 50.- kişi başı

3. Gün 18 Mayıs 2014 Paris

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan 7'den 70'e herkesin rüyalarını süsleyen ve dünyanın en büyük eğlence parklarından biri olan Disneyland Eğlence Parkı turumuza katılabilirler. Profesyonel rehberlerimiz eşliğinde Paris'e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı rüyalar dünyası Disneyland Park'ina gezimizi düzenleyeceğiz. Gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain'in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson'un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız.Turumuzun ardından otele transfer oluyor. Geceleme otelimizde

Disneyland Turu
Yetişkin: EUR 100.- kişi başı // 2 - 11 Yas: EUR 80.- kişi başı

Disneyland turumuza Katılmayacak Misafirlerimiz için Alternatif olarak Louvre & Notre-Dame Katedrali & La Valle Alış Veriş Merkezi Turuna Katılabilirler. İşte hayallerimizin ressamları ve resimleri ile tanışma zamanı ; tam günlük turumuz saat 08.30 'da otelimizden hareket ile başlıyor. İlk durağımız Paris Şehrinin kurulduğu Cite Adası ve bu adada Imparator Napoleon Bonaparte da dahil bir çok kralın taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarinin önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo 'ya da ilham kaynağı olmuş Notre Dame Katedralini geziyoruz … Fransa'nın sıfır " noktasında durup fotoğrafımızı çektikten sonra adadan ayrılıyoruz.
Daha sonra, dünyanın en önemli sanat koleksiyonlarından birine sahip ve Ortaçağa kadar uzanan geçmişi olan Louvre Sarayını ziyaret ediyoruz … Helenistik çağdan Milo Venüsü, Michel Angelo 'dan Ölen Köle ve tabii ki Leonardo Vinci 'den Mona Lisa ve nice ünlü eserleri görüyoruz. Carrousel du Louvre 'da verdiğimiz kısa bir yemek molası sonrası ise, Paris'e 36 km. uzaklıktaki tüm ünlü markaların fabrika satış mağazalarının bulunduğu “La Vallée Outlet Village” isimli alış-veriş merkezine gidiyoruz. Turumuz Sonunda Otelimize Transferimiz gerçekleşiyor; Geceleme Otelimizde;


Louvre & Notre-Dame Katedrali & La Valle Alışveriş Merkezi Turu
Yetişkin: EUR 100.- kişi başı // 2 - 11 Yas: EUR 50.- kişi başı

4. Gün 19 Mayıs 2014 Paris - İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Rehberimizin Belirleyeceği Saatte Havalimanına Transferimiz Gerçekleşiyor; Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Bir dahaki turumuzda görüşmek dileğiyle.

NOT: Ekstra Turlarımızın düzenlendigi tarihlerde, programın daha verimli şekilde değerlendirilmesi için tarih
değişiklikleri yapılabilir.

**Uçuş saatleri uçaklardaki musaitlik durumuna göre değişiklik gösterebilir.**

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Paris

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Pegasus Havayolları ile SabihaGökçen Havalimanı - Paris - SabihaGökçen Havalimanı gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
* Alan – otel – alan transferleri
* Yarım Günlük Panoramik Paris Şehir Turu
* Belirtilen kategori otellerde 3 gece oda + kahvaltı konaklama
* Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
* Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Vize Ücreti: 120 €
*Seyahat Sigortası: 15 €
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15 TL
**Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
*Bahşiş: 5 € (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize Risk Güvence Paketi Anıtur'dan vize hizmeti almış tüm yolcularımızın vize hizmeti ile aynı anda alabilecekleri bir Güvence paketidir. Bu Güvence paketini satın almış olan misafirlerimize vize çıkmaması, red olması vb durumlarda Tur ücretinin tamamı iade edilir.
Bu paketin kuralları
• Vize işlemlerini Anıtur'dan yaptıran misafirlerimiz bu güvenceden faydalanabilir. Hizmeti Anıtur'dan almıyorsa hiçbir şekilde geçerliliği yoktur. • Vize hizmetinin eklendiği gün aynı anda eklenebilir. Sonradan eklenmesi mümkün değildir. • Vizenin çıkmaması durumunda Tur ücretinin tamamı iade edilir, ek hizmet ücretleri (Vize, Sigorta, İptal Güvence, Vize Risk vb ) iade edilmez. • Tüm Vizeli Turlarda Geçerlidir. Fiyatı sabit 50€'dur.
Vize Risk Güvence Paketi Satın Almayıp, Vizesi Çıkmayan Misafirlerimize Kesinlikle Sözleşme Şartları Uygulanır.
Ayrıca; Daha öncesinde Schengen vizesi olamayan pasaportara vize hizmeti verilmeyebilir. Evraklar vize departmanı tarafından kontrol edilecek olup, eksik evrak göndermeyip bekleten, yeterli belgelere sahip olmayan misafirlerimize hizmet bedeli ve evrakları iade edilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.