New York Turu Promosyon

5 Gece 6 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
799,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
15 Şubat 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle Süper Promosyon
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - New York

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidişterminali ANITUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 05:00'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi ile 07:25'te New York'a uçuş. 11:25'te New York'a varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoromik şehir turumuz için hareket. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turu bitiminde yerel restaurantta alınacak öğle yemeği sonrası Otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2. Gün New York

Kahvaltıdan sonra dinlenmek, çevreyi tanımak ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin düzenleyeceği ekstra Özgürlük Anıtı ve dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building turuna katılıyoruz. Bu turumuzda dünyanın en ünlü anıtlarından birini barındıran Özgürlük Ada'sını gezecek, 1900'lü yılların başlarında 1964 senesine kadar göçmenlerin tutulduğu Ellis Ada'sını göreceksiniz. New York'un aşağı bölgesindeki önemli mahallelerini gezecek, Brooklyn Köprüsünde yürüyeceksiniz. Daha sonra New York'un en yüksek gözlem binası olan Empire State Binası'ndan tüm şehri fotoğraflayabilirsiniz. Alışveriş ve dinlenme için serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

3. Gün New York

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen Misafirlerimizle rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde düzenlenecek olan öğle yemekli ekstra Washington D.C. turuna katılmak üzere hareket ediyoruz. Washington, D.C Amerika Birleşik Devletleri'nin başkentidir. D.C. kısaltmasının açılımı "District of Columbia" (Kolumbiya Bölgesi)'dir. Maryland ve Virginia eyaletlerinin arasında yer alır. Kendi başına bir eyalet değildir ve hiçbir eyalet sınırları içinde yer almaz. Amerika Birleşik Devletleri'nin başkentinin her hangi bir eyaletin sınırları içinde yer almasının o eyalete çok büyük bir ayrıcalık sağlayacağı düşüncesiyle bu kent District of Columbia denilen özel statüde bir bölge olarak kabul edilmiştir. Başkent turumuzda, Eski posta merkezi, Beyaz Saray, FBI Binası, Pentagon Binası, Abraham Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore şehirleri anıtları görülecektir.Beyaz Saray, ABD Kongresi, ABD Yüksek Mahkemesi, Dünya ülkelerinin büyükelçilikleri, kabine sekreterlikleri (bakanlıklar) gibi bütün federal kurumlar bu kentte yer alır. Tur bitiminde New York'a dönüş. Geceleme otelimizde

4. Gün New York

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Dileyen Misafirlerimizle New Jersey'de bulunan Amerika'nın en ünlü ve eğlenceli Luna Parklarından biri Six Flags ekstra turuna katılıyoruz. Sonrasında Otelimize dönüyoruz. Alışveriş ve dinlenme için serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

5. Gün New York


Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen Misafirlerimizle ekstra tur olan Woodbury Outlet'e gidiyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuk sonrası tam gün alışveriş için serbest zaman. Burada Dünyaca ünlü markaları çok uygun fiyatlara satın alabileceksiniz. Ardından Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

6. Gün New York - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve tam gün Serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli seferi ile 23:15'te İstanbul'a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul'a varış saatimiz 15:55 ve turumuzun sonu. İstanbul'a Hoşgeldiniz. Bir sonraki ANITUR organizasyonunda görüşmek dileği ile…

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

New York

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul / Newyork / İstanbul arası THY ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti
 • Alan-Otel-Alan Transferleri
 • Klimalı otobüsler ile tüm transferler
 • Panoramik Şehir Turları
 • Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
 • Türkçe Rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
 • Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15.-TL
*Kaza ve Sağlık Sigortası: 30.-Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.