Montenegro Turu 3 Gece 4 Gün

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
299,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
20 Ekim hareket
Görülecek Yerler
Türk Hava Yolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul – Podgorica - Budva

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 05.00’de buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1085 sayılı seferi ile 08:05’te Podgorica’ya uçuş. Yerel saatle 08.55’te varışımızın ardından Budva’ya transfer oluyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Budva şehir turuna başlıyoruz 2500 yıllık geçmişi ile Adriyatik’in en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Budva aynı zamanda çok gözde bir tatil merkezi olarak bilinmektedir. Eski şehrin surları içinde ve Kalenin etrafından keyifli bir yürüyüşün ardından konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

2. Gün Budva

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Montenegro turuna katılabilirler. Montenegro’nun tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebileceğimiz bu turumuzda ilk durağımız UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınan Kotor’u gezeceğiz. Ardından Boka Kotorska körfezinin muhteşem güzelliğine tanıklık edecek ve Bukavica’da kısa bir mola verip hafif sandviçimizin ve 1 içeceğimizi güzel bir restoranda alacağız. . Molamızın sonrasında Eski Kraliyet Başkenti Cetinje’yi ziyaret edecek, Eski Kral Nikola’nın evini gezme fırsatı bulacağız. Turumuzun ardından Budva’ya geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
Montenegro Turu:60€uro

3. Gün Budva

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Mostar-Poçitel-Trebinje turuna katılabilirler. Tarihe yolculuk yapacağımız bu turumuzda Bosna Hersek sınırını geçtikten sonra ilk durağımız, bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel olacak. 16.yy.’da Osmanlı tarafından yapılan binaları gördükten sonra özel araçlarımızla Mostar’a doğru devam ediyoruz. Mostar’da yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Öğle yemeğini tur sırasında yerel bir restoranda aldıktan sonra alışveriş ve ihtiyaçlar için serbest zaman. Ardından son durağımız olan Trebinje'ye doğru hareket ediyoruz. Trebisnjica Nehri'nin kenarına kurulmuş olan bu tarihi dokusunu koruyan şirin kentte kentin simgesi olan taş köprüyü ve Osman Paşa Camii'ni görüyor ve sonrasında Budva’ya dönüş için hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.
Mostar-Poçitel-Trebinje Turu: 60 Euro

4. Gün Budva – Podgorica – İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Podgorica Havalimanına transfer oluyoruz. Check-in işlemlerin ardından saat 09:50’de Türk Hava Yolları’nın TK1086 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat ile 12.30’da olacak. Turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Budva

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Podgorica gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Belirtilen otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Panoramik Budva şehir turu
 • Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar
 • Ekstra turlar
 • Öğle ve akşam yemekleri

İptal ve İade İşlemleri

-

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
Rehber Çevre gezilerinde gruba eşlik eder. Bu turun hareketi için 25 kişi olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda Çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile hakkı Anı Tur da saklıdır. Turun iptali durumunda Anı Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin Minimum % 50’unu ödemesi zorunludur. Kalan tutarın tur gününden 30 gün öncesine kadar tamamlaması gerekmektedir.
Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin yurtdışına geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Kimlikler yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir.
Ekstra turlar minimum 10 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.

Neler Yenir Ne içilir: Yemek açısından çok geniş bir yelpaze sunmaktadır. Şehir merkezinde pizza satan dükkânlardan Çin yemeklerinin sunulduğu restoranlara kadar birçok farklı lezzetleri tadabileceğiniz yerler bulunmaktadır.

İklim / Hava Durumu: Tipik Akdeniz İklimi görülür. Yazlar çok sıcak, kışlar ise ılık geçer. Yılda ortalama 230 güneşlidir. Sıcaklığın en düşük olduğu ay ortalama 8 – 10 derece ile Ocak ayıyken, sıcaklığın en yüksek olduğu ay ise ortalama 25 – 29 derece ile Haziran ayıdır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.