Montenegro Kurban Bayramı Özel Turu

5 Gece 6 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
499,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
19, 20, 22 Eylül Hareket
Görülecek Yerler
Podgorica, Budva,
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul – Podgorica - Budva

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 09:40’da buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1085 sayılı seferi ile 12:40’da Podgorica’ya uçuş. Yerel saatle 12:40’da varışımızın ardından Budva’ya transfer oluyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Budva şehir turuna başlıyoruz 2500 yıllık geçmişi ile Adriyatik’in en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Budva aynı zamanda çok gözde bir tatil merkezi olarak bilinmektedir. Eski şehrin surları içinde ve Kalenin etrafından keyifli bir yürüyüşün ardından herşey dahil olarak konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz. Geceleme otelimizde.

2. Gün Budva

Otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Deniz, kum, güneşin keyfini çıkarabilir, herşey dahil otelimizin imkanlarından faydalanabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

3. Gün Budva

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Montenegro Turuna katılabilirler. Montenegro’nun tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebileceğimiz bu turumuzda ilk durağımız UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınan Kotor’u gezeceğiz. Ardından Boka Kotorska körfezinin muhteşem güzelliğine tanıklık edecek ve Bukavica’da kısa bir mola verip hafif sandviçimizin ve 1 içeceğimizi güzel bir restoranda alacağız. . Molamızın sonrasında Eski Kraliyet Başkenti Cetinje’yi ziyaret edecek, Eski Kral Nikola’nın evini gezme fırsatı bulacağız. Turumuzun ardından Budva’ya geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
Montenegro Turu:60€uro

4. Gün Budva

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Skader Lake turuna katılabilirler. Balkan yarımadasının en büyük gölü olan Skader Gölü, zengin fauna ve florası ile UNESCO tarafından koruma altına alınmıştır. Göl üzerinden yapacağımız keyifli tekne turunda muhteşem doğal güzelliklere tanıklık edeceğiz. Ardından göl kenarında kurulmuş özel bir sahile gidecek ve öğle yemeğimizi göl kenarında kurulan özel tesiste alacağız. Sonrasında gölde yüzmek ve güneşlenmek için serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.

Skader Lake Turu: 60€uro

5. Gün Budva

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Dubrovnik(Geçerli Schengen vizenizin olması gerekiyor) veya Rafting turlarına katılabilirler. Adriyatik’in en güzel şehirlerinden birisi olan Dubrovnik gezimizde, şehrin surları arasında kalan tarihi merkezi keyifli bir yürüyüşle keşfederken kendimizi adete ortaçağa yolculuk yapmış gibi hissedeceğiz. Tarihteki en eski eczaneyi de ziyaret etme fırsatını bulacağız. Öğle yemeği için serbest olacak ve öğleden sonra planlanan noktada buluştuktan sonra otelimize döneceğiz. Schengen vizesi olmayan misafirlerimiz için dileyenler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Rafting turuna katılabilirler. Turumuzda “Avrupa’nın Mücevheri” olarak anılan Tara Nehri’ne gideceğiz. 82 km uzunluğu ile Colorado Nehri’nden sonra Dünya’daki en uzun Kanyon olan Tara’da önce keyifli bir jeep safari yapacak ardından 16km’lik mesafeyi rafting yaparak unutulmaz bir maceraya atılacağız. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
Dubrovnik Turu: 70€uro
Rafting Turu: 75€uro

6. Gün Budva – Podgorica – İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transferimize kadar serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşuyor ve Podgorica Havalimanına transfer oluyoruz. Check-in işlemlerin ardından saat 14:30’da Türk Hava Yolları’nın TK1086 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat ile 17.05’te olacak. Turumuzun sonu

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Budva

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Podgorica gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
• Havalimanı vergileri
• Seçilen kategori otellerde 5 gece herşey dahil konaklama
• Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
• Panoramik Budva şehir turu
• Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
• Seyahat Sigortası,
• Kişisel harcamalar,
• Ekstra turlar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
Rehber Çevre gezilerinde gruba eşlik eder. Bu turun hareketi için 25 kişi olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda Çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile hakkı Anı Tur da saklıdır. Turun iptali durumunda Anı Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin Minimum % 30’unu ödemesi zorunludur. Kalan tutarın tur gününden 30 gün öncesine kadar tamamlaması gerekmektedir.
Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin yurtdışına geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Kimlikler yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir.
Ekstra turlar minimum 10 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.

Neler Yenir Ne içilir: Yemek açısından çok geniş bir yelpaze sunmaktadır. Şehir merkezinde pizza satan dükkânlardan Çin yemeklerinin sunulduğu restoranlara kadar birçok farklı lezzetleri tadabileceğiniz yerler bulunmaktadır.

İklim / Hava Durumu: Tipik Akdeniz İklimi görülür. Yazlar çok sıcak, kışlar ise ılık geçer. Yılda ortalama 230 güneşlidir. Sıcaklığın en düşük olduğu ay ortalama 8 – 10 derece ile Ocak ayıyken, sıcaklığın en yüksek olduğu ay ise ortalama 25 – 29 derece ile Haziran ayıdır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.