Marsilya Nice Cenova Turu

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
599,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
23 Eylül hareket
Görülecek Yerler
Türk Havayolları ile!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL CENOVA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşma ve Türk Havayolları uçuşu ile saat 08:20’de Cenovaya hareket 12:20’de varış. Varışı takiben pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Cenova’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan şarkılara ilham veren, geleneksel mimarisini hala koruyan Portofino & Cinque Terra Gezisi 'ne katılabilirler. En güzel kartpostal manzaralarını sunan, İtalya’ya gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden birisi. Gezimizin ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.
Portofino & Cinque Terra Gezisi 50 Euro (Kişi Başı)

2. Gün CENOVA NICE

Sabah kahvaltısı sonrası Cote D’azur’un en güzel sakin şehrinde Panoramik şehir turumuz başlıyor. Ünlü yürüyüş caddesi Promenade des Anglais, Nice Limanı, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Bir zamanlar Cem sultanında sürgünde bulunduğu bu Akdeniz kentinde şehir turu sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Monaco & Monte Carlo turu’na katılabilirler. Avrupanın refah düzeyi en yüksek bu küçük prensliğinde dar ve dik sokakları ile siz bambaşka bir dünyaya davet ediyor. Prince Palace, Katedral, Deniz müzesi, Monte Carlo meydanı panoramik olarak
göreceğimiz yerler arasında Monte Carlo’ya çıkarken F1 pilotlarının araç kullandığı yollardan geçerek turumuzu tamamlıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme Nice’teki otelimizde.
Monaco & Monte Carlo Turu 75 Euro (Kişi Başı)

3. Gün NICE

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz St. Paul de Vence ve Cannes turuna katılabilir. Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek St. Paul de Vence tarihi şehrine varıyoruz. Tüm şehre hakim bir tepede bulunan bu antik kent birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapmaktadır. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkânları ile bu şirin kasaba beğeninizi kazanacaktır. Tur sonrasında Cannes’a hareket ediyoruz. Panoramik olarak Festivaller Sarayı, Croisette gibi bölgeleri gördükten sonra Cannes’da serbest zaman. La Croisette’in üzerindeki çok lüks markalar ve bir arka paralelindeki Rue d’Antibes caddesindeki mağazalara gidebilir, deniz kenarındaki meşhurlar kafe ve restoranlarından herhangi birisinde oturup kahvenizi içebilirsiniz. Turumuz sonrasında Nice otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
St. Paul de Vence ve Cannes Turu: 70 Euro (Kişi Başı),

4. Gün CENOVA İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve Marsilya’ya hareket. Fransa’nın güneyini başkenti mavi-beyaz şehir ve kimi kaynaklara göre Avrupa Foça kolonileri tarafından kurulmuş ilk şehir, Fransanın en Akdenizlisi olan Marsilyada panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; 19. yy’den kalma Notre Dame de la Gadre Basilikası, Eski Liman bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde Türk Hava Yollarının TK 1368 numaralı tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. Saat 21:20’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Bir başka turumuzda görüşmek dileğiyle.
Kurban Bayramı Cenova Nice Marsilya Turu Avantajlı Paket | 175 Euro
St. Paul de Vence ve Cannes Turu 70 € + Monaco & Monte Carlo Turu 75 € + Portofino & Cinque Terra Gezisi
50 €Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 195 Euro yerine 175 Euro olacaktır.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Marsilya, Nice, Cenova

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları İstanbul – Cenova /Marsilya – İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti
 • Alan – otel – alan arası transferler
 • Cenova’da 1 Gece, Nice’de 2 Gece belirtilen otellerde oda-kahvaltı konaklama
 • Cenova, Nice ve Marsilya panoramik şehir turu
 • Profesyonel Anı Tur Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Havalimanı vergileri
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu :15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com

Sigorta Bilgilendirme:

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.