Malta Turu 23 Nisan Özel - Air Malta

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
379,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
21 Nisan 2014
Görülecek Yerler
Air Malta Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL - MALTA

Sabah saat 11:30’de Sabiha Havalimanı’nda buluşma; Air Malta’nın Airbus A319 uçağı ile saat 13:40’de İstanbul’dan Malta’ya hareket. Yerel saat ile 15:00’de Malta’ya varış; pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra daha önce rezervasyon yaptırmış olduğunuz otele havalimanından transfer.

2. Gün MALTA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Alış veriş ve gezme zamanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Şövalyeler Şehri olarak bilinen Valletta turuna katılabilirler. Valetta şehri Avrupa Birliği Bakanlar Kurulu tarafından 2018 yılı Avrupa kültür başkenti olarak seçilmiştir. Otobüsümüzden Valetta’da inmeden önce bu güzel şehrin surlarının etrafında aracımızla bir tur yapacağız. Turumuz esnasında muhteşem surlarla çevrilmiş Valetta şehrini dışarıdan görme fırsatımız olacak. Otobüsle yapacağımız turdan sonra rehberimiz eşliğindeki tur ile başkent Valletta’nın canlı sokaklarını gezerek şehri keşfedeceğiz. İlk durağımız bu görkemli şehri çevreleyen savunma surlarının üst bölümünde yapılmış olan “Barracca Bahçeleri” olacaktır. St. John şövalyeleri tarafından yapılmış olan bu bahçeler aynı zamanda Büyük Liman’ın ve surlarla çevrilmiş olan 3 eski şehrin de muhteşem manzarasına sahiptir. Daha sonraki durağımız “St. John Co-Catedrali” olacaktır. Barok
Tarzında yapılmış olan bu katedral sade dış görünüşünün aksine çok zengin bir iç süslemeye ve ünlü ressam Caravaggio’nun resimlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Katedralden ayrılmadan önce Flaman duvar kilimlerinin
sergilendiği kilisenin müzesini de ziyaret edeceğiz. Yürüyüşümüz başkentin tarihi öneme sahip binalarının arasında devam ederken “Büyük Üstad Sarayını” ve “Başbakanlık Konutunu” göreceğiz. Serbest zamanınızda bu muhteşem şehri tek başınıza yürüyerek keşfetmeye devam edebilir, Valetta’yı çevreleyen dükkanlarda pazarlık yaparak alışveriş yapabilir. (Valletta Turu Adult 35 Euro / Child 25 Euro)

3. Gün MALTA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Alışveriş ve gezme zamanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Gozo adası turudur. Malta ‘da geçireceğiniz güzel tatiliniz esnasında kaçırmamanız gereken gezilerden bir tanesi de gemiyle 20 dakika uzaklıkta olan tüm gün sürecek olan muhteşem Gozo adası turudur. Erken alınan sabah kahvaltısından sonra saat 08:30 civarında otelimizden otobüsle hareket ediyoruz. (Lütfen tur rehberinizden hareket saatini tekrar sorup teyid ediniz.) Gozo adasının şirin limanı Mgarr’a vardığımız andan itibaren her ne kadar tarih ve gelişimleri ortak olsa da Gozo adasının kendine ait karakteristik özelliklerinin de farkına varacağız. Gozo adasının yeşil doğası, tepelik yeryüzü şekilleri ve görselliği yüksek tabiatı ile Malta adasından daha farklı ve çekici olduğunu gözlemleyebiliriz. Bütün bu farklılıkları ile Gozo adası keşfedilmeyi beklemektedir. Turumuz esnasında Gozo adasının popüler yerlerini gezeceğiz. Gozo adasının merkezindeki “Victoria Kalesi”, Dwejra bölgesindeki ünlü doğal oluşum “Azur Window”, kayalık falezlerin bulunduğu “Xlendi Bay” ve elbette lokal insanlar ve adayı ziyaret eden turistler için çok meşhur olan mucizelerine inanılan “ Ta Pinu Kilisesi”. Bu turumuza aynı zamanda tipik bir Gozo restoranında alacağınız yerel yemeklerden oluşan üç bölümlük menüsüyle öğle yemeği dâhildir.
Gozo adasının bilinen ürünleri arasında yünlü işlemeleri, el yapımı dantel,peynir ve bal vardır ve turumuz sonunda bütün bu ürünleri ilk elden alabileceğiniz ve tadabilineceğiniz yerel bir Pazar yerinde serbest zamanınız olacaktır. Gozo turumuzun sonunda otobüsle adanın Mgarr limanına gideceğiz. 20 dakikalık bir gemi yolculuğundan sonra Malta’nın Cirkewwa limanında bizleri bekleyen otobüsümüze binerek otelimize geri döneceğiz. ( Adult 60 Euro / Child 50 Euro)

4. Gün MALTA - İSTANBUL

Sabah 07.30’da otobüsümüzle otelimizden İstanbul uçuşumuz için ayrılıyoruz. Uçağımız Malta’dan 09.30’de hareket edecektir.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

St. Julians

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Air Malta Havayolları ile Sabiha Gökçen Havalimanı - Malta – Sabiha Gökçen Havalimanı ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Malta alan – otel – Malta alan transferleri
 • 3 gece oda + kahvaltı konaklama
 • Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize Risk Güvence Paketi
Anıtur’dan vize hizmeti almış tüm yolcularımızın vize hizmeti ile aynı anda alabilecekleri bir Güvence paketidir. Bu Güvence paketini satın almış olan misafirlerimize vize çıkmaması, red olması vb durumlarda Tur ücretinin tamamı iade edilir.
Bu paketin kuralları
• Vize işlemlerini Anıtur’dan yaptıran misafirlerimiz bu güvenceden faydalanabilir. Hizmeti Anıtur’dan almıyorsa hiçbir şekilde geçerliliği yoktur.
• Vize hizmetinin eklendiği gün aynı anda eklenebilir. Sonradan eklenmesi mümkün değildir.
• Vizenin çıkmaması durumunda Tur ücretinin tamamı iade edilir, ek hizmet ücretleri (Vize, Sigorta, İptal Güvence, Vize Risk vb ) iade edilmez.
• Tüm Vizeli Turlarda Geçerlidir. Fiyatı sabit 50€’dur.
Vize Risk Güvence Paketi Satın Almayıp, Vizesi Çıkmayan Misafirlerimize Kesinlikle Sözleşme Şartları Uygulanır.
Ayrıca;
Daha öncesinde Schengen vizesi olamayan pasaportara vize hizmeti verilmeyebilir. Evraklar vize departmanı tarafından kontrol edilecek olup, eksik evrak göndermeyip bekleten, yeterli belgelere sahip olmayan misafirlerimize hizmet bedeli ve evrakları iade edilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.