Madrid - Valencia - Barcelona Turu

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
499,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
12 Nisan 2014
Görülecek Yerler
Madrid - Valencia - Barcelona Paskalya Özel
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Madrid

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 01:00'te buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Atlasjet Havayolları KK541 Özel Seferi ile saat 03:50'de Madrid'e hareket. Varışımızın ardından Madrid panoramik şehir turu. Bu turumuzda boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Puerto del Sol, Plaza Mayor, Gran Via, Plaza de Espagna, Kraliyet Sarayı, Puerto De Alcala görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Madrid Şaheserleri Turuna katılabilirler. Tur bitiminde otele transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelinizde.

2. Gün Madrid

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Toledo turuna katılabilirler. Otelden hareket ile Avrupa'nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo'ya varış.Önce büyük katedralin gezilmesi. Arkasından Santa Maria la Blanca Sinagogu ve El Greco'nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi ve yolda yahudi mahallelerinin görülmesi. Madrid'e dönmeden önce geleneksel Toledo maden işçiliği ile yapılmış hediyelik eşya dükkânında alışveriş imkânı. Geceleme otelinizde.
Toledo Turu : 65 Euro Yetişkin / 02-12 yaş 35 Euro

3. Gün Madrid

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Segovia turuna katılabilirler. Bu turumuzda Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Segovia Turu : 60 Euro Yetişkin / 02-12 yaş 30 Euro

4. Gün Madrid - Valencia

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Valencia'ya hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğumuzdan sonra panoramic Valencia şehir turu. Görülecek yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi ,15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

5. Gün Valencia - Barcelona

Sabah kahvaltısının ardından Barcelona'ya hareket. Varışımızın ardından yapılacak panoramik Barcelona şehir turunda; La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli ,Montjuic Tepesi,Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Geceleme otelimizde.

6. Gün Barcelona

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz extra Barcelona Şahaserler Turu turuna katılabilirler. Barcelona'nın dahi çocuğu ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi'nin yarattığı birbirinden orijinal eser arasında ayrı bir yere sahip olan Guell Park gezenleri kendine hayran ediyor.Ardından Barcelona'nın kalbi sayılan ve sadece yürüyerek gezildiğinde bir anlam kazanan Barrio Gothic'te(Gotik Mahalle) keyifli bir gezinti yapıyoruz.1929 yılında İspanya'nın farklı bölgelerinin mimarisini tanıtmak amacıyla yapılmış Poble Espanyol'u gezerken kısa ve hızlı bir İspanya turu yapmış gibi olacaksınız.Akşam arzu edenlerle ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol gecesi.Geceleme otelimizde.

Barcelona Şaheserler Turu : 50 Euro Yetişkin / 02-12 yaş 30 Euro

Flamenco Gecesi Turu : 55 Euro Yetişkin / 02-12 yaş 25 Euro

7. Gün Barcelona

Sabah kahvaltı sonrası gününüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Girona-Figueras turuna katılabilirler. İlk durağımız:Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri. Müslüman, Hıristiyan ve Musevi mirasının içiçe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eyfel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, parfüm filminin çekildiği sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Bir sonraki durağımız Fransa sınırına çok yakın ,küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras'ta. Dali'nin henüz hayatta iken açtığı sürrealizmi ve ölümsüz aşkı Gala'yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız.Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde

Girona-Figueras Turu 65 Euro Yetişkin / 02-12 yaş 35 Euro

8. Gün Barcelona - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Andorra turuna katılabilirler. Bu turumuzda, İspanya-Fransa sınırında Andorra prensliğini gezeceğiz. Andorra'nın en büyük özelliği gümrüksüz alışveriş yapma imkanına sahip olacağınız bölgedeki tek yer olmasıdır. Doyasıya alışveriş ile geçireceğiniz bu turumuzda binlerce mağazalardan uygun fiyatlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz Rehberinizin belirleyeceği saatte Barcelona Havalimanı'na transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Atlasjet Havayolları KK538 Özel Seferi ile saat 00:10'de İstanbul'a hareket. Istanbul'a varış ve turumuzun sonu.
Andorra Turu 65 Euro Yetişkin / 02-12 yaş 35 Euro

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Madrid, Valencia, Barcelona

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul – Madrid / Barcelona - İstanbul Arası AtlasJet Havayolları Özel Seferi ile Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Barcelona - Valencia - Madrid Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize Risk Güvence Paketi
Anıtur'dan vize hizmeti almış tüm yolcularımızın vize hizmeti ile aynı anda alabilecekleri bir Güvence paketidir. Bu Güvence paketini satın almış olan misafirlerimize vize çıkmaması, red olması vb durumlarda Tur ücretinin tamamı iade edilir.
Bu paketin kuralları
• Vize işlemlerini Anıtur'dan yaptıran misafirlerimiz bu güvenceden faydalanabilir. Hizmeti Anıtur'dan almıyorsa hiçbir şekilde geçerliliği yoktur.
• Vize hizmetinin eklendiği gün aynı anda eklenebilir. Sonradan eklenmesi mümkün değildir.
• Vizenin çıkmaması durumunda Tur ücretinin tamamı iade edilir, ek hizmet ücretleri (Vize, Sigorta, İptal Güvence, Vize Risk vb ) iade edilmez.
• Tüm Vizeli Turlarda Geçerlidir. Fiyatı sabit 50€'dur.
Vize Risk Güvence Paketi Satın Almayıp, Vizesi Çıkmayan Misafirlerimize Kesinlikle Sözleşme Şartları Uygulanır.
Ayrıca;
Daha öncesinde Schengen vizesi olamayan pasaportara vize hizmeti verilmeyebilir. Evraklar vize departmanı tarafından kontrol edilecek olup, eksik evrak göndermeyip bekleten, yeterli belgelere sahip olmayan misafirlerimize hizmet bedeli ve evrakları iade edilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.