Madrid - Barcelona Turu 22 Haziran Hareket

6 Gece 7 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
699,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
22 Haziran 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Madrid

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur kontuarında saat 05.30'da buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK1857 sefer sayılı uçağı ile saat 07:50'de Madrid'e hareket ve 11:30'da Madrid'e varışımızın ardından Madrid şehir turumuzu başlıyoruz. Şehir turumuz esnasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, Boğa güreşi Arenası, GranVia , Plaza de Espana, Kraliyet sarayı , Puerto de Alcala'yı görüyoruz. Şehir turu sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

2. Gün Madrid

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Toledo turumuzu alıyoruz(Ekstra). 15 y.y.'a kadar Müslüman, Yahudi ve Hristiyanların bir arada barış içinde barındığı, Unesco tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen Unesco Dünya Kültür Miras Listesi'nde yer alan Toledo'da, Dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco'nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los ReyesCatolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo'nun en eski sinagogu görülecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Toledo Turu:EUR 60.- kişi başı

3. Gün Madrid - Barcelona

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Barselona'ya hareket. Yaklaşık 8 saatlik yolculuğumuzdan sonra günlük şehir turu. Şehir turumuz sırasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, KristofKolomb Heykeli, La SagradaFamilia Kilisesi, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana görüyoruz. Şehir turu sonrası otelimize yerleşiyoruz.

4. Gün Barcelona

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Gerona&Figueras turumuza katılıyoruz(Ekstra). Bu turumuzda Orta Çağ'dan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahellesi, ünlü ressam Dali'nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için Flamenco Gecesi'ne katılma imkanı(Ekstra).Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz.Geceleme otelimizde.
Gerona&Figueras Turu : EUR 70.- kişi başı
Flamenco Gecesi(1 içki dahil): EUR 60.- kişi başı

5. Gün Barcelona

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Montserrat &Sitges turumuzu alıyoruz(Ekstra). Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi'nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan SagradaFamilia Kilisesi'nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ile Montserrat Dişli sıradağlarının eteklerinden deniz kenarına inerek gezilen Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Varışımızın ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

Montserrat &Sitges Turu: EUR 65.- kişi başı

6. Gün Barcelona

Sabah kahvaltısından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Andorra turumuza katılabilirler. Bu turumuzda, İspanya-Fransa sınırında Andorra prensliğini gezeceğiz. Andorra'nın en büyük özelliği gümrüksüz alışveriş yapma imkanına sahip olacağınız bölgedeki tek yer olmasıdır. Doyasıya alışveriş ile geçireceğiniz bu turumuzda binlerce mağazalardan uygun fiyatlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Turumuzun ardından otele transfer. Gecelemeotelinizde.

Andorra Turu:EUR 60.-kişi başı

7. Gün Barcelona - İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra TürkHavayollarının TK1856 sefer uçağı ile saat 17:35'te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 21:55'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
Bir sonraki ANITUR seyahatinizde tekrar görüşmek dileğiyle.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Madrid, Barcelona

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul-Madrid/ Barselona-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Klimalı Otobüslerle Madrid-Barcelona Transferi
 • Yarım Günlük Panoramik Barcelona ve Madrid'de Şehir Turu
 • Madrid'de2 gece ve Barcelona'da 4 gece oda + kahvaltı konaklama
 • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı vergisi ve Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Bedeli ve Hizmet Bedeli : 120.- EUR
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
 • Kaza ve Sağlık Sigortası : 15.-EUR

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.