Londra Turu Yılbaşı Özel

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
599,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
29 Aralık 2013
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Londra

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 05:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1979 sefer sayılı uçuşu ile 08:10’da Londra’ya uçuş. Yerel saat ile 10:25’de (Heatrow Havalimanı) Londra’ya varışın ardından bizleri bekleyen özel araçlarımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri, Meydanı bulunmaktadır. Turun ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2. Gün Londra

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Madame Tussauds & London Eye + Greenwich turuna katılabilirler . Bu turumuzda Madame Tussauds’da günümüzün ünlü sporcularının (David Beckham gibi), film yıldızlarının (son James Bond David Craig, Brad Pitt, Angelina Jolie, Jude Law...), müzisyenlerinin (Beyonce, Amy Winehouse...) birebir mumyalarını göreceğiz, meşhur Big Ban Çanının yer aldığı saat kulesi ve Parlamento Binasını gezeceğiz. Her ikisi önünde kısa bir yürüyüş ve fotoğrafların çekimi için serbest zamanın ardından London Eye ‘ a çıkıyoruz. London Eye sonrasi tekne ile Greenwich e hareket. Greenwich universitesi icindeki Painted Hall ve Chapel gezimi sonrasi Kralice Ann in Greenwich teki evini panoramik olarak gormek. Ardindan Greenwich tepesine cikilarak Greenwich gozlemevi ziyareti. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

Greenwich + London Eye + Madamme Tussauds: 120 GBP Tam Gün

3. Gün Londra

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Paddington’dan trenle Oxford’a yaklaşık bir saat sürecek yolculuk sonrası Oxford’a varış ve yarım gün Oxford gezisi. Gezi sonrası trenle Bicester’e hareket ve misafirlerimizin dilediğince alış veriş yapabilecekleri serbest zaman. Akşam saatlerinde Londra’ya dönüş. Geceleme otelimizde.
Oxford Bicester Outlet Turu: 70 GBP Tam Gün

4. Gün Londra-İstanbul

Sabah kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimize Oxford Kraliçenin yaşadığı yer olan Windsor Castle Gezisi yapılacaktır. Gezinin ardından serbest zaman. Rehberlerimizin belirlediği saatte Heatrow Havalimanı’na transfer ve Türk Havayollarının TK 1984 sefer sayılı uçuşu ile 22:30’da Atatürk Havalimanına uçuş. Yerel saat ile 04:20’de havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle…

Windsor Castle Gezisi: 45 GBP Yarım Gün

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Londra

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Türk Havayolları ile İstanbul Londra-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
*Londra’da alan – otel – alan transferleri
* Yarım Günlük Panoramik Şehir Turu
* Tercih edilen otellerde veya benzeri otellerde 3 gece oda & kahvaltı konaklama
* Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
* Havalimanı vergisi ve Zorunlu Mesleki Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler


  • Seyahat Sağlık Sigortası(İsteğe Bağlı) :15.-EUR
  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.
Bu sirkü 08.03.2013 tarihinde düzenlenmiş olup,bir sonraki sirküde geçersiz sayılır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.