Kurban Bayramı Özel Moskova Turu 23 Eylül 2015

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
549,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
23 Eylül 2015
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul Moskova

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde Siz Değerli Misafirlerimiz ile Buluşuyoruz. Bilet ve Pasaport İşlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK413 nolu tarifeli seferi ile Saat 08:30’da Moskova’ya Hareket. Rahat ve Konforlu bir uçuşun ardından yerel Saat 12:20’de Moskova’ya Varışımızın Ardından Panoramik Moskova Şehir Turumuza çıkıyoruz. Moskova’nın Büyük Alışveriş Merkezleri, Manej ve Gum’u, Bolsoy Tiyatrosu, Tverskaya Caddesi, Poklonnoya Tepesi ve Kremlin Saray’ı Görülecek Yerler Arasındadır. Turumuzun ardından Otelimize Transfer Oluyor ve Odalarımıza Yerleşiyoruz. Akşam Dileyenler Extra Düzenlenecek olan , Moscow By Night Turuna Katılabilir. Geceleme Otelimizde.
Moscow By Night Turu : EUR 35,- kişi başı

2. Gün Moskova

Sabah kahvaltımızın ardından kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz Extra düzenlecek olan Tam günlük Yemekli Kremlin Turu ve Tretikovskaya Sanat Galerisi Turuna Katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Tam Günlük Yemekli Kremlin ve Tretikovskaya Sanat Galerisi Turu :EUR 85,- kişi başı

3. Gün Moskova

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan dünyaca ünlü şairimiz Nazım Hikmet'in mezarının bulunduğu Novodevichi mezarlığı ve Borodino Savaş müzesi turuna katılabilirler. Borodino savaşı; Napoleon'un kazanamadığı ilk savaş! 1812’de Napolyon’un dev ordusu ile Rusya’ya saldırmasının ardından Borodino’da yapılan kanlı muharebenin tasvir edildiği 360 derecelik devasa tablo dünyanın bu alandaki sayılı müzelerinden biri olan Borodino Panoraması sanat ve tekniğin mükemmel bir bileşimi olarak görülmeye değerdir. Geceleme otelimizde.
Novodevichi mezarlığı ve Borodino Savaş müzesi turu :EUR 85,- kişi başı

4. Gün Moskova İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden Misafirleirmiz ile birlikte Extra olarak Düzenlenen Metro-Arbat turuna Katılıyoruz. Sovyet Rusya’nın ihtişamını sergilemek amacıyla tablolar, heykeller, ve değişik süslemelerle adeta bir müze görünümünde olan ünlü Moskova Metrosu Dünyanın en güzel metrosu olarak nitelendirilmektedir.Trafiğe kapalı olan Arbat Sokağı Moskovalıların boş zamanlarında gezip dinlendiği yerlerin başında gelir. Sanatçılar değişik eserlerini burada sergilerler. Hediyelik eşyaların satıldığı tezgahlar ve mağazaları gezebilir, şirin kafelerde yorgunluk atabilirsiniz. Rus edebiyatının Babası sayılan Aleksandr Puşkin ve Karısı Natalya’nın yaşadığı evde Arbat Sokağındadır.Rehberimizin Belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile saat 21:25’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na hareket. Daha sonraki turlarımızda görüşmek üzere hoşça kalın.
Metro-Arbat turu :EUR 45,- kişi başı

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Moskova

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Havayolları ile İstanbul – Moskova - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Alan – otel – alan ve şehirlerarası transferler
  • 3 gece, oda kahvaltı bazında konaklamalar
  • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
  • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
  • Havalimanı vergileri
  Panoramik şehir turu

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30 -Eur
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Genel Bilgilendirme:
Moskova
: Rusya’nın başkenti olan Moskova, hem Rusya’nın hem de Avrupa’nın en kalabalık kentlerinden biridir. Rusya nüfusunun yüzde 8’i Moskova’da ikamet etmektedir. Kent, Rusya ‘nın ekonomi, eğitim, finans, kültür ve ulaşım merkezidir.
İklim Bilgisi:
Karasal iklim hâkimdir. Yazlar sıcak ve ara ara yağışlı. Kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçer. Hava sıcaklığı yaz aylarında ortalama 20 ile 25 derece arasında seyreder. Kış aylarında ise ortalama sıcaklık -10 ile -5 derece arasındadır.

Saat Farkı:
Saat farkı bulunmamaktadır.

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.