Kurban Bayramı Amsterdam Turu

4 Gece 5 gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
389,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
13 Eylül Hareket
Görülecek Yerler
Pegasus Havayolları ile
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Amsterdam

Sabiha Gökçen havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Anı Tur kontuarı önünde saat 4.30’da buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile 07.15’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 10.10’ da varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna (15 Euro) katılabilirler. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam gece turuna (20 Euro) katılabilirler. Geceleme otelinizde.

2. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken Volendem ve Yel değirmeni turu (60 Euro) turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.

3. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge & Brüksel turuna (90 Euro). Brugges turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını, Brüksel turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumunu panoramik olarak görme fırsatı bulacaksınız. Geceleme Otelinizde.

4. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Hollanda Trio & Outlet turuna (90 Euro) katılabilirler. Outlet turunda; aralarında icon haline gelmiş birçok markanında bulunduğu 150 den fazla mağaza seçeneği ile dünyanın en iyi outletlerinden birinde alışveriş yapma imkanı bulacak, daha sonrasında Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

5. Gün Amsterdam - İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman ve odaların boşaltılması. Dileyen misafirler rehberimizin düzenliyeceği ekstra tura katılabilir. Akşam belirlenen saatte otelimizde buluşuyor ve Havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Pegasus Havayolları ile 23.55’de İstanbul’a uçuş saat 4.25’de varış ve turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Amsterdam

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Havalimanı vergileri
 • Pegasus Havayolları ile İstanbul – Amsterdam – İstanbul parkurunda uçak bileti,
 • Seçilen kategori otelde 4 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,
 • Alan/otel/alan transferleri,
 • Panoramik Amsterdam şehir turu
 • Profesyonel Anı Tur Türkçe rehberlik
 • Otel vergileri
 • Turist Şehir vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti, servis bedeli İstanbul (120 EURO), Ankara- İzmir (135 EURO)
 • Zorunlu sigorta ücreti (15 EURO)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
 • Müze ve ören yerleri girişleri,
 • Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)

İptal ve İade İşlemleri

Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Rehber programı eksiksiz gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Broşürlerdeki fiyatlar başlangıç fiyatlarıdır turlarımızda kademeli fiyat artışı bulunmaktadır
Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR.
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Genel : Bir milyondan fazla nüfusu olan bu şehir ülkenin finans, kültür, sanat, turizm merkezidir. “Kuzeyin Venedik’i” olarak da adlandırılan Amsterdam bu yakıştırmayı şehirde yer alan 1500’den fazla köprüye ve şehrin mimarisine borçludur. Kanalları, bisikletleri, parkları ile farklı bir atmosfere sahip olan bu Avrupa kenti özellikle son zamanlarda popüler bir turizm merkezi olmuştur.
İklim: Amsterdam hava durumu tipik Kuzey Denizi iklimi özelliklerini yansıtmaktadır. Kış döneminde nadir olarak sıcaklık -5 derecenin altına düşer. Yaz döneminde ise ender olarak 28 derecenin üstüne çıkar. Aslında genel olarak ılıman bir iklime sahiptir. Fakat mevsim içerisinde bile hava sıcaklığı sık sık değişebildiği için her hava koşuluna uygun kıyafeti yanınızda bulundurmanızda fayda vardır.
Saat farkı : -1 saat ( Türkiye saatinden 1 saat geridir)
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50dir. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Vize bilgilendirme: Bu tur için schengen vizesi gerekmektedir.Schengen vizesi için gerekli evrak listesini http://www.anitur.com.tr/vize/schengen-vizesi adresinden temin ederek tur hareket tarihinden en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acente tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Uçaklı turlarda tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır. Bu sirkü 04.08.2016 tarihinde düzenlenmiş olup, bir sonraki sirküde geçersiz sayılır
İşbu tur broşürü 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması hakkında Kanun ve ilgili kanuna ait ilgili yönetmeliklerin hükümleri doğrultusunda hazırlanmış ve toplam 7 sayfadan oluşmuş olup ayrı ayrı düşünülemez.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.