Klasik İspanya Turu

5 Gece 6 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
449,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
18 Temmuz - 08,15,22 Ağustos - 05 Eylül Hareket
Görülecek Yerler
Pegasus Havayolları ile
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL – MADRİD

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 07:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının saat 09:45’te Madrid’e uçuş. Yerel saat ile 13:45’de varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Madrid şehir turu. Turumuzda Plaza De Toros, Cibeles Meydanı, Gran Via caddesi ve Plaza Espanya görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Madrid Şaheserleri turuna katılma imkanı (30€ / Müze ve Ören yeri girişleri dahil değildir). Turumuzda Kraliyet Sarayı, Calle Mayos, Plaza Mayor, Puerta Del Sol Meydanı, Neptün Çeşmesi, Prado Müzesi, Atocha tren istasyonu, Paseo Castelana, Puerta Del Alcala, Santiago Bernabeu stadyumu ve Plaza Castilla görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2. Gün MADRİD

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Toledo turuna katılma imkanı (55€). Görülecek yerler arasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan, açık hava müzesi durumundaki kentte Toledo Katedrali, San Tomé Kilisesi, El Greco Evi, Sinagog, Şam işi (Damas Quinos) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ziyaret edilecek 15. ve 16. y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko Gecesi turuna (40 Euro, 1 içki dahil ve ulaşım hariç.) katılma imkânı. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinize.

3. Gün MADRİD – BARSELONA

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Barselona’ya hareket. Yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Zaragoza turuna (20€ / Zorunludur) katılma imkanı. Yaklaşık 8 saatlik yolculuğumuzun ardından Barselona’ya varış ve panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında Plaza Espanya, Gran Via, Paseo De Gracia caddesi, Katalunya Meydanı ve La Rambla caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize yerleşme ve dinlenme. Geceleme otelinizde.

4. Gün BARSELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Barselona şaheserleri (30€ / Müze ve Ören yeri girişleri dahil değildir) ve Gerona & Figueras turuna (65 €) katılabilirler. Barselona şaheserleri turunda görülecek yerler arasında Plaza Espanya, Olimpiyat köyü (Montjuic Tepesi), Cristoph Colon Meydanı, Eski Liman (Maremagnum) Olimpic Liman, Bitmeyen Kilise olarak adlandırılan La Sagrada Familia Kilisesi, Paseo De Gracia Caddesi, Antonio Gauidi’nin yapmış olduğu Casa Mila ve Casa Batllo, Katalunya Meydanı ve La Rambla Caddesi görülecek yerler arasındadır. Bu turun ardından arzu eden misafirlerimiz Gerona&Figueras turuna devam edebilirler. Bu turumuzda Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona Şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahalleleri, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras Kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer.

5. Gün BARSELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Montserrat & Sitges (60 €) veya Andorra (60 €) turuna katılabilirler. Montserrat & Sitges turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ile Montserrat Dişli Sıradağları’nın eteklerinden deniz kenarına inerek gezilen Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Andorra turumuzda ise Berga ve Martinet gibi merkezlerden geçerek İspanya Fransa sınırında bulunan gümrüksüz alışveriş ülkesi ve doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa’nın en küçük devletlerinden biri olan Andorra ziyaret edilecek ve gümrüksüz alışveriş imkânı ile şehir sokaklarında keyifli bir gün geçireceksiniz.

6. Gün BARSELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Pegasus Havayolları ile saat 17:20 ‘de İstanbul’a uçuş ve 21:55’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Madrid, Barcelona

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları ile Ekonomi Sınıf Uçuş Biletleri
 • Yerel Ulasim Hizmetleri
 • Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
 • Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri
 • Şehir Vergileri
 • Gümrük Vergileri
 • Programda belirtilen panoramik şehir turları
 • Havalimanı vergileri ve servis bedelleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu :15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize bilgilendirme: Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.
Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedağ – Şişli / İstanbul
Vize Departmanı: info@tanvize.com

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.