Kiev Turu Yılbaşı Özel

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
399,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
29 Aralık 2013
Görülecek Yerler
Türk Havayolları ile!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün 29 Aralık 2013 İstanbul - Kiev

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Anı Tur yetkilileri ile saat 06:00'da buluşma. Check- in işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK 457 sefer sayılı uçağı ile saat 07:50'de Kiev'e hareket. Yerel saat ile 10:00'da Kiev'e varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda : Kiev kurucuları ; Kıy, Şek, Horiv ve Lıbid kardeşler Anıtı, Ukrayna Cumhurbaşkanın protokol görüşmeleri için kullandığı muhteşem Mariyinskiy Sarayı, Ukrayna Parlamentosu olan Rada ve Ukrayna Başbakanlık Binası. Panoramik manzaralı Dostluk tepesi ‘' burada 15 dk. fotoğraf molası'', Ukrayna ve Kiev'in ana meydanı olan ve Maydan olarak bilinen Bağımsızlık Meydanı, Mikhailovskaya Meydanı ve Altın Kubbeli Mikhailovskaya Manastır Kompleksi, 1754 yılında açılan ünlü İtalyan mimar Rastrelli tarafından inşa edilen Havari Andrey Kilisesi. Rus Ortdoks Kilisesinin en önemli Katedrallerinden Sofievskaya (Aya Sofya) Katedrali. Ukrayna tarihinin en önemli isminin Kozak ordu başı Bogdan Khmelnitskiy Heykeli görülecek yerler arasındadır.. Turumuzun ardından otelinize transfer. Geceleme Otelimizde.

2. Gün 30 Aralık 2013 Kiev

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Kievo-Peçerskaya Lavra ve Savaş Müze Kompleksi Turu'na katılabilirler. Turumuzda: 1979 8-10 milyon kişinin açlıktan öldüğünü düşünülen Holodomor (Kıtlık) Müzesi,. Rus Ortodoks Dinine göre Vahiy gününden sonra Göklere yükselecek olan 3 kiliseden biri olan Kievo-Peçerskaya Lavra Manastır Kompleksi, UNESCO Dünya Mirasları Listesinde bulunan Ulu Çan Kulesi, Uspenskiy ve Trapeznaya Kiliseleri, Mağaraları, Kiev Patrikanesi ve Manastırı görülecek yerler arasındadır , Sovyetlerin silah tarihini anlatan çeşitli zırhlı araçların, uçak ve füzelerin bulunduğu Açık Hava Müzesi. II Dünya Savaşı Müzesi üç kattan ve Savaşının başından sonuna kadar kronolojik şekilde 16 tematik ekspozisyonda sergilenen 15 bin eserden oluşmaktadır. Savaş yıllarında SSCB Cumhuriyetlerinden biri olan Ukrayna'nın toprakları nazilere karşı en ağır çatışmaların yer aldığı bir sahneye dönüşmüştür. Savaş sırasında her 5. Ukraynalının öldüğünü düşünülmekte ve sadece Kiev etraflarındaki çatışmalarda 1 milyondan fazla kişinin hayatını verdiğini inanılmaktadır. Toplam 60 milyona yakın insanın hayatını kaybettiği; II. Dünya Savaşı sırasında yaşananlar her Ukraynalı için tartışılmaz bir değerdir ve II Dünya Savaşı Müze Kompleksinin konuyla ilgili müzeler arasında en çarpıcı ve diğerlerinden üstün olması hiç te şaşırtıcı değildir. Göreceğimiz yerler arasında:1979 – 1989 Afganistan Savaşı Açıkhava Müzesi 102 metre boyundaki Kiev'in simgesi olan Vatan Ana Heykeli görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Kievo – Peçerskaya Lavra ve Savaşı Müzesi Turu : 60 Eur (Kişi Başı Ücret)

3. Gün 31 Aralık 2013 Kiev

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Mamayeva Sloboda Turu'na katılabilirler. Turumuzda: Ukrayna Kozaklarının ve Halk Geleneklerinin canlandırıldığı bir Açık Hava Müzesini ziyaret edeceğiz. Şehrin ortasında bulunan bu yerleşim, eski Kozak Köyü (Sloboda) şeklinde düzenlenmiştir ve 17-18 yy. arasındaki Ukraynalıların hayatını göstermektedir. Tam bir interactive bir müze olan Sloboda'ya ziyaretimiz sırasında Köyün tavernasında birlikte geleneksel Ukrayna yemeklerini pişiririz, demirhanesinde bir kılıç döveriz. Bu ve bunun gibi çeşitli aktivetileriyle ünlü olan bu Müze, ziyaret ettiğiniz Ukrayna ve Ukraynalıları daha iyi bilmenizi ve anlamanızı sağlar. Bu neşe dolu etkinliklerin ise hafızalarınızda uzun süre kalacağından emin olabilirsiniz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Mamayeva Sloboda Turu : 60 Eur (Kişi Başı Ücret)

4. Gün 01 Ocak 2014 Kiev - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Dnipro Nehri turuna katılabilirler. Turumuzda: Avrupa'nın 3. Büyük nehri olan Dnipro üzerinde gezebilme, Kiev'in benzersiz güzelliğini ve, muhteşem manzarasını görme fırsatı yakalayabilirsiniz Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Türk Havayolları'nın TK 460 sefer sayılı uçağı ile saat 21:20'de İstanbul'a hareket.Yerel saat ile saat 23:25'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Daha sonraki turlarımızda görüşmek üzere hoşça kalın.
Dnipro Nehri Turu : 40 Eur (Kişi Başı Ücret)

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Kiev

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Türk Havayolları ile Atatürk Havalimanı- Kiev - Atatürk Havalimanı gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
* Alan – otel – alan transferleri
* Yarım Günlük Panoramik Kiev Şehir Turu
* Belirtilen kategori otellerde 3 gece oda + kahvaltı konaklama
* Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
* Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Seyahat Sigortası: 15 €
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15 TL
**Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
*Bahşiş: 5 € (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.