Katanya Turu Yılbaşı Özel - OHY

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
329,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
29 Aralık 2013
Görülecek Yerler
Onur Havayolları Özel Seferi ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Katanya

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali ANITUR kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:00’te buluşmamızın ardından Onur Havayolları özel seferi ile saat 06:20’de Sicilya adasının göz bebeği Katanya’ya hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 07:25’te Katanya’ya varış. Alanda bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile şehir turumuzu yapmak üzere yola çıkıyoruz. Panoramik Katanya şehir turunda; Duomo Katedrali, Fontana Dell’elefante, Piazza Repubblica, Etna Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Odalarınıza yerleşme ve geceleme Katanya’da otelinizde...

2. Gün Katanya

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Siracusa turuna katılabilirler. Bu tur sırasında Neapolis Anıt Park, Yunan Tiyatrosu, Roma Amfitiyatrosu, Ortigie Adası, Arethuse Çeşmesi ve Apollon Tapınağı görülecek yerler arasında. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme Katanya’da otelinizde.
Siracusa Turu Kişi Başı: 75 €

3. Gün Katanya

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak yapılacak olan tam günlük Etna Yanardağı & Taormina turuna katılabilirler. Tur, dünyanın en aktif ve en yüksek volkanik yanardağı olan Etna Yanardağı’nı görerek başlıyor. Daha sonra İtalya’nın en şık turizm merkezlerinden olan, muhteşem bahçeleri, villaları, çiçeklerle süslü sokakları, küçük dükkanlarıyla ünlü olan Taormina’yı geziyor ve Taormina’nın sembolü haline gelmiş Greko-Romen dönemi tiyatrosunu ziyaret ediyor olacaksınız. Tur sonrası otelinize dönüş ve geceleme otelinizde.
Etna Yanardağı & Taormina Turu Kişi Başı: 85 €

4. Gün Katanya - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Katanya Havalimanı’na hareket. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Onur Air özel seferi ile İstanbul uçuşu. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Anıtur seyahatinizde görüşmek dileği ile…

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Katanya

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Onur Havayolları charter uçuşu ile İstanbul - Katanya / Katanya - İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
* Panoramik Şehir Turu
* Katanya'da tercih edilen otel kategorisinde 3 gece oda kahvaltı konaklama
* Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
* Havalimanı vergisi
* Zorunlu sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Vize Ücreti: 120 €
*Seyahat Sigortası: 15 €
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15 TL
**Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
*Bahşiş: 5 € (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)
*İtalya'da yabancı turistlerden alınan şehir vergileri, otel girişlerinde misafirlerimiz tarafından ödenir. Bu vergiler 3* otellerde gecelik 2€, 4* otellerde gecelik 3€'dur.

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.