Japonya Turu

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
2.499,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
21 Haziran
Görülecek Yerler
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Osaka

Atatürk havalimanı dış hatlar terminali Anı Tur kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile 03 Ekim akşamı 22:30'da buluşuyoruz. Check/in ve gümrük işlemlerimiz sonrası Türk hava yolları TK46 sayılı sefer ile direk 00:50'de Osaka'ya keyifli bir uçuş. Varış saatimiz 17:55. Varışımızı takiben Otelimize transfer.Geceleme Osaka'da otelimizde.

2. Gün Osaka

Sabah kahvaltısının ardından Panaromik Şehir Turumuz başlıyor. Şatoları,tapınakları,yemyeşil bahçeleri,kiraz ağaçları,sumo güreşleri ve sıcak insanları ile Su Şehri veya Japonya'nın Venediği denilen Osaka'da yapacağımız şehir turunda, Osaka Şatosu,173 metre uzunluğunda birbirine bağlı 2 ayrı kuleden oluşan Yüzerbahçe rasathanesi ve tiyatro ve eğlence yerlerinin bulunduğu ,Osaka'nın en önemli caddesi Dotonbori'yi görüyoruz. Dünyaca ünlü Shinsaibashi Alışveriş bölgesi görülecek yerler arasındandır. Günümüzün geri kalan kısmı serbest .Geceleme Osaka'da otelimizde

3. Gün Osaka-Nara-Osaka

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra Nara Şehri turumuza katılabilirler.Bu turumuzda görülecek yerler arasında Nara park,Todaji tapınağı Büyük Buda, Kasuka Mabedi görülmektedir. Tur sonrası bir saat sürecek keyifli bir yolculuktan sonra Kyoto'ya varış ve şehir turuna başlıyoruz. Her biri 15 metre yüksekliğinde ,139 sutünun üzerinde bulunan ve tüm Kyoto'yu tepeden izleme fırsatı sunan,dev terası ile ünlü Kiyomizu Tapınağı'nı görüyoruz. Turumuzun sonrası otelimize transfer ve Serbest zaman. Geceleme Osaka'da otelimizde.
Nara Turu 100.-Eur (Kişi Başı)

4. Gün Osaka-Kyoto

Sabah kahvaltısının ardından Unesco Dünya Koruma Mirası listesinde bulunan ,1650 Budist tapınağı ve 400 Shinto Mabedi ile ülkenin kutsal ve ruhani başkenti kabul edilen Kyoto'da yapacağımız turda,1397'de Yoshimitsu adlı şogun tarafından ikametgah olarak inşaa ettirilen ve adı altın köşk anlamına gelen romantik Kinkakuji Tapınağı, Edo hanedanının kurucusu olan Tokugawa Leyasu adlı şogun tarafından 1603'te inşa ettirilen sıradışı Nijo kalesi Ryoanji Tapınağı,Kiyomizu Tapınağı ve Alışveriş için Handi Craft Center görülecek yerler arasındadır. Kişiyi dinsel aydınlanmaya ve ruh huzuruna ulaşmaya taşıyan bir etkinlik olan çay seremonisinde Geyşaların çay sunduğu çay evlerini ziyaret sonrası otelimize transfer. Geceleme Kyoto'da Otelimizde.

5. Gün Kyoto-Hakone-Tokyo

Sabah kahvaltı sonrası Kyoto tren istasyonuna ve oradan tren ile tepelerinde sıcak su kaynaklarının bulunduğu ve 9. Yüzyıldan beri termal merkezi olarak tanınan Hakone'ye hareket ediyoruz. Sonrasında Fuji&Hakone turumuz başlıyor.Bu turumuzda önce Fuji Dağında 2300 metrede yer alan 5. İstasyonu ziyaret ediyoruz.Ardından, Burada Ashi Gölü'nde yapacağımız tekne gezisinden sonra Komagatake teleferiği ile Hakone'nin muhteşem manzarasını izliyoruz. Owakudani vadisi gezisi ve otele transfer.Sonrasında Tokyo'ya hareket.Geceleme Tokyo'da otelimizde.

6. Gün Tokyo

Sabah kahvaltı sonrası Tokyo şehir turumuza başlıyoruz.68 yılına kadar Edo adı ile tanınan şato kenti Tokyo,şogun yönetimine son veren Meiji adlı bir japon imparatorunun sarayını buraya taşıması ile adını “Doğunun başkenti” anlamına gelen Tokyo ile değiştirmiştir.Büyük bir kısmı 1923 Kanto depreminde ve 1945'de Amerikan bombardımanı ile yıkılmış olan Tokyo,1950'lerden sonra hızla gelişerek,dünya çapında bir iş merkezi ve kültür odağı olmuştur.
Şehir turumuzda ,ihtişamlı imparatorluk Sarayı'nın bahçeleri'ni eski Tokyo'nun atmosferini yaşatan eğlence merkeziAsakusa,Japonyanın önemli hac merkezlerinden meşhur Asakusa Tapınağı'nı ve hemen yanında bulunan Japonya'nın en eski alışveriş merkezi ,50'den fazla mağazası ile Nakamise'yi ziyaret ediyoruz.Ardından Shinjuku bölgesinde yer alan Japon Hükümetinni sembolü olan Tokyo Metropolitan Hükümet binasını görüyor ve 45. Katında bulunan rasathaneden Tokyonun manzarasını izleme şansını bulacağız. Turumuz sonrası serbest zaman.Geceleme Tokyo'da Otelimizde

7. Gün Tokyo-Nikko-Tokyo

Sabah kahvaltısı sonrası Nikko Turu'na çıkıyoruz. Tokyo'nun 140 km kuzeyinde bulunan , Tokuhawa Shongularının mozalelerine ev sahipliği yapan ,Unesco Dünya Koruma Mirası Listesin'deki Nikko'daönce 1616 yılında ruhlara adanark ,15000 el işcisi tarafından 2,5 milyona altın yaprak kullanılarak yapılan ve üzerinde kuşlar,çiçekler, danseden kızların yeraldığı Toshogu Mabedini görüyoruz.Yerel bir restoran'ta alacağımız yemeğin ardından ,virajlarla dolu muhteşem bir yol olan irohazaka'dan ilerleyerek,Nikko Doğal Parkına varıyoruz.Burada,Kutsal Nantai Volkanı'nın eteklerinde yer alan, birkaç bin yıl önce sönmüş lav akıntıları ile oluşan muhteşem Chuzengi Gölünü görüyoruz.Son olarak Japonya'nın en iyi üç şelalesinden biri olan Kegon Şelalerini görüyoruz ve Tokyo'ya geri dönüyoruz.Turumuz eşi bulunmayan pahalı dükkanlar,restoran ve cafelerle çevrili Giza caddesinde son buluyor.Serbest zaman.Geceleme Tokyo'da otelimizde

8. Gün Tokyo

Sabah kahvaltı sonrası uçuş saatimize kadar serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Tokyo havalimanına gidiyoruz.Türk Hava Yolları TK053 Sefer sayılı uçuşu ile 21:45 ‘de İstanbul'a dönüyoruz. Varış saatimiz ertesi gün 05:15 ve Turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Osaka, Kyoto, Hakone

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul – Osaka/Tokyo - İstanbul Arası Türk Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Kyoto-Hakone Hızlı Tren Bileti
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler


• Kaza ve Sağlık Sigortası :30.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER


Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.