İtalya - Fransa Turu Cenova Nice Marsilya 19 Mayıs Özel

6 Gece 7 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
999,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
19 Mayıs 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları ile!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün 19 Mayıs 2014 İstanbul - Cenova

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde saat yetkililer ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları Tarifeli seferi ile Cenova'ya hareket ediyoruz. Cenova'ya Varışımızın ardından özel aracımız ile Cenova şehir Turumuz başlıyor. İtalya'nın en eski şehirlerinden biri olan Cenova turunda Antik Liman, San Lorenzo Katedrali, Piazza de Ferrari, Unesco miras listesinde yer alan PalazzideiRolli, Cenova eski ve yeni merkezi başlıca görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından serbest zamanımız oluyor.

2. Gün 20 Mayıs 2014 Cenova

Kahvaltının ardından serbest zamanımız oluyor. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Portofino Cinque Terra Turumuz başlıyor. Bu Turumuzda sadece Cenova'nın değil İtalya'nın en güzel sahil kasabalarından olan Portofino&CinqueTerra turu yapılıyor. CinqueTerra, ulaşımın sadece tekneler ve tren ile yapılabildiği, hem mimarisi hem de manzaraları ile muhteşem bir köy… Sonrasında ise dünyaca ünlü, şarkılara ve filmlere konu olmuş Portofino'ya doğru hareket ediyoruz. Portofino, lüks evleri, butik mağazaları, resim galerileri ve deniz kıyısında yer alan restoranları ile keşfedilmesi gereken bir yer. Turumuzun ardından Cenova'ya geri dönüyoruz. Konaklama Cenova'da.

Portofino & Cinque Terra Turu : 60.-EUR (kişi başı)

3. Gün 21 Mayıs 2014 Cenova - Monte Carlo & Monaco - Eze - Nice

Kahvaltının ardından Monaco için hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından, Fransa sınırları içerisinde yer alan özerk prenslik olan Monaco'ya varıyoruz. Avrupa'nın en ihtişamlı yerlerinden biri olan Monaco'da, Monte Carlo Casinosu, lüks oteller, birbirinden lüks mega yatlar görecekleriniz arasında yer alıyor. Ayrıca Prens Albert'in Sarayı görkemi ile sizi etkileyecek noktalardan bir tanesi. Monaco gezisinin ardından dünyanın en güzel yollarından olan Nice – Monaco sahil yolunu takip ederek, Monaco'nun aksine daha mütevazı ama bir o kadar da şık ve kaliteli olan Eze köyüne gidiyoruz. Yol boyunca muhteşem manzaralar, dağların yamaçlarına yapılmış lüks villalar bize eşlik ediyor.

4. Gün 22 Mayıs 2014 Nice

Kahvaltının ardından serbest zaman... Gün boyu Nice şehrini keşfetmeye devam edebilir, muhteşem denizinde yüzebilir, güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

5. Gün 23 Mayıs 2014 Nice - Cannes - St. Tropez - Marsilya

Kahvaltının ardından Fransız Rivierasının en güzel kasabalarını görmek için yola çıkıyoruz. İlk durağımız Fransa'nın en ünlü kasabalarından biri olan Cannes. Burada her yerde lüks yaşamı hissedebilirsiniz. Görkemli yapılar, uluslar arası mağazalar, şık kafe ve restoranlar sizleri bekliyor. Bunlarla birlikte Cannes tarihi merkezinde ortaçağ şehrinde bulacaksınız kendinizi. Eğer Cannes Kalesine çıkmak zor gelmeyecekse yol üzerinde muhteşem manzaralar sizleri bekliyor olacak. Ardından sadece Fransa'nın değil tüm Avrupa'nın en sosyetik kasabasına gidiyoruz, St. Tropez... Burada pek çok ünlünün evi bulunuyor. St. Tropez'in merkezinde serbest zamanımız olacak. Dileyenler sokaklarında kaybolabilir, dileyenler ise deniz kenarında yer alan kafelerinde içkilerini yudumlayabilir. Gezimizin ardından Marsilya'ya hareket ediyoruz. Marsilya Fransız sahil şehirlerinden farklı olarak daha gelişmiş, daha büyük, endüstrileşmiş bir liman kentidir. Marsilya şehir turunda ise genel hatlarıyla Marsilya'yı tanıma şansınız olacak. Ardından otele yerleşiyoruz. Konaklama Marsilya'da.

Cannes Turu : Fiyata Dahildir;
St Tropez Turu : Fiyata Dahildir;

6. Gün 24 Mayıs 2014 Marsilya - Aix en Provence - Marsilya

Kahvaltının ardından Aix en Provence turumuz başlıyor. Güney Fransa'nın en etkileyici şehirlerinden biri olan Aix en Provence, lavanta bahçeleri, üzüm bağları, daracık eski sokakları bulunan merkezi, açık havada oturabileceğiniz kafe ve restoranları ile bambaşka bir dünya. Pek çok filmde dekor olarak kullanılan Aix en Provence gezimizin ardından Marsilya'ya geri dönüyoruz. Konaklama Marsilya'da.

7. Gün 25 Mayıs 2014 Marsilya - İstanbul

Kahvaltının ardından havalimanına gidiyoruz. THY tarifeli seferi ile 14:35‘te İstanbul'a hareket ve turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Cenova, Nice, Marsilya

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul – Cenova // Marsilya - İstanbul Arası Türk Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize Risk Güvence Paketi
Anıtur'dan vize hizmeti almış tüm yolcularımızın vize hizmeti ile aynı anda alabilecekleri bir Güvence paketidir. Bu Güvence paketini satın almış olan misafirlerimize vize çıkmaması, red olması vb durumlarda Tur ücretinin tamamı iade edilir.
Bu paketin kuralları
• Vize işlemlerini Anıtur'dan yaptıran misafirlerimiz bu güvenceden faydalanabilir. Hizmeti Anıtur'dan almıyorsa hiçbir şekilde geçerliliği yoktur.
• Vize hizmetinin eklendiği gün aynı anda eklenebilir. Sonradan eklenmesi mümkün değildir.
• Vizenin çıkmaması durumunda Tur ücretinin tamamı iade edilir, ek hizmet ücretleri (Vize, Sigorta, İptal Güvence, Vize Risk vb ) iade edilmez.
• Tüm Vizeli Turlarda Geçerlidir. Fiyatı sabit 50€'dur.
Vize Risk Güvence Paketi Satın Almayıp, Vizesi Çıkmayan Misafirlerimize Kesinlikle Sözleşme Şartları Uygulanır.
Ayrıca;
Daha öncesinde Schengen vizesi olamayan pasaportara vize hizmeti verilmeyebilir. Evraklar vize departmanı tarafından kontrol edilecek olup, eksik evrak göndermeyip bekleten, yeterli belgelere sahip olmayan misafirlerimize hizmet bedeli ve evrakları iade edilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.