İtalya Fransa İspanya Turu

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
549,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
01 Ağustos Hareket
Görülecek Yerler
Freebird Havayolları ile!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL –MILANO

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuştan 2 saat önce buluşma. Freebird Havayolları özel seferi ile Milano uçuşu. Varışı takiben yapılacak panoramik şehir turunda; Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı, Fortezza görülecek yerler arasındadır Tur bitiminde rehberimizin bildireceği saatte otelimize transfer ve Geceleme otelimizde.

2. Gün MILANO – NICE (Como & Lugano)

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden konuklarımızla otelimizden hareketle düzenlenecek ekstra Como & Lugano Gölü Turu yapılacaktır. Turumuz sonrası rehberimizin bildireceği saatte Nice’e transfer ve geceleme otelimizde.

3. Gün NİCE

Sabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turu. Turumuz, ünlü yürüyüş caddesi Promenade des Anglais ile başlıyor. Daha sonra Nice Limanı, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

4. Gün NICE (St. Paul, Cannes & Monaco, Monte Carlo)

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz için ekstra gündüz St Paul ve Cannes akşam ise Monaco & Monte Carlo turu.

5. Gün NICE - MARSILYA (Arles & St. Remy & Aix en Provence)

Sabah kahvaltısının ardından Marsilya’ya transfer ve varışın ardından şehir turu. Görülecek yerler arasında; 19. yy’dan kalma Notre Dame de la Gadre Basilikası, Eski Liman bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Arles, St.Remy, Aix En Provence turu. Geceleme otelimizde.

6. Gün MARSILYA - BARCELONA

Sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Barselona’ya hareket ve panoramik şehir turu. Yapılacak şehir turunda, La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi,Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirler akşam ekstra Flâmenko Gecesi turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

7. Gün BARCELONA (Girona & Figueras)

Sabah kahvaltı sonrası gününüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Girona-Figueras turuna katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

8. Gün BARCELONA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte Barcelona Havalimanı’na transfer. Pegasus Havayolları’nın PC 468 sayılı tarifeli seferi ile 17.30’da İstanbul uçuşu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Marsilya, Nice, Milano, Barcelona

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

? Freebird HY Özel seferi ile olmak üzere İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} – Milano Gidiş - Pegasus Hy Tarifeli Seferi ile Barcelona İstanbul dış hatlar dönüş uçak bileti ? Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
? Havaalanı – Otel - Havaalanı gidiş/dönüş transferi
? Tur programında belirtilen şehirlerarası transferler
? Belirtilen kategori otellerde 7 gece oda/continental kahvaltı konaklama
? Milano, Nice, Marsilya, Barselona Panoramik şehir turu
? Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
? K.D.V.
? Otele ödenen şehir konaklama vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

-

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.
UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.
UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.
UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.