İspanya Matador Turu Madrid Başlar Ekstra Turlar Dahil

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
769,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
16 Ağustos Hareket
Görülecek Yerler
Corendon Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL - MADRİD

Salı günü sabah 06:00'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde acentemiz görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra CORENDON HAVAYOLLARI'na ait, CAI1235 sefer sayılı, 189 kişilik Boeing 737-800 tipi uçağımız ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuz ile 08:30'da Madrid'e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik uçuşumuzun ardından varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben rehberlerimiz eşliğinde yapılacak, TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ, panoramik Madrid şehir turumuz. Yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı, boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas ve Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Don Kişot Parkı, Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından serbest zaman. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Madrid’deki otelimizde.

2. Gün MADRİD - TOLEDO - CORDOBA - SEVİLLA (FLAMENKO GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Rehberlerimiz eşliğinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Toledo turumuz. Madrid'e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1987'den beri UNESCO'nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo'da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından yolumuz üzerinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Cordoba gezimiz. Yapacağımız Cordoba şehir turunda şehrin önemli yapıları ve Musevi çarşıları göreceğimiz yerler arasındadır. Bir sanat medeniyetidir Endülüs... Şu an hala tüm ihtişamıyla ayakta duran Kurtuba Ulu Camii de bu sanat medeniyetinin canlı örneklerinden biridir. Arzu eden misafirlerimiz giriş ücretini ödeyerek yapımı 200 yıl süren ve Mekke Camii'nden sonra dünyanın en büyük Camii olan Kurtuba Camii’ni gezebilirler. Bu eserlerin işlemelerindeki incelik dünyada eşine az rastlanır niteliktedir. Cordoba'da geçirdiğimiz etkileyici saatlerin ardından Sevilla'ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Otele varış ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Flamenko gecesine katılma imkanı. Konaklama Sevilla yakınlarındaki otellerimizde.
FLAMENKO GECESİ € 50.-

3. Gün SEVİLLA - GRANADA

Sabah kahvaltımızın ardından Sevilla'da yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turunda, Alcazar Sarayı ve Büyük Cami'nin minaresi olarak inşa edilen bugün aynı yerdeki Santa Maria Katedrali'nin çan kulesine dönüştürülen Giralda'sı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Yine nehrin kıyısındaki şehir duvarlarının bir parçası olarak inşa edilmiş Altın Kule, ve Carmen Operası'ndaki rolü ile ünlenen 1929 yılından bu yana üniversite binası olarak kullanılan eski tütün fabrikası şehir turunda göreceğimiz diğer yerlerden birkaçı. Expo'1992 ile çehresi değişen şehirde fuar alanı ve her ülkenin fuar için kendi mimarisini ön plana çıkararak yaptığı pavyon binaları hayranlık uyandırıcı. Turumuzun ardından Granada'ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Granada'ya varış. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Granada yakınlarındaki otellerimizde

4. Gün GRANADA - ALİCANTE

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Granada şehir turumuz. XII. ve XIII. yüzyılın izlerini bu günlere taşıyan bu şehirde yapacağımız şehir turunun ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Alicante'ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Alicante'de yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turunun ardından otelimize varış. Konaklama Alicante yakınlarındaki otellerimizde.

5. Gün ALİCANTE - VALENCİA - BARSELONA

Sabah kahvaltımızın ardından Barselona'ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Valencia gezimiz. İspanya'nın 3. büyük şehri olan Valencia; ılıman kıyı iklimi sayesinde açık hava yaşamı ve gece hayatıyla ünlüdür. Bu güzel şehirde yapacağımız keyifli gezimizin ardından Barselona’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Barselona'daki otellerimizde.

6. Gün BARSELONA

Sabah kahvaltımızın ardından yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Barselona şehir turunda Plaza De Catalonya, Sant Jaume Kilisesi, MontJuic, Cristobal Colon anıtı, Battlo Evi ve Mila ev yapıları, ünlü bitmeyen Kilise Sagrada Familia görülecektir. Şehir turunun ardından serbest zaman. Konaklama Barselona'daki otellerimizde.

7. Gün BARSELONA (GİRONA - LA ROCA OUTLET)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Girona şehri gezisi. Tarihi Girona şehrinde San Feliu kilisesi, Santa Maria katedrali meydanı, mimar Eiffel'in demir köprüsü, Yahudi Mahallesi, La Rambla görüldükten sonra dönüş yolunda TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ La Roca Outlet'te dünyaca ünlü markalara ait ürünleri uygun fiyatlar ile satın alabilme imkanı. Barselona'ya geri dönüş ve serbest zaman. Konaklama Barselona'daki otellerimizde.

8. Gün BARSELONA - İSTANBUL

Sabah saatlerinde otelimizden ayrılış ve dönüş yolculuğumuz için Madrid Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra Corendon Havayolları'na ait, CAI 1236 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 12:15'de İstanbul'a hareket ediyoruz. Varış ve turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Madrid, Cordoba, Sevilla, Granada, Valencia, Barcelona

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul SAW / Madrid ve Barselona / İstanbul SAW Corendon Hava Yolları Boeing 737/800 uçağı ile aktarmasız direkt uçuşlar
 • Alan vergileri ve zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Programda belirtilen şehirler arası ulaşımlar ve İspanya’da havaalanı transferleri
 • Panoramik Barcelona, Madrid, Sevilla, Granada, Cordoba, Toledo, Girona, La Roca O., Valencia ve Alicante 10 adet tur
 • Barselona’da 3 gece, Alicante yakınlarında 1 gece, Granada’da 1 gece, Sevilla’da 1 gece, Madrid’de 1 gece oda kahvaltı (Continental) konaklama
 • Seçilen kategoride kaliteli oteller
 • Acentemiz refakati ve profesyonel rehberlik

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Schengen Vize ve servis ücreti € 120 (Yeşil Pasaporta vize uygulaması yoktur.)
 • Yurtdışı çıkış fonu (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)
 • Seyahat iptal, vize, sağlık, güvence paketi
 • İsteğe bağlı turlar ve otel aktiviteleri

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.
Vize departmanı iletişim adresi: Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6 Şişli / Harbiye
Vize Departmanı: info@tanvize.com

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.