İspanya Matador Turu Barcelona Başlar Ekstra Turlar Dahi

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
769,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
26 Temmuz
Görülecek Yerler
Corendon Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL - BARSELONA

Salı günü sabah 06:00'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde acentemiz görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra CORENDON HAVAYOLLARI'na ait, CAI1235 sefer sayılı, 189 kişilik Boeing 737-800 tipi uçağımız ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuz ile 08:30'da Barselona'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşumuzun ardından varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben rehberlerimiz eşliğinde yapılacak, TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ, panoramik Barselona şehir turunda Plaza De Catalonya, Sant Jaume Kilisesi, MontJuic, Cristobal Colon anıtı, Battlo Evi ve Mila ev yapıları, ünlü bitmeyen Kilise Sagrada Familia görülecektir. Şehir turunun ardından serbest zaman. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Barselona'daki otellerimizde.

2. Gün BARSELONA (GİRONA-LA ROCA OUTLET)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Girona şehri gezisi. Tarihi Girona şehrinde San Feliu kilisesi, Santa Maria katedrali meydanı, mimar Eiffel'in demir köprüsü, Yahudi Mahallesi, La rambla görüldükten sonra dönüş yolunda TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ La Roca Outlet'te dünyaca ünlü markalara ait ürünleri uygun fiyatlar ile satın alabilme imkanı. Barselona'ya geri dönüş. Konaklama Barselona'daki otellerimizde.

3. Gün BARSELONA - VALENCİA - ALİCANTE

İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Valencia gezimiz. İspanya'nın 3. büyük şehri olan Valencia; ılıman kıyı iklimi sayesinde açık hava yaşamı ve gece hayatıyla ünlüdür. Bu güzel şehirde yapacağımız keyifli gezimizin ardından Alicante'ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Alicante'de yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turunun ardından otelimize varış. Konaklama Alicante yakınlarındaki otellerimizde

4. Gün ALİCANTE - GRANADA

Sabah kahvaltımızın ardından Endülüs Bölgesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından öğleden sonra Granada'ya varıyoruz. Varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Granada şehir turumuz. XII. ve XIII. yüzyılın izlerini bu günlere taşıyan bu şehirde yapacağımız şehir turunun ardından serbest zaman. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Granada yakınlarındaki otellerimizde.

5. Gün GRANADA - SEVİLLA (FLAMENKO)

Sabah kahvaltımızın ardından Sevilla'ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Sevilla'ya varış. Sevilla'da yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turunda, Alcazar Sarayı ve Büyük Cami'nin minaresi olarak inşa edilen bugün aynı yerdeki Santa Maria Katedrali'nin çan kulesine dönüştürülen Giralda'sı Panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Yine nehrin kıyısındaki şehir duvarlarının bir parçası olarak inşa edilmiş Altın Kule, ve Carmen Operası'ndaki rolü ile ünlenen 1929 yılından bu yana üniversite binası olarak kullanılan eski tütün fabrikası şehir turunda göreceğimiz diğer yerlerden birkaçı. Expo'1992 ile çehresi değişen şehirde fuar alanı ve her ülkenin fuar için kendi mimarisini ön plana çıkararak yaptığı pavyon binaları hayranlık uyandırıcı. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Flamenko gecesine katılma imkanı. Konaklama Sevilla yakınlarındaki otellerimizde.
FLAMENKO GECESİ € 50.

6. Gün SEVİLLA - CORDOBA - MADRİD

Sabah kahvaltımızın ardından Madrid'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Cordoba gezimiz. Yapacağımız Cordoba şehir turunda şehrin önemli yapıları ve Musevi çarşıları göreceğimiz yerler arasındadır. Bir sanat medeniyetidir Endülüs... Şu an hala tüm ihtişamıyla ayakta duran Kurtuba Ulu Camii de bu sanat medeniyetinin canlı örneklerinden biridir. Arzu eden misafirlerimiz giriş ücretini ödeyerek yapımı 200 yıl süren ve Mekke Camii'nden sonra dünyanın en büyük Camii olan Kurtuba Camii’ni gezebilirler. Bu eserlerin işlemelerindeki incelik dünyada eşine az rastlanır niteliktedir. Cordoba'da geçirdiğimiz etkileyici saatlerin ardından Madrid'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Konaklama Madrid'deki otellerimizde.

7. Gün MADRİD (TOLEDO)

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Madrid şehir turumuz. Yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı, boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas ve Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Don Kişot Parkı, Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Toledo turumuz. Madrid'e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1987'den beri UNESCO'nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo'da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından Madrid'e geri dönüş. Konaklama Madrid'deki otellerimizde.

8. Gün MADRİD - İSTANBUL

Sabah saatlerinde otelimizden ayrılış ve dönüş yolculuğumuz için Madrid Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra Corendon Havayolları'na ait, CAI 1236 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 13:00'de İstanbul'a hareket ediyoruz. Varış ve turumuzun sonu.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Barcelona, Valencia, Granada, Sevilla, Cordoba, Madrid

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul SAW / Madrid ve Barselona / İstanbul SAW Corendon Hava Yolları Boeing 737/800 uçağı ile aktarmasız direkt uçuşlar
 • Alan vergileri ve zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Programda belirtilen şehirler arası ulaşımlar ve İspanya’da havaalanı transferleri
 • Panoramik Barcelona, Madrid, Sevilla, Granada, Cordoba, Toledo, Girona, La Roca O., Valencia ve Alicante 10 adet tur
 • Barselona’da 3 gece, Alicante yakınlarında 1 gece, Granada’da 1 gece, Sevilla’da 1 gece, Madrid’de 1 gece oda kahvaltı (Continental) konaklama
 • Seçilen kategoride kaliteli oteller
 • Acentemiz refakati ve profesyonel rehberlik

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Schengen Vize ve servis ücreti € 120 (Yeşil Pasaporta vize uygulaması yoktur.)
 • Yurtdışı çıkış fonu (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)
 • Seyahat iptal, vize, sağlık, güvence paketi
 • İsteğe bağlı turlar ve otel aktiviteleri

İptal ve İade İşlemleri

-

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Sigorta Bilgilendirme
Zorunlu Sigorta
: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.
Uçaklı turlarda tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır. Bu sirkü 13.01.2016 tarihinde düzenlenmiş olup, bir sonraki sirküde geçersiz sayılır

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.