Halkidiki Turu - 4 Gece

4 Gece 6 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Otobüs İle Ulaşım
229,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
Her Cumartesi Hareket
Görülecek Yerler
Lüks Otobüsler İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Halkidiki

Siz değerli misafirlerimiz ile akşam saat 23.00 de Kadıköy Yeni Salı Pazarı, saat 23.30 de Beşiktaş Yıldız Camii Önü ve saat 00.30 da İncirli Ömür Plaza önünden hareketimizin ardından Lüx Anıtur Otobüsleri ile Tekirdağ üzerinden İpsala’ya doğru yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından İpsala’ya varış. Gümrük ve Pasaport işlemlerininin ardından Yunanistan’a giriş.

2. Gün Halkidiki

Yunanistan’a geçerek, Dedeağaç, Gümülcine, İskeçe ve Kavala üzerinden Halkidiki’ye tahmini saat 10:00’da varış. Tercih ettiğimiz otelimize transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. (Otele giriş saatleri 14:00’dır. Odaların hazır olması durumunda erken giriş yapılabilir.) Akşam dileyen misafirlerimiz ile Yunan Kültürünün vazgeçilmezlerinden biri olan Yemekli Yunanistan Deniz Mahsulleri Gecesi Turu. Yunanistan’ın simgesi olan Sirtaki gecesi için yerel bir Yunan tavernasına yolculuğumuz başlıyor. Eğlencenin doruğa çıkacağı hem yemeğimizi yiyip hem de sirtaki yapacağımız hemde muhteşem gösterilere şahit olacağımız bu gecede sınırsızca eğlencenin tadına varacak , özgürce tabak kırmanın zevkini yaşayacak bol bol stres atacağız. Geceleme otelimizde.
(Taverna Turu: 45 Eur Kişi Başı)

3. Gün Halkidiki

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kassandra Körfezi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda 10-15 kişilik özel yelkenli tekneler ile körfezin masmavi sularında deniz,kum,güneş üçlüsünün anlamını keşfedecek güneşlenme ve yüzmenin tadına doyamayacaksınız. Ayrıca hem Kassandra hem Sithonia adalarını görme imkanı bulacağız. İki adanın tam ortasında bir mola daha vererek teknemizde öğle yemeğimizi alacağız ,tarifi imkansız manzaranın tadına varacak ardından turumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Akşam saatlerinde otelimize dönüş geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
Kassandra Körfezi Turu (Öğle Yemeği Dahil) : 45 Eur Kişi Başı

4. Gün Halkidiki

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Jeep Safari Turumuza katılabilirler. Bu turumuzda muhteşem bir doğanın ortasında şelaleleri, dağları, uçurumları, gizli kalmış çok özel sahilleri , yemyeşil doğasını keşfederken safari dediğimize aldanıp sakın içinize mayolarınızı giymeyi unutmayınız. Bu muhteşem doğanın ortasında ister ıssız koylarda yüzerek ister sakız ağaçlarından akan doğal sakızların tadına bakarak ,ister çevrenizde dolaşan sevimli hayvanların peşinde fotoğraf çekerek keyfine varın. Turumuzun ardından otelimize transfer geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
(Jeep Safari Turu: 45 Eur Kişi Başı)

5. Gün Halkidiki

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Petrolana Outlet & Selanik Turumuza katılabilirler. İlk olarak ziyaret edeceğimiz Kastika dağının eteklerinde 700.000 yaşında olduğu kanıtlanan Petralona Mağarasına varıyoruz.Petralona İnsanların ateşi ilk olarak buldukları mağara olarak bilinir ve mağaranın duvarlarında binlerce yıllık ateş izleri ve ateşi icat eden adamın iskeletinin kalıntılarına raslayabilirsiniz. Bu mağara’da Paleolitik araçların yanı sıra çoğunun soyu tükenmiş olan aslan, sırtlan, ayı, panter, filler, gergedan, megakeroi, bizon, geyik ve su aygırı gibi canlıların hemde onlarca tür kuş, yarasa ile kemirgenin fosillerine ve sıra dışı bir tarihe tanıklık edeceksiniz.Bizi binlerce yıl geriye götürecek bu gezinin ardından Ülkenin en büyük ikinci şehri Selanik ‘e doğru yola çıkıyoruz. Selanik ‘ e varışımızı takiben ülkenin en büyük katedrali olan Agios Dimitrios Katedralini (Aya Dimitros), ve Atamız'ın doğduğu evi ziyaret ediyoruz. Turumuza Osmanlı ve Bizans eserlerini izleyerek, Türk Mahallesi, Ano Polis ve Yedi Kule'yi gördükten sonra Zincirli Kule'den eşsiz Selanik manzarasını seyrediyor ve bol bol fotoğraf çekiyor ve turumuza Roma döneminden kalan Galeriyos'un Zafer Tak'ını (Kamara),Rotanta (Eski Metropol Camii),Pazar Hamamı, Hamza Bey Camii, Kazancılar Camii ni görerek devam ediyoruz.Kültür ve tarihe şimdilik doyduktan sonra mağazaların, dükkanların, bol bol alışveriş alanlarının olduğu Tsimiski caddesinde geziyoruz turumuz sonrası Selanik outletinde alışveriş için bir mola veriyoruz ve bu antik kentten ayrılırken yanımızda götürmek üzere hediyelerimizi alıyor, gezimizi tamamlıyor ve otellerimize dönüyoruz. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Petrona Outlet & Selanik Turu: 60 Euro Kişi Başı

6. Gün Halkidiki - Kavala - İstanbul

Otelde açık büfe sabah kahvaltımızın ardından check out işlemlerimizi gerçekleştiryoruz. Ardından Kavala’ya hareket.. Kavala panoramik şehir turumuz sırasında İmarethane, Su Kemerleri, Kavalı Mehmet Ali Paşa Külliyesi, Kavala Kalesi (panoramik olarak) görüyoruz. Öğle yemeği molasında Yunanistan’ın meşhur deniz ürünleri ve mezelerinin tadına bakma fırsatı bulacaksınız. Öğle yemeği sonrası İstanbul’a doğru yola çıkıyor, İpsala sınır kapısına doğru yol alıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı. Tekirdağ üzerinden İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki ANITUR organizasyonunda görüşmek dileği ile…

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Halkidiki

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks ANITUR otobüsleri ile ulaşım ve ikramlar
 • 4 gece tercih edilen otel kategorisinde yarım pansiyon konaklama
 • Panoramik Kavala şehir turu
 • Türkçe Rehberlik
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk )

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti : 120.-EUR
 • Seyahat Sağlık Sigortası : 15.-EUR
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
 • Extra Turlar ve Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.