Euroleague Final Four Turu

4 Gece
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
749,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
12 Mayıs Hareket
Görülecek Yerler
Türk Havayolları ile
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul– Berlin

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 05:20'de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi TK 1337 ile saat 08:20'de Leipzig'e hareket. Saat 10:10'da Leipzig’e varış. Ardından alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Berlin’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından Berlin’e varış. Varışı takiben panoramik şehir turu. Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasında. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Berlin'de otelimizde.

2. Gün Berlin

Otelimizde yapılan sabah kahvaltısının ardından maç saatine kadar serbest zaman. Sonrasında THY Euroleague yarı final maçları için salondaki yerimizi alıyoruz. FENERBAHÇE’ mize başarılar dileriz .Final four ilk maçların heyecanını yaşadıktan sonra otelimize transfer. Geceleme Berlin’de otelimizde.

3. Gün Berlin

Otelde alınacak sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest gün. Dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek olan ekstra Dresden turu. Bu turumuz için Dresden’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 160 km sürecek yolculuğumuz sonrası Dresden'e varıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Almanya'nın bu eşsiz şehri Dresden! Kuzeyin Floransa'sı Dresden şehrinde nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşırsınız. Elbe nehrinin kenarındaki bu şehre haklı olarak Elbe'nin Floransa'sı? da denir: İtalya'nın ünlü metropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapı, Güçlü August döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg, Dresden'den yalnızca 10 km uzaklıkta kuzey yöndedir: Sarayın parkında yürüyüş yapabilir ve hayaller kurabilirsiniz. Turumuz sonrası Berlin'e doğru dönüyoruz. Geceleme Berlin'de otelimizde.
Dresden Turu 80 € kişibaşı

4. Gün Berlin

Otelimizde yapılan sabah kahvaltısının ardından maç saatine kadar serbest zaman. Sonrasında THY Euroleague 3.lük ve final maçları için salondaki yerimizi alıyoruz. Final four ilk maçların heyecanını yaşadıktan sonra otelimize transfer. Geceleme Berlin’de otelimizde.

5. Gün Berlin – Istanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği transfer buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde otelin lobisinde buluşma ve özel aracımızla Berlin Havalimanı’na transfer. THY tarifeli seferi TK 1724 ile saat 20:15’te İstanbul’a hareket. 00:05’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle…

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Berlin, İstanbul

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • THY’nın tarifeli seferleri ile İstanbul – Leipzig gidiş / Berlin – İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Berlin’de 4* otelde 4 gece konaklamalar,
 • Sabah Kahvaltıları
 • Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler,
 • Otel – Salon – otel transferleri
 • Panoramik Berlin şehir turu,
 • Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti (120 Euro)
 • Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

İptal ve İade İşlemleri

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak
yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.
UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal
edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.
UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve
konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine
gönderilecektir

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Sigorta Bilgilendirme
Zorunlu Sigorta:
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)
Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.