Endülüs Turu Paskalya Özel

4 Gece 5 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
399,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
16 Nisan 2014
Görülecek Yerler
Onur Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Sevilla

Ataturk Havalimanı Dışhatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimiz ile saat 13:00'te buluşma. Bilet ve check'in işlmeleri sonrası Onur Havayolları özel seferi ile 15:30'te Sevilla'ya uçuyoruz. 18:50’de varışımızı takiben alanda bizleri bekleyen otobüslerimiz ile otelimize transfer. Serbest zaman. Geceleme Sevilla'da otelimizde

2. Gün Sevilla-(Ronda)

Sabah kahvaltı sonrası Sevilla şehir turumuza başlıyoruz. Muvahhit'ler döneminden kalma eski Ulu Camii'nin yerine 15. yy da inşaa edilmeye başlanan katedral, İspanya Meydanı, Santa Cruz bölgesi, Maria Luisa Parkı, Arap gotik ve rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar, Altın Kule denilen 13. yy dan kalma kale ve Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Ronda Turumuza katılabilir. Bu turumuzda, coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından Ronda'yı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda' da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski arenası ve müzesi görülecek yerler arasındadır. Yarım gün sürecek gezimizi takiben Sevilla'ya dönüş . Akşam Arzu eden misafirlerimiz için extra olarak düzenlenicek folklor gösterileri eşliğinde flamenco show'a katılabilirler. Show sonrası otele transfer ve geceleme Sevilla'da otelimizde..

Ronda Turu, (Arena girişi dahildir.) 60.-Eur (Kişi Başı)
Flamenco Show 65.-Eur (Kişi Başı)

3. Gün Sevilla-Cordoba-Granada

Sabah kahvaltı sonrası Cordoba'ya doğru yola cıkıyoruz. Yakasık 2 saat (140 km) sürecek keyifli bir yolculuk sonrası Cordoba'ya varıyoruz. Varışımızı takiben panoromik şehir turumuz başlıyor. Yapımına 785 yılında başlanan ve 987 de tamamlanan, Batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan bin sütunlu ve otuz bin kişilik Cordoba Camii ,Musevi Mahallesi, Plaza Mayor görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası Cordoba sokaklarında rehberimizin belirtecegi saate kadar serbest zaman. Ardından Granada’ya dogru yola cıkıyoruz. Akşam Granada'daki otelimize varış. Geceleme Granada'da otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ışıklar altında Granada turumuza katılabilirler.
Işıklar Altında Granada 15.-Eur (Kişi Başı)

4. Gün Granada-Malaga

Sabah kahvaltı sonrası Granada şehir turumuzu yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Şehir turu sırasında görülecek yerler arasında, ünlü Alhambra Sarayı (dışarıdan), Arap Çarşısı, eski Endülüs Müslüman mahallesi Albaicin, Sacromonte Tepesi, Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı'nı sayabiliriz. Şehir turunu ve yemek molasını takiben dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak, hergün sınırlı sayıda ziyaretçinin kabul edildiği, Granada'nın ve Endülüs'ün simgesi Alhambra Sarayı'nı ve Generalife Bahçelerini ( Alcazaba ve Nasrid Sarayı ile birlikte ) gezeceğiz. Turumuz sonrası Malagaya hareket ve geceleme Malaga otelimizde.
Alhambra Sarayı ve Generalife Bahçeleri Turu 65.-Eur (Kişi Başı)

5. Gün Malaga-Sevilla-İstanbul

Sabah erken kahvaltı sonrası, Endülüs'ün Sevilla'dan sonra en büyük ikinci şehri Malaga şehir turu. Malaga İspanya'nın güney sahilinde sıcak insanlara sahip, eğlence dolu ve şarap turizminin önde gelen şehirlerinden biridir. İspanya'nın en önemli liman kentlerinden biri olan Malaga Şehri ve Picasso 'nun doğdu ev turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Panoromik turumuzun ardından Sevilla havalimanına hareket da Onur Havayolları ile 23:30’da Istanbul'a hareket. Turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Sevilla, Granada, Malaga

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul – Sevilla - İstanbul Arası Onur Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize Risk Güvence Paketi
Anıtur'dan vize hizmeti almış tüm yolcularımızın vize hizmeti ile aynı anda alabilecekleri bir Güvence paketidir. Bu Güvence paketini satın almış olan misafirlerimize vize çıkmaması, red olması vb durumlarda Tur ücretinin tamamı iade edilir.
Bu paketin kuralları
• Vize işlemlerini Anıtur'dan yaptıran misafirlerimiz bu güvenceden faydalanabilir. Hizmeti Anıtur'dan almıyorsa hiçbir şekilde geçerliliği yoktur.
• Vize hizmetinin eklendiği gün aynı anda eklenebilir. Sonradan eklenmesi mümkün değildir.
• Vizenin çıkmaması durumunda Tur ücretinin tamamı iade edilir, ek hizmet ücretleri (Vize, Sigorta, İptal Güvence, Vize Risk vb ) iade edilmez.
• Tüm Vizeli Turlarda Geçerlidir. Fiyatı sabit 50€'dur.
Vize Risk Güvence Paketi Satın Almayıp, Vizesi Çıkmayan Misafirlerimize Kesinlikle Sözleşme Şartları Uygulanır.
Ayrıca;
Daha öncesinde Schengen vizesi olamayan pasaportara vize hizmeti verilmeyebilir. Evraklar vize departmanı tarafından kontrol edilecek olup, eksik evrak göndermeyip bekleten, yeterli belgelere sahip olmayan misafirlerimize hizmet bedeli ve evrakları iade edilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.