Endülüs Paskalya Özel Promosyonu

4 Gece 5 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
429,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
05 Aralık 2013
Görülecek Yerler
Paskalya Süper Promosyon!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul-Sevilla

Ataturk Havalimanı Dışhatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimiz ile saat 13:00'te buluşma, check'in işlmeleri sonrası Onur Havayolları ile 15:00'te Sevilla'ya uçuyoruz.18:25 Varışımızı takiben alanda bizleri bekleyen otobuslerimiz ile otelimize transfer.Serbest zaman.Geceleme Sevilla'da otelimizde.

2. Gün Sevilla-Ronda

Sabah kahvaltı sonrası Sevilla şehir turumuza başlıyoruz.Muvahhit'ler döneminden kalma eski Ulu Camii'nin yerine 15. yy da inşaa edilmeye başlanan katedral, İspanya Meydanı, Santa Cruz bölgesi, Maria Luisa Parkı, Arap gotik ve rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar, Altın Kule denilen 13. yy dan kalma kale, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Ronda Turumuza katılabilir. Bu turumuzda, coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından Ronda'yı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda' da Tarihi Roma Köprüsü ve isteyenlerle İspanya'nın en eski arenası ve müzesi görülecek yerler arasındadır. Yaklaşık sekiz saat sürecek gezimizi takiben Sevilla'ya dönüş . Akşam Arzu eden misafirlerimiz için extra olarak düzenlenicek folklor gösterileri eşliğinde flamenco show'a katılabilirler. Show sonrası otele transfer ve geceleme Sevilla'da otelimizde.
RondaTuru (Arena girişi dahildir) : 60.-Eur
Flamenco Show : 65.-Eur

3. Gün Sevilla-Cordoba-Granada

Sabah kahvaltı sonrası Cordoba'ya doğru yola cıkıyoruz. Yakasık 2 saat (140 km) sürecek keyifli bir yolculuk sonrası Cordoba'ya varıyoruz. Varışımızı takiben panoromik şehir turumuz başlıyor. Yapımına 785 yılında başlanan ve 987 de tamamlanan, Batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan bin sütunlu ve otuz bin kişilik Cordoba Camii ,Musevi Mahallesi, Plaza Mayor görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası Cordoba sokaklarında rehberimizin belirtecegi saate kadar serbest zaman. Ardından Grana'daya dogru yola cıkıyoruz. Akşam Granada'daki otelimize varış. Geceleme Granada'da otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ışıklar altında Granada turumuza katılabilirler.
Granada by night : (15 €)

4. Gün Granada-Malaga

Sabah kahvaltı sonrası Granada şehir turumuzu yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Şehir turu sırasında görülecek yerler arasında, ünlü Alhambra Sarayı (dışarıdan), Arap Çarşısı, eski Endülüs Müslüman mahallesi Albaicin, Sacromonte Tepesi, Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı'nı sayabiliriz.Şehir turunu ve yemek molasını takiben dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak, hergün sınırlı sayıda ziyaretçinin kabul edildiği, Granada'nın ve Endülüs'ün simgesi Alhambra Sarayı'nı ve Generalife Bahçelerini ( Alcazaba ve Nasrid Sarayı ile birlikte ) gezeceğiz. Turumuz sonrası Malagaya hareket ve geceleme Malaga otelimizde.
Alhambra Sarayı ve Generalife Bahçeleri Turu.65.-Eur

5. Gün Malaga-Sevilla-İstanbul

Sabah erken kahvaltı sonrası, Endülüs'ün Sevilla'dan sonra en büyük ikinci şehri Malaga İspanya'nın güney sahilinde sıcak insanlara sahip, eğlence dolu ve şarap turizminin önde gelen şehirlerinden biridir. İspanya'nın en önemli liman kentlerinden biri olan Malaga Şehri ve Picasso 'nun doğdu ev turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Panoromik turumuzun ardından Sevilla havalimanına hareket da Onur Havayolları ile 22:00 Istanbul'a hareket. Turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Sevilla, Granada, Malaga

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Onur Air ile İstanbul -Sevilla -İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
* Panoramik Şehir Turları
* Sevilla ‘da 2 Gece,Granada’da 1 Gece, Malaga’da 1 Gece oda + kahvaltı konaklama
* Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
* Havalimanı vergisi
* Zorunlu sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize Bedeli ve Hizmet Bedeli : 120.- EUR
* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
* Kaza ve Sağlık Sigortası : 15.-EUR
* Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
* Bahşiş 5€ (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.