Egzotik Bali Turu Her Gün Hareket

5 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
1.299,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
Her Gün Hareket
Görülecek Yerler
Egzotik Muhteşem Bir Balayı Seçeneği
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL - DOHA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bilet ve pasaport işlemlerinden sonra QatarHavayolları ile Doha aktarmalı olarak Endonezya'nın en egzotik adalarından biri olan Bali'ye hareket.

2. Gün DOHA - BALİ

Bali havalimanına varışta, alanda yerel rehber tarafından karşılanarak otele transfer. Odalara yerleşmenin ardından dinlenerek deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest zaman.

3. Gün BALİ

Sabah kahvaltısından sonra deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest gün. Dileyen misafirlerle öğle yemekli Kintamani ve Batur gölü turu. (ekstra) Bali'nin büyüleyici Barong dansları ile harika el işlerini izleme imkânı bulacağınız Batubulan ve Celuk köylerini ziyaret ediliyor. Ardından Bali'nin altın, gümüş, tahta oymacılığı ve boyama işleri merkezi olarak bilinen Mas ve Ubud'a hareket. Burada kuzeyde Goa Gajah'da bulunan antik tapınak ve Tirta Empul ziyaret edilecektir. Ardından Batur gölünü ziyaret ediyoruz ve kendimizi Kintamani'nin nefes kesen manzarasına bırakıyoruz.
Kintamani ve Batur gölü turu : EUR 40.- kişi başı

4. Gün BALİ

Sabah kahvaltısından sonra deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest gün. Dileyen misafirlerimizle Lembongan Adası turuna çıkılacaktır. (ekstra) Bu muhteşem tropik adada denize girme, yürüyüş yapma ve adadaki su sporlarından yararlanma imkânı bulacaksınız.
Lembongan Adası turu : EUR 60.- kişi başı

5. Gün BALİ

Sabah kahvaltısından sonra deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest gün. Dileyen misafirlerle Royal Tapınağı, Maymun Ormanları ve Tanah Lot turuna çıkılacaktır (ekstra). Bu turumuzda Batik merkezini ve Mengwi köyünde 17.y.y. Taman Ayun Tapınağını ziyaret ediyoruz. Ardından Alas Kedaton kutsal maymun ormanları gezilecektir. Turumuzu Tanah Lot Tapınağında gün batımını izleyerek bitiriyor ve otelimize dönüyoruz.

Royal Tapınağı, Maymun Ormanları ve Tanah Lot turu : EUR 50.- kişi başı

6. Gün BALİ

Sabah kahvaltısından sonra deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest gün. Güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasında, tropik adanın keyfini çıkartabilir, otelin sunduğu aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Fil Safarisi turuna katılabilir.
Fil Safarisi turu : EUR 50.- kişi başı

7. Gün BALİ - DOHA

Sabah kahvaltısından sonra deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest zaman.Akşamüstü otelden ayrılarak havaalanına transfer oluyoruz. Qatar Hava Yolları ile Doha'ya hareket ediyoruz.

8. Gün DOHA - ISTANBUL

Doha'ya varışımızla birlikte kısa bir beklememizin ardından İstanbul'a Hareket ediyoruz. İstanbul'a varış. Bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle..

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Bali

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul – Denpasar (Bali) - İstanbul Arası Qatar Havayolları ile Doha aktarmalı Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Yerel Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Kaza ve Sağlık Sigortası : 30.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

*Tur kaydı itibari ile biletleme işlemi yapılacak olup iptal tarihine bakılmaksızın bilet bedelinin tamamı ceza olarak kesilmektedir. Tur satın alındıktan sonra yapılacak değişiklik işlemleri ancak bilet iptali ve bilet bedeli kadar ceza karşılığında gerçekleştirilecektir. Turu satın alan misafirlerimiz bu maddeleri kabul etmiş sayılırlar. Tur tarihine 7 gün ve daha az kala yapılan iptallerde sözleşmede yer alan iptal koşulları geçerlidir.
*Uçuşlar, müsaitlik durumuna göre Farklı Havayolları ile düzenlenebilmektedir;
Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

Bu tur için yolcularımızın Türk vatandaşı olanlar için VİZE UYGULAMASI YOKTUR.En az 6 ay geçerli pasaport taşımaları yeterlidir.Vize uygulaması olmayan ülke olması ; o ülkeye giriş yapılabileceği anlamınına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir.Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Turumuzda minimum 2 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 5 gün öncesidir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.