Disneyland - Paris Turu Sabiha Gökçen Kalkışlı

4 Gece 5 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
699,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
18 Haziran 2014
Görülecek Yerler
Son 2 Koltuk! İlginize Teşekkürler! Pegasus Havayolları ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün 18 Haziran 2014 İstanbul - Paris - Disneyland

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları ile Paris'e hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından Paris'e varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra özel Aracımız ile hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Disneyland'da Tüm Gün Serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2. Gün 19 Haziran 2014 Disneyland

Sabah Kahvaltı Sonrası Tüm Gün Serbest Zaman; Geceleme Otelimizde;

3. Gün 20 Haziran 2014 Disneyland - Paris

Sabah Kahvaltısının Ardından Paris'e Transferimiz Gerçekleşiyor; Varışımızın ardından Paris şehir turumuza çıkıyoruz. Champs Elysees, Concorde Meydanı, Opera, Quartier Latin, Invalides, Iles de la Cites, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi şehir turunda görülecek yerler arasındadır. Fotoğraf molaları sonrasında otelimize transfer ve otele yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Paris By Night & Lido Show turuna katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer . Geceleme otelimizde.

Paris By Night & Lido Show
Yetişkin: EUR 125.- kişi başı // 2 - 11 Yas: EUR 50.- kişi başı

4. Gün 21 Haziran 2014 Paris

Sabah Kahvaltısının Ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Eiffel Kulesi & Ressamlar Tepesi & Versailles Sarayı Turuna Katılıyoruz. saat 14.00'de hareketle Paris dışına çıkarak tarih yüklü bir ortamda Fransız sanat ve kültürünü geçmişinden günümüze izleme olanağı bulacağımız, Fransa tarihinde çok önemli bir yer tutan, Güneş Kral 14. Louis'nin yaptırdığı, Fransız çevre düzenlemeciliğinin en görkemli örneklerinden biri olan muhteşem Versailles Sarayı'nı ve bahçelerini geziyoruz. Daha sonra, şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa'nın da sembolü olan Eiffel Kulesi'nin ikinci katına çıkıyoruz. Son olarak şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré-Coeur'ü (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, resamlar meydanında portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacaktır.
Eiffel Kulesi, Ressamlar Tepesi, Versailles Sarayı Turu
Yetişkin : EUR 100.- kişi başı // 2 - 11 Yas: EUR 50.- kişi başı

Eiffel Kulesi & Ressamlar Tepesi & Versailles Sarayı turumuza Katılmayacak Misafirlerimiz için Alternatif olarak Louvre & Notre-Dame Katedrali & La Valle Alış Veriş Merkezi Turuna Katılabilirler. İşte hayallerimizin ressamları ve resimleri ile tanışma zamanı ; tam günlük turumuz saat 08.30 'da otelimizden hareket ile başlıyor. İlk durağımız Paris Şehrinin kurulduğu Cite Adası ve bu adada Imparator Napoleon Bonaparte da dahil bir çok kralın taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarinin önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo 'ya da ilham kaynağı olmuş Notre Dame Katedralini geziyoruz … Fransa'nın sıfır " noktasında durup fotoğrafımızı çektikten sonra adadan ayrılıyoruz.
Daha sonra, dünyanın en önemli sanat koleksiyonlarından birine sahip ve Ortaçağa kadar uzanan geçmişi olan Louvre Sarayını ziyaret ediyoruz … Helenistik çağdan Milo Venüsü, Michel Angelo 'dan Ölen Köle ve tabii ki Leonardo Vinci 'den Mona Lisa ve nice ünlü eserleri görüyoruz. Carrousel du Louvre 'da verdiğimiz kısa bir yemek molası sonrası ise, Paris'e 36 km. uzaklıktaki tüm ünlü markaların fabrika satış mağazalarının bulunduğu “La Vallée Outlet Village” isimli alış-veriş merkezine gidiyoruz. Turumuz Sonunda Otelimize Transferimiz gerçekleşiyor; Geceleme Otelimizde;

Louvre & Notre-Dame Katedrali & La Valle Alışveriş Merkezi Turu
Yetişkin: EUR 100.- kişi başı // 2 - 11 Yas: EUR 50.- kişi başı

5. Gün 22 Haziran 2014 Paris - İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Rehberimizin Belirleyeceği Saatte Havalimanına Transferimiz Gerçekleşiyor; Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Bir dahaki turumuzda görüşmek dileğiyle.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Paris

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Pegasus Havayolları ile SabihaGökçen Havalimanı - Paris - SabihaGökçen Havalimanı gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
* Alan – otel – alan transferleri
* Yarım Günlük Panoramik Paris Şehir Turu
* Belirtilen kategori otellerde 2 Gece Disneyland ve 2 gece Paris Otellerinde oda + kahvaltı konaklama
* Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
* Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Vize Ücreti: 120 €
*Seyahat Sigortası: 15 €
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15 TL
**Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
*Bahşiş: 5 € (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.