Bükreş Sofya Üsküp Turu Kurban Bayramı Özel

6 Gece 7 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
399,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
02 Ekim 2014
Görülecek Yerler
Pegasus Havayolları ile!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün 02 Ekim 2014 İstanbul - Bükreş

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gidiş terminali Anı Tur Kontuarı önünde yetkililer ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları'nın tarifeli seferiyle Bükreş'e hareket. Bükreşe'e varışımızı takiben, yapılacak olan şehir turumuzda; Zafer Takı, İhtilal ve Üniversite Meydanları, Milli Tiyatro, Çavuşesku tarafından yaptırılan dünyada Pantagon'dan sonra 2. Büyük yönetim binası olan Parlemento sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek 1808 ‘de yapımı tamamlanmış, Bükreş'in önemli bir noktası olan ve farklı mimarisiyle ilgi çeken Manuk Bey'in Hanında müzikli geleneksel Romen Gecesi turuna katılabilirler.Geceleme otelimizde.

Geleneksel Romen Gecesi turu : EUR 40.- kişi başı

2. Gün 03 Ekim 2014 Bükreş

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Arzu Eden Misafirlerimiz ile beraber extra olarak düzenlenen tam gün sürecek Prahova Vadisi ve şatolar turu otelimizden hareket. Bu turumuzda Karpat dağlarında bulunan ve Romanya'nın ilk kralı I. Carol'ün memleketi olan şirin kasaba Sinaia ilk durağımız olacak. Burada ormanlar içerisinde, belki de Doğu Avrupa'nın en güzel kalesi olan Peles kalesini de ziyaret edeceğiz. Ziyaretimizin ardından öğle yemeğimizi almak üzere 1911 yılında yapılmış olan Cuntacuzinokalesi'ne gidiyoruz. Burada alacağımız öğle yemeğimizin ardından şampanya tadımı yapmak üzere Azuga'ya geçiyoruz. Lezzet dolu dakikaların ardından Bran Köyü ve dünyaca ünlü Drakula Kalesi'ne doğru yola çıkıyoruz. 14. Yüzyıldan bu yana bütün ihtişamıyla göz alan ve Wallachia ve Transylvania arasında bir gümrük gibi hizmet veren bu kale, aslında Drakula Efsanesi ile ünlüdür. Rivayete göre, Vampir Drakula'nun evidir bu kale. Ama aslında bu ortaçağ kalesi Kraliyet ailesinin yazlığı olarak da kullanılmıştır. Buyurun, efsanelerin gerçek olup olmadığına kaleyi gezerken birlikte karar verelim. Turumuzun ardından Bükreş'e dönüş. Kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeği için restorana transfer. Müzik dolu lezzetli bir yemeğin ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
Prahova Vadisi ve Şatolar turu : EUR 70.- kişi başı ( Öğle Yemekli )

3. Gün 04 Ekim 2014 Bükreş - Plevne - Sofya

Sabah kahvaltımızın ardından özel aracımız ile Sofya'ya hareket. Yolda ekstra düzenlenecek olan Plevne Turu'na katılıyoruz. Gazi Osman Paşanın Ruslara karşı efsanevi bir şekilde savunduğu Plevne'nin panaromik olarak görülmesi sonrası savaşının anlatıldığı Panorama Askeri Müzesi ve Plevne savaş Müzesini ziyaret ediyor. Turumuzun ardından Sofya'ya Devam ediyoruz. Sofya'ya Varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz; Geceleme otelimizde.
Plevne Turu : EUR 20.- kişi başı ( Katılım Zorunludur)

4. Gün 05 Ekim 2014 Sofya

Sabah kahvaltısının ardından Sofya'yı keşfetmek için Şehir turumuz başlıyor. 3000 yıllık tarihiyle dünyanın en eski kentlerinden biri olan Sofya'da başlıca tarihi eserler şehre adını veren St Sophia heykeli, Aya Sofya Kilisesi,Rotonda Kilisesi,Rus Kilisesi,Başbakanlık ve Parlamento binaları, Alexander Nevski Katedrali, Sofya Üniversitesi, Banya Başı Camii panaromik olarak görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte extra olarak düzenlenen Bulgar Tavernası turumuza Katılıyoruz. Taverna sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde

Bulgar Tavernası Turu : EUR 40.- kişi başı

5. Gün 06 Ekim 2014 Sofya - Üsküp

Sabah kahvaltısının ardından Özel Aracımız ile Üsküp'e hareket. Yaklaşık 4buçuk saat sürecek yolculuğumuzun ardından Üsküp'e Varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Türk ve Yahudi mahalleleri, Rahibe Teresa'nın Evi ve dünyanın en büyük İskender heykelinin de olduğu Makedonya Meydanı, Osmanlı Taş Köprüsü, Davutpaşa Hamamı, Kapan Han ve Türk Çarşısı. Cifte hamam, Sulu Han, Kurşunlu Han, Saat Kulesi, Sultan Murat Camii, Isa Bey Camii, şuan Türk Tiyatrosu binası olarak kullanılan ve Yahya Kemal Beyatlı‘nın doğduğu bina görülecektir. Bit pazarı ve şehrin en yüksek tepesinde bulunan Roma ve Osmanlılar tarafından şehri korumak için kullanılan Kale ziyaretinin ardından konaklama için otelimize transfer. Geceleme otelimizde

6. Gün 07 Ekim 2014 Üsküp

Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ile extra düzenlenecek olan Kalkandelen turu için hareket. Dünyaca ünlü Alaca Camii ve külliyesinde bulunan medrese, İpek Yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Harabati Baba Bektaşi tekkesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde üsküp'e Dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte extra yemekli Makedon gecesi turuna katılıyoruz. Tur bitiminde otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde

kalkandelen Turu : EUR 45.- kişi başı
Yemekli Makedon Gecesi Turu : EUR 40.- kişi başı

7. Gün 08 Ekim 2014 Üsküp - Priştine - İstanbul

Sabah Erken kahvaltımızın ardından Priştine havaalanına transfer oluyoruz. Pasaport ve Check-in işlemlerimizin ardından Pegasus Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle ile İstanbul SabihaGökçen Havalimanı'na uçuyoruz. İstanbul'a varış ve gezimizin sonu. Daha sonraki turlarımızda tekrar görüşmek üzere hoşça kalın

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Bükreş, Sofya, Üsküp

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul SabihaGökçen – Bükreş // Priştine - İstanbul SabihaGökçen Arası Pegasus Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.