Brüksel - Paris Turu Kurban Özel

4 Gece 5 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
699,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
04 Ekim 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları ile!
1. TUR PROGRAMI

1. Gün 04 Ekim 2014 İstanbul - Brüksel

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları'nın TK1937 nolu seferi ile saat 07:50'de Brüksel'e hareket. Saat 10:15'de Brüksel'e varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra özel otobüsümüz panoramik şehir turumuz için Brüksel'e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Brüksel şehir turumuza çıkıyoruz. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel
stadyumu görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

2. Gün 05 Ekim 2014 Brüksel - Paris

Sabah Kahvaltısının ardından Paris'e hareket. Yerel rehber eşliğinde sabahın erken saatlerinde otelinizden hareketle başlayan yolculuğumuzda ilk durağımız “Kuzeyin Venedik'i” olarak bilinen, kanallar üzerine kurulmuş Brugge şehri. Arzu eden misafirlerimiz fayton veya tekne gezilerinden kendi imkanları ile faydalanabilecek ve dantel, çikolata, bira gibi geleneksel Belçika ürünleri alışverişleriniz ve öğle yemeği için ayrılmış serbest vaktiniz olacak. 11. yüzyılda Avrupa'nın ticaret merkezi olan Brugge, coğrafi değişiklikler yüzünden denizle bağlantısını bir iki kanal dışında kesmektedir. Günümüzde şehir merkezinin Kuzey Denizi kıyısında bulunmamasına rağmen, denize yakınlığı nedeniyle hâlâ bir liman kenti olarak anılmaktadır. Şehrin içindeki kanallar günümüzde ulaşım maksadıyla kullanılmakta olup, bunlarda turistik geziler de düzenlenmektedir. Avrupa'nın günümüze kadar gelebilmiş önemli Ortaçağ kentlerinden biridir. Kentin, ortaçağdaki boyutlarının dışına hiç taşmamış olması ilgi çekicidir. XII. yüzyıl malikanelerinin arasından dolaşan pırıl pırıl kanalları ve çiçek pazarlarıyla gerçek bir âşıklar kentidir. Turumuzun ardından özel otobüsümüz ile panoramik şehir
turumuz için Paris'e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Paris şehir turumuza çıkıyoruz. Champs Elysees, Concorde Meydanı, Opera, Quartier Latin, Invalides, Iles de la Cites, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi şehir turunda görülecek yerler arasındadır. Fotoğraf molaları sonrasında otelimize transfer ve otele yerleşme .

3. Gün 06 Ekim 2014 Paris

Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan ; Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi turuna katılabilirler. Turumuz sabah 09.00'da otelden hareketle başlayacaktır. Şehrin doyumsuz manzarasını doya doya izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa'nın da sembolü olan Eiffel Kulesi'nde zirveye çıkıyoruz. Burada verilecek olan serbest zamanınızı kahvenizi yudumlayarak ya da teleskopla manzaranın detaylarını keşfederek geçirebilirsiniz. Daha sonra , tekne ile Seine Nehri'nde 1 saat 15 dakikalık bir gezintiye başlıyoruz. Paris'in en muhteşem binalarını yakından görecek, rahatlıkla fotopraf çekmeye vakit bulacak ve Seine Nehri'nin en güzel köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız . tekne turu sırasında görülecek yerler arasında: Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Citè Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, belediye Sarayı, New – York'taki Özgürlük Heykeli'nin sembolik bir örneği bulunmaktadır. Son olarak şehrin kuzeyinde en ilgi çeken merkezlerden biri olan Moulin Rouge'un bulunduğu Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği “ Ressamlar Tepesi “ adıyla da bilinen Monmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Tanrı'nın resmedildiği Sacre-Cour'ü ( Adaklar Kilisesi ) gezdikten sonra, ressamlar tepesindeki yürüyüşümüze başlıyor ve ünlü şarkıcı Dalida'nın evini , Montmartre üzüm bağlarını ,St. Denis heykeliyle küçük parkı ve ara sokakları gezerek meydanda alışveriş ve yemek molası veriyoruz. Bu serbest zamanda ressamlarla pazarlık ederek bir portrenizi yaptırabilir ve evinize unutulmaz bir anıyla dönebilirsiniz.Otele transfer ve geceleme Otelimizde. ( Eiffel Kulesi'nde bakım yada hava şartları nedeniyle herhangi bir kapatma olduğu takdirde zirve yerine ikinci kata çıkma söz konusu olabilir )

Eiffel Kulesi'nde Zirve, Seine Nehri Gezintisi, Ressamlar Tepesi'nde Yürüyüş
Yetişkin : EUR 100.- kişi başı // 2 - 11 Yas : EUR 50.- kişi başı

4. Gün 07 Ekim 2014 Paris

Sabah kahvaltısının ardından Serbest Zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra düzenlenecek olan 7'den 70'e herkesin rüyalarını süsleyen ve dünyanın en büyük eğlence parklarından biri olan Disneyland Eğlence Parkı turumuza katılabilirler. Profesyonel rehberlerimiz eşliğinde hayalinizde bile göremeyeceğiniz güzellikteki Disneyland'a gitmek icin sabah 08.30'da otelden ayrılıyoruz. Main Street ve 19. yüzyıl Amerikan kasabaları ,dünya çocuklarından şarkılar,Disney kahramanlarının geçit töreni. Frontierland'Da başı boş bir maden trenine binip maden kuyularından ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Daha sonra teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip korsanlarını izleyeceğiz. Dileyenler zaman makinesi ile zaman içinde bir yolculuğa veya yıldız savaşlarına bizzat katılacak ya da uzay gemisine binerek aya kadar ulaşabilecekler. Küçükler için olduğu kadar büyükler için bu cazip gezimizde rehberlerimiz sizinle ilk turu atarak size hem yardımcı olacak hem de zaman kazandıracak . Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı , unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği ve restorantlar. Turumuzun bitiminde otele transfer.

Disneyland Turu
Yetiskin: EUR 90.- kişi başı // 2 - 11 Yas : EUR 80.- kişi başı

5. Gün 08 Ekim 2014 Paris - İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Louvre'da Sanat turuna katılabilirler. Sabah otelimizden hareket ile ilk durağımız her sanat kitabında karşılaştığımız ressamlar ile tanışma ve resimlerin orijinallerini görme zamanı. Dünyanın en önemli sanat koleksiyonlarından birine sahip olan Louvre Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Helenistik çağdan Milo Venüsü, Mısır'ın sfenksleri ve tabii ki Leonarda Da Vinci'den Mona Lisa ve daha nice ünlü eserleri görüyoruz..
Dileyen misafirlerimiz görkemli Fransız kraliyet yaşantısına asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı turuna katılabilirler, giyotinle öldürülmüş son kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis‘nin orijinal olarak korunmuş yatak odalarının ve sarayın yeni restore edilmiş birçok yeni salonunun yanı sıra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK1828 nolu tarifeli seferi ile saat 18:15'de İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Bir dahaki turumuzda görüşmek dileğiyle.

Louvre'da Sanat Turu
Yetişkin EUR 75.- kişi başı // 2 - 11 Yas: EUR 50.- kişi başı

Versailles Sarayı Turu
Yetişkin EUR 75.- kişi başı // 2 - 11 Yas: EUR 50.- kişi başı

NOT: Ekstra Turlarımızın düzenlendigi tarihlerde, programın daha verimli şekilde değerlendirilmesi için tarih
değişiklikleri yapılabilir.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Brüksel, Paris

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul – Brüksel // Paris - İstanbul Arası Türk Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda & kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.