Bologna - Toscana Turu Paskalya Özel

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
199,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
01 Mayıs 2014
Görülecek Yerler
Atlasjet Havayolları Özel Seferi ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Bologna - Montecatini

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali ANI TUR kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle 01:30’da buluşma. Atlasjet Havayolları özel seferi ile 03:30’da Bologna’ya hareket. Varışımızın ardından Bologna şehir turu yapılacaktır. Turumuzda; Piazza Maggiore, Asinelli Kulesi, S. Domenico Bazilikası ,San Luca Kemeraltı, Santa Maria dela Vita görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele transfer geceleme otelimizde.

2. Gün Montecatini

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Floransa turuna katılabilirler. Bu turumuzda; Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da Duomo Kilisesi (Santa Maria Della Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Floransa Turu Kişi Başı: 50 €

3. Gün Montecatini

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Siena – San Gimignano turuna katılabilirler. İtalya’nın en tipik kasabası olan dünyaca ünlü Palio yarışlarının yapıldığı ve Ortaçağın günümüze en güzel şeklide yansıdığı Siena kentinin gezilmesi. Ardından Roma İmparatorluğu zamanında konumu itibariyle tepede bulunmasından dolayı garnizon olarak kullanılmış bu şirin, etrafı surlarla çevrili yerin gezilmesi. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Siena – San Gimignano Turu Kişi Başı: 60 €

4. Gün Montecatini - Bologna - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pisa – Livorno turuna katılabilirler. İtalya’nın en önemli sembolü, eğikliği 5,5 metreyi bulmasına rağmen, hala ayakta durması mucize kabul edilen, meşhur Pisa kulesinin görülmesi. Ardından Tarih boyunca özgürlükçü akımlardan etkilenen ve asıl büyümesini Medici Ailesi’nin Toskana Grandüklüğü’nü üstlendiği dönemde yaşayan Livorno şehri. 1587’de I. Ferdinand’ın "Toskana Grandükü" sıfatıyla duyurduğu "Leggi Livornine" (Livorno anayasası) ile Pisa kentinin liman kasabası Livorno "açık şehir" ilan edildi. Hangi ulustan olursa olsun, ister hakkında idam cezası çıkarılmış bir korsan ister bir hırsız olsun, hiçbir şekilde takibe uğramaksızın Livorno'ya yerleşebilecek, orada ticaret yapabilecek hatta dininin gereklerini yerine getirebilecekti. Bu düzenlemenin ardından Akdeniz'in en önemli ticaret merkezleri arasına giren şehir, kozmopolit ve özgürlükçü tarzını bugüne değin yitirmedi. Tur sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Bologna Havalimanı’na transfer ve gece yarısından sonra (tarih açısından 05 Mayıs) 01:30’da Atlasjet Havayolları özel seferi ile İstanbul’a hareket. 04:50’de Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Anı Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle…
Pisa – Livorno Turu Kişi Başı: 60 €

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Bologna, Floransa

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Atlaset Havayolları özel seferi ile İstanbul - Bologna / Bologna - İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
* Bologna Panoramik Şehir Turu
* Montecatini'de tercih edilen otel kategorisinde 3 gece oda kahvaltı konaklama
* Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
* Havalimanı vergisi
* Zorunlu sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Vize Ücreti: 120 €
*Seyahat Sigortası: 15 €
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15 TL
**Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
**İtalya’nın muhtelif şehirlerinde, muhtelif turist vergilendirmeleri vardır. Bu vergiler 2€-5€ arasında değişiklik gösterir ve misafirlerimiz tarafından otel girişinde ödenecektir.

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.