Beyrut Turu Yılbaşı Özel 3 Gece 4 Gün

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
299,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
29 Aralık Hareketli
Görülecek Yerler
Sun Express İle !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL - BEYRUT

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali ANI TUR kontuarı önünde 05:00 'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Sun Express ile 07:20’de Beyrut’a hareket. Saat 08:45’de Beyrut’a varış. Varışımızı takiben, Ortadoğu’nun Paris’i olarak nitelendirilen Beyrut şehrini tanıyacağımız yarım günlük panoramik şehir turumuza birbirinden şık kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri, hemen her yerde karşınıza çıkan ünlü markalar ile Paris sokaklarını hatırlatan Solidere’i gezerek başlıyoruz. Osmanlı Saat Kulesi; Sultan Abdülmecit tarafından yaptırılan ve savaş sırasında yerle bir olup eski Başbakan Rafik Hariri’nin girişimleriyle eskisini aratmayacak şekilde yenilenen tarihi Mecidiye Camii, Ömer Camii, Birleşmiş Milletler Binası, Başbakanlık, Parlamento Binası, tarihi Yunan Ortodoks ve Katolik kiliselerini gezdikten sonra şehir turumuz sona eriyor. Şehir turunun ardından konaklama yapacağınız otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme Beyrut’ta otelimizde. Akşam, arzu eden misafirlerimiz ekstra yemekli Beyrut Gecesi turuna katılabilirler. Geceleme Beyrut’ta otelimizde.

Beyrut Gecesi Turu Kişi Başı: 55 €

2. Gün BEYRUT

Sabah, kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafilerimiz ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli ve 1 içecek dahil Baalbeck & Anjar turuna katılabilirler. Beyrut’tan 85 km uzalıktaki Lübnan Dağı’nın üzerinden Beqaa’dan geçerek Baalbeck’e varıyoruz. Lübnan’daki dünyanın sayılı harikalarından biri olan Roma İmparatorluğu hazinesi Baalbeck’e yapacağımız turumuzda, Jupiter tapınakları, Bacchus ve Venus, etkileyici Adalet Sarayı ve altıgen avlu göreceğimiz yerler arasındadır. Şarap tadımı için Ksara Mağarası’na yapacağımız ziyaretin ardından Anjar’da tarihi Emevî kalıntılarını geziyoruz. Gezi bitiminde otelinize dönüş. Akşam Beyrut gece eğlencelerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Baalbeck & Anjar Turu Kişi Başı: 90 €

3. Gün BEYRUT

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Beyrut’u keşfe çıkıp fotoğraf keyfi yapabilirsiniz.. Arzu eden misafirlerimiz ekstra öğle yemekli ve 1 içecek dahil olarak Jeita Grotto-Harissa-Byblos turuna katılabilirler. Bu turda önce Jeita Grotto’ya gidiyoruz. Dünya’nın yeni 7 harikasından birine aday olan Jeita mağarası dünyanın en büyüleyici mağaralarından birisidir. Daha sonra Harissa'ya gidiyoruz. Rio de Jenerio daki Hz. İsa gibi şehre yukarıdan bakan Meryem Ana heykelinin olduğu tepeye teleferikle çıkıyoruz. Harissa'da şehrin panoramik seyri sonrası Byblos'a hareket ediyoruz. Efsaneye göre kadim Mısır'da cennetin ve yeraltının tanrısı Osiris'in kapatılarak Nil nehrine bırakıldığı ve oradan da denize ulaşan sandık Byblos kentine kadar sürüklenmiş ve burada karaya vurmuştur. Bugünkü modern Latin alfabesinin temeli olan ilk lineer alfabeyi bulan ve Mısır Piramitleri'nin yapımında da kullanılan sedir ağaçlarını Mısır'a satan Bybloslulardır. Gezi bitiminde, otele dönüş. Akşam Beyrut gece eğlencelerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Jeita Grotto-Harissa-Byblos Turu Kişi Başı: 80 €

4. Gün BEYRUT - İSTANBUL

Sabah erken saatlerde, kahvaltının ardından dileyen misafirlerimizle esktra öğle yemekli Deir El-Qamar & Beidettin gezisi için yola çıkıyoruz. Gezimiz sırasında, Beyrut’un güneyinde bulunan Lübnan’ın eski başkenti Deir El-Qamar’da, sarayı, ünlü Marie Baz Müzesi’ni, Notre Dame Kilisesi’ni ve Fahreddin Camii’ni gezeceğiz. Ardından, Beidettin’de giderek, Emir Bechir Sarayı’nı göreceğiz. Bu turumuz sonrası havaalanına transfer ve Sunexpress Havayolları özel seferi ile 18:35’de İstanbula’a hareket. 20:20’de Sabiha Gökçen Havaalanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Anı Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle…

Deir El-Qamar & Beidettin Turu Kişi Başı: 60 €*

**Son gün gerçekleşecek olan Deir El-Qamar&Beidettin ekstra turumuz, uçuş saatleri ve diğer şartlardaki değişikliklere bağlı olarak gerçekleşmeyebilir.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Beyrut

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul – Beyrut - İstanbul gidiş- dönüş uçak bileti
 • Alan – otel – alan arası transferler
 • Beyrut’da belirtilen otellerde 3 gece oda+kahvaltı konaklama
 • Beyrut panoramik şehir turu
 • Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
 • Profesyonel Anı Tur Türkçe Rehberlik Hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler


 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
 • Seyahat Sağlık Sigortası (İsteğe Bağlı) : 15.- Euro

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.