Beşiktaş Lokomotıv Moskova Turu

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
449,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
22 KASIM 2015
Görülecek Yerler
Beşiktaş Avrupa Ligi Maçı
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul – Moskova

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali AnıTur kontuarında 21 Ekim Saat 23:45’de buluşma. Check- in işlemlerinin ardından Aeroflot Havayollarının tarifeli seferi SU2135 ile saat 01:55'de Moskova'ya hareket. Yerel saat ile 05:20'de Moskova’ya varış. Varışımızı takiben havalimanında sizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Moskova şehir turumuz başlıyor. Turumuzda; Kızıl Meydan, St.Basil Katedrali, Bolsoy Tiyatrosu, Moskova Üniversite Binası ve Panoramik Moskova manzarasına tanıklık edeceğimiz Poklonnaya Tepesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer, dinlenme molamızın ardından akşam maçın oynanacağı Lokomotif stadına hareket. BEŞİKTAŞ’IMIZA BAŞARILAR. Maçın ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

2. Gün Moskova

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Moskova Metrosu, Tretyakov Devlet Galerisi, Nazım Hikmet ve Arbat Turuna katılabilirler. Tretyakov Devlet Galerisi 1856 yılında Moskova'da tüccar Pavel Tretyakov tarafından kurulan sanat müzesi. Dünyanın en önemli güzel sanatlar koleksiyonlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Müzede yaklaşık 250 sanatçının yaklaşık 130.000 eseri sergilenmektedir. Rusya-nın en önemli manastırlarından biri Novodevici-yi keşfe hazır olun! 1524 yılında kurulan manastır, zaman içinde birçok çariçe adayının da yıldızının söndüğü yer olmuş. 1812 yılında Napolyon-un emriyle yıkılmak istenmişse de rahibeler bu karara engel olmayı başarmışlar. 1922-de tamamen boşaltılan ve kaderine terk edilen manastır 1994 yılındaki restorasyon sonrası tekrar kapılarını açmış. Kompleks içerisindeki Smolenski Katerdali ve ünlülerin mezarlığı (Nazım Hikmet-in de mezarı burada bulunuyor) ilgi çekici ve görülmeye değer.
Rusya-nın sanat tarihinin canlı tanığı olan Arbat Sokağı ve Moskova-yı adeta bir örümcek ağı gibi saran 5 kattan oluşan Moskova Metrosu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Öğle Yemeği + Tretyakov Galerisi + Moskova Metrosu + (Novodevici) Nazım Hikmet + Arbat Turu Kişi Başı - 75 Euro
Müze Giriş Ücreti + Türkçe Rehberlik Hizmeti ve Ulaşımlar Dahildir.

3. Gün Moskova

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Kremlin Sarayı ve Katedralleri Turuna katılabilirler. Turumuza saat 10:00’da otelimizden ayrılarak başlıyoruz. 1147’de Yuri Dolgoruky tarafından ilk defa temellerinin atıldığına inanılan, Rusya’nın kutsal mekanını keşfe hazır mısınız? Günümüze kadar Lenin ve Stalin’in de içerisinde bulunduğu birçok Rus hükümdar ve devlet adamının ülkeyi yönettiği efsanevi kale, bugün de Rusya devlet başkanı Vladimir Putin-in çalışma ofisi. Ancak yönetim merkezi burada bulunduğu için binaların bir kısmı geziye kapalı. 200 ton ağırlığındaki dünyanın en büyük çanın bulunduğu Kremlin; çevresindeki surları, bahçeleri, çeşitli binaları ve katedralleriyle görülmesi gereken, gerçek bir müze. Çarlık Döneminde vaftiz, taç giyme ve cenaze törenleri bu katedrallerde yapılmış. Meryem Ana’nın Göğe Çıkışı Katedrali 14. yüzyıldan beri Moskova’nın en önemli kilisesi olarak kabul edilmekte Tur sonrası otelimize transfer. Otele Varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte extra olarak düzenlenen Rus halk dansları ve uzay parkı turu. Turumuzun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

Kremlin Sarayı & Katedralleri Turu Kişi Başı - 60 Euro
Müze Giriş Ücreti + Türkçe Rehberlik Hizmeti ve Ulaşım Dahildir.
Rus halk dansları ve uzay parkı Turu Kişi Başı - 65 Euro
Müze Giriş Ücreti + Türkçe Rehberlik Hizmeti ve Ulaşım Dahildir.

4. Gün Moskova – İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Aeroflot Havayolları tarifeli seferi SU2132 ile saat 18:05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile saat 20:45'de İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Moskova

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Aeroflot Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul / Moskova / İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Havalimanı Vergileri
 • Seçilen kategori otelde 3 gece konaklamalar
 • Sabah Kahvaltıları
 • Havalimanı / Otel / Havalimanı Transferleri
 • Hotel - Stadyum - Hotel arası transferleri
 • Moskova şehir turu
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Seyahat Sigortası,
 • Maç Bileti ( Satışa çıktığında bilgi verilecektir)
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Ekstra turlar
 • Yemeklerde alınacak içecekler,
 • Kişisel harcamalar, Mini bar ücretleri, Otel ekstraları

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.
UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.
UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.
NOT: Panoramik şehir turları şehirlerin tanıtımı için düzenlenen gezilerdir. Şehir turları ve ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Anitur, olabilecek en uygun alternatifi siz değerli misafirlerimize sunmakla yükümlüdür. Ekstra turlar minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ekstra turlar yapılamayabilir ya da fiyat değişikliği olabilir.
Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.
Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.