Berlin Turu

3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
599,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
29 Aralık 2013
Görülecek Yerler
Pegasus Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL - BERLİN

Sabiha Gökcen Havaalanı dış hatlar gidiş terminali Ani tur Kontura önünde sabah saat 06:00'da alanda buluşma. Bilet, gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile saat 08:00'de Berlin'e hareket. Saat 11:15’de Berlin'e varış.Varışa takiben Berlin şehir turuna başlıyoruz. Berlin’in ışıl ışıl olan caddelerinde gezinti ve Berlin’i tanıma turu ve geriye kalan zamanda ise Misafirlerimizi bekleyen sayısızca Alış-Veriş Merkezlerin veya Berlin’in Ünlü Caddelerinde gezinti yaparak Berlin Kültürünü ve de yaşamını görebilme imkanı bulabilirsiniz. Dileyen Misafirlerimiz icin Gece düzenleyecegimiz Berlin Gecesi Turunada katilabilirler. (Extra 29,00 € Kişi Başı)

2. Gün BERLİN

Sabah kahvaltı sonrası ekstra Dresden turu (65.€). Yaklaşık 160 km sürecek eğlenceli yolculuğumuzun ardından kültür ve tarih kokan, eski imparatorların yaşadığı ve de günümüze kadar Unesco’nun listesinde bulanan Dresden şehir turumuz başlamaktadır. Almanya'nın en eski tarihi ve kültürüne sahip olan Dresden şehri tarihi dokusunda sizi beklemektedir. Dresden şehrinde nereye giderseniz gidin güzel sanatlarla ve de galerileriyle karşılaşırsınız.
Elbe nehrinin kenarındaki bu şehir haklı olarak Elbe'nin Floransa'sı olarak bilinmektedir. İtalya'nın ünlü metropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri ve sanat koleksiyonları bulunmaktadır. Günümüzde de halen aktif olan bu sanat galerilerinde Dünyaca ünlü etkinlikler yapılmaktadır bu etkinliklerin %80 genelde yaz aylarında düzenlenmektedir. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapılara sahiptir, Güçlü Alman imparatorlar döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg Sarayı, Dresden'den kuzey yönüne sadece 20 dakika uzaklıkta olan bu tarihi esere Bu Gezi içerisinde ulaşabilirsiniz, Rezidenz Sarayının muhteşem bahçesinde yürüme imkanı bulabilirsiniz. Bu Gezilerimizin ardında Konaklama için otele dönüş.

3. Gün BERLİN

Sabah kahvaltısının ardından Berlin’de düzenleyeceğimiz Berlin’e kuş bakışı turu başlayacaktır(giriş 26,00 € kişi başı), Kentte bulunan 306 m yüksekliğindeki Kule(Fernsehe Turm) sizlere muhteşem Berlin’i yaşatacaktır, bu turumuzdan sonra yaklaşık 45 km olan yolculuğumuzun ardından Postdam Kentinin muhteşem tarihi ve manzarası arasında extra Postdam turu (50.€) gezimiz başlamaktadır. Almanya’nın bu Tarihi ve güzel şehri Unesco Dünya Mirası listesindedir. Bu şehrimiz Alman hükümdarlığında önemli yer edinmiş, önemli dag bisiklet yarışlarının yapıldığı Postdam şehri Almanya’nın tarihinde ayrı bir yeri vardır. Potsdam 'da yaklaşık 20 göl ve nehir vardır zaman açısından hepsi gezilemese de bir çok Göl ve Nehirlerini görebilme imkanı vardır.Sanssouci Sarayı, Babelsberg Parkı, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi değirmen Ende, Rus kolonisi Aexandrowka, Fransız Klisesi, St. Peter ve Paul klisesi, ve daha birçok sürpriz olan gezi yerleri. Turumuz sonrası Berlin'deki otelimize dönüş.
YILBAŞI PROGRAMI:
Her yıl olduğu gibi, Brandenburg Kapısı, bu yılda muhteşem bir Yılbaşı kutluyor,Berlin'in merkezinde gerçekleşecek olan kutlamada tüm gece boyunca, Zafer Sütunu ve Brandenburg Kapısı boyunca uzanan Berlin gece hayatı bölgesinin en ünlü caddeleri arasında, bir milyondan fazla kişi tarafından doldurarak kutladığı Yılbaşı gecesine, Çok sayıda uluslararası ünlü ile birlikte, dünyanın dört bir yanından mutfak lezzetleri ile cazibesi vardır. Brandenburg Kapısı'nda Yılbaşı partisi havai fişek gösterileri ile Tarihi Berlin kutlamalarını yansıtmaktadır. Reichstag(Berlin Büyük milletmeclisi) gece yarısı geri sayım başlamakta,ardından parlak ışıkları altında Sanat ve tüm binaların ateşlenen Havai fişekler muhteşem atmosfer yaşatmaktadır. Tabii ki Brandenburg Kapısı bu gecede dans,eğlence,müzikle Berlinin geceye açılan kapısıdır. Buradan, Bu dakikalardan sonra Dünyaca ünlü starların vermiş oldukları konserlere vede bu muhteşem Yılbaşı gecesini ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz!
Uluslararası sanatçıların vermiş olduğu Konsere ücretsiz katılım: Adoro, Blue, Bonnie Tyler, Ewig feat. Jeanette B., Glasperlenspiel, Hermes House Band, Hot Banditoz, Jonas Myrin, Jürgen Drews, Kate Ryan, Loona, Loreen, Oceana, Pet Shop Boys, R.I.O. feat. U-Jean, Stanfour, Tacabro.

4. Gün BERLİN - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberinizin belirteceği saate göre otobüslerimiz ile havalimanına transfer. Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile saat 08:00 de İstanbul' a hareket. İstanbul' a varış ve turumuzun sonu. Başka bir Anıtur yolculuğunda buluşmak dileğiyle..

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Berlin

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Havayollari tarifeli seferi ile İstanbul - Berlin gidiş ve İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Vierjahreszeiten Hotel vb. / 3 gece 4 gün Konaklama
 • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
 • Berlin Panoramik Şehir Turu
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
 • Havalimanı vergisi ve Hizmet bedeli

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL
 • Vize ve Hizmet Bedeli :120.-Eur
 • Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-Eur

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

-

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 • Güler yüzlü karşılama
 • Farklı ve kendine özgü çözümler
 • Saha deneyimi yüksektir
 • Eğitimli ve sertifikalı personel
 • Güçlü çözüm ortakları vardır
 • Müşterileri her an bilgilendirme
 • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.