Benelux - Paris Turu Samsun Hareketli

6 Gece 7 Gün
Samsun Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
649,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
Her Cuma Hareket
Görülecek Yerler
Özel Havayolları ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün Samsun - Paris - Brüksel

Samsun Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Özel Havayolları ile saat 11:05'te Paris'e hareket ediyoruz.Yaklaşık 3,5saat sürecek olan yolculuğumuz sonrası varış ve ardından bizleri bekleyen özelotobüslerimiz ile Brüksel'e transferimiz gerçekleşiyor. Brüksele Varışımızın ardından panoramik Brüksel şehir turumuz başlıyor. Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, GrandPalace, MannekenPiss, Atomium ve Heysel Stadyumu göreceğimiz yerler
arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize yerleşme.. Geceleme Brüksel'de otelimizde.

2. Gün Brüksel - Amsterdam

Sabah kahvaltı sonrası Amsterdam'a Hareket ediyoruz. Amsterdam'a Varışımızın ardından Amsterdam şehir turuna başlıyoruz. Şehir tanıtım turunda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde..

3. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda ve Marken ve Volendam turumuza katılabilirler. Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955'e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken'i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. Gezi sırasında yönetim merkezi Den Haag (Lahey), Yüksek Adalet Divanı, Parlamento,
16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft Kenti veya Rotterdam Şehri ve limanı (Trafik yoğunluğuna göre bu iki kentten biri yapılabiliyor), Mini Hollanda, Moduradam, Scheveningen (Kuzey Denizi sahil kasabası) ve sizi 1880 yılına bir zaman yolculuğuna çıkaracak Mesdag Panorama Müzesi görülecek yerler arasındadır.. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde..Büyük Hollanda Turu 75.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Euro ( Çocuk 0-12)

Marken ve Volendam Turu 45.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 25.-Euro ( Çocuk 0-12)

4. Gün Amsterdam - Lüksemburg

Sabah kahvaltmızın ardından odaların boşaltılması ve yaklaşık 400 km mesafedeki Lüksemburg'a hareket.. Lüksemburg'a varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Petrus vadisi, eski şehir merkezi, şehir katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turu sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.. Akşam Luksemburg caddelerini ışıklar içerisinde görmenizi tavsiye ederiz.

5. Gün Lüksemburg - Paris

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Brüksel'e yaklaşık 350 km mesafedeki Paris yolculuğumuz başlıyor. Paris'e
varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi ChampsElysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon'un mezarı görülecek yerler arasındadır. Gün batımından sonra rehberimiz eşliğinde Paris Gece Gezisi'nin ardından otelimizde hareket ve geceleme otelimizde.. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris'i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel Kulesi'ndeki kısa ışık gösterisini izleyecek ve Opera Binası, Vendome Meydanı, Concorde Meydanı, Eyfel manzaralı Trocadero Meydanı, dünyanın en şık caddesi Champs-Elysees, Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Elysee Sarayı görülecek yerler arasındadır.Paris ByNight 20.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 10.-Euro ( Çocuk 0-12)

6. Gün Paris

?Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Eyfel Kulesi, Seine Nehri ve Ressamlar Tepesi
Gezisi'ne (Paris Kombine Gezisi) katılabilirler. Sabah özel otobüslerimizle otelden hareketle şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa'nın da sembolü olan Eyfel Kulesi'ne (2. kat) çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisine başlıyoruz.. Paris'in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri'nin tüm köprülerinin altından geçerek
unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Fransız Enstitüsü, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Louvre-Orsay Müzeleri, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Alexander III Köprüsü günümüzü renklendirecek. Son olarak şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti'nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesi bir sonraki durağımız. Burada Sacré-Coeur'ü (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, Ressamlar Meydanı'nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Kabare Show turumuza katılabilirler. Bu gezimiz Fransızların ayrıcalıklı bir yer olarak nitelendirdikleri Dünya çapında isim yapmış bir Kabare'dir. İnanılmaz görsel efektler, hızla değişen sahneler, canlı müzik ve özenle seçilmiş sanatçılar sizlere unutulmaz bir akşam yaşatacaklar..

Paris Kombine Turu 60.-Eur (Yetişkin Kişi Başı) / 30.-Eur (Çocuk 0-12)

Lido Show 120.-Euro (Yetişkin Kişi Başı)/ 60.-Eur (Çocuk 0-12)
?

7. Gün Paris - Samsun

Rehberimizin belirteceği saatte Havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Özel havayolları ile Samsun'a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardında Samsun Havalimanına varış ve turumuzun sonu.. Bir sonraki Anıtur seyahatinde siz değerli misafirlerimizle tekrar görüşmek dileği ile..

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Brüksel, Amsterdam, Luxembourg, Paris

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Samsun – Paris - Samsun Arası Özel Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize Risk Güvence Paketi
Anıtur'dan vize hizmeti almış tüm yolcularımızın vize hizmeti ile aynı anda alabilecekleri bir Güvence paketidir. Bu Güvence paketini satın almış olan misafirlerimize vize çıkmaması, red olması vb durumlarda Tur ücretinin tamamı iade edilir.
Bu paketin kuralları
• Vize işlemlerini Anıtur'dan yaptıran misafirlerimiz bu güvenceden faydalanabilir. Hizmeti Anıtur'dan almıyorsa hiçbir şekilde geçerliliği yoktur.
• Vize hizmetinin eklendiği gün aynı anda eklenebilir. Sonradan eklenmesi mümkün değildir.
• Vizenin çıkmaması durumunda Tur ücretinin tamamı iade edilir, ek hizmet ücretleri (Vize, Sigorta, İptal Güvence, Vize Risk vb ) iade edilmez.
• Tüm Vizeli Turlarda Geçerlidir. Fiyatı sabit 50€'dur.
Vize Risk Güvence Paketi Satın Almayıp, Vizesi Çıkmayan Misafirlerimize Kesinlikle Sözleşme Şartları Uygulanır.
Ayrıca;
Daha öncesinde Schengen vizesi olamayan pasaportara vize hizmeti verilmeyebilir. Evraklar vize departmanı tarafından kontrol edilecek olup, eksik evrak göndermeyip bekleten, yeterli belgelere sahip olmayan misafirlerimize hizmet bedeli ve evrakları iade edilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.