Benelux Paris Turu Elazığ Hareketli

6 Gece 7 Gün
Elazığ Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
649,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
Her Cuma Hareket
Görülecek Yerler
Özel Havayolları ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün Elazığ - Düsseldorf - Amsterdam


Elazığ Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla saat 00:05’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Özel Havayolları ile 02:35’de Düsseldorf’a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile Amsterdam’a hareket ediyoruz. Keyifli yolculuğumuzun ardından Amsterdam’a varış ve Panoramik şehir turumuz başlıyor. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

2. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda ve Marken ve Volendam turumuza katılabilirler. Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerinin aralarından geçerek, yaşamları hakkında hayallerimizi süsleyebiliriz. Ülkenin güneyine yapacağımız ziyarette ise önce 16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft şehrini geziyoruz. Burada sizlerle beraber eski şehrin içinde yapacağımız gezimizde Belediye Meydanı, Eski ve yeni kilise, şehrin en eski balık marketi göreceğimiz yerlerden bazıları. Ardından ülkenin siyasi başkenti konumunda ki Den Haag’ı (Lahey)ziyaret ediyoruz. Burada ki ziyaretimiz sırasında ise Parlemento binası, kralın resmi çalışma ofisi,KraliçeBeatrix’in ilginç heykeli, Lahey Yüksek Adalet Divanıpanaromik olarak göreceğimiz yerlerden bazıları. Bu şehirde ki gezimiz sırasında rehberimiz sizleri 1800’lere bir rüya yolculuğuna çıkaracak çok ilginç bir müzeye götürecektir. Ülkenin güneyine yapmış olduğumuz gezimizi, Scheveningen (Kuzey Denizi sahil şehri) sahil şehrine yapacak olduğumuz seyahatimiz ile sonlandırıyoruz. Turumuzun ardından otelimizedönüşvegecelemeotelimizde..

Büyük Hollanda Turu 75.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Euro ( Çocuk 0-12)
Marken ve Volendam Turu 45.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 25.-Euro ( Çocuk 0-12)


3. Gün Amsterdam - Brugge - Brüksel

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve yaklaşık 200 km mesafede bulunan Brüksel’e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan Bruges gezimize katılabilirler. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Bruges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Avrupalı yazarların ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 101 yer’’ kitabında da yer alan bu tarihi şehri gezmeye doyamayacaksınız. Brugge turumuzun ardından Brüksel’e hareket ve varışta panoramik Brüksel şehir turumuz başlıyor. Ülkenin sembollerinden Atomium, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace,Manneken Piss panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Brüksel’de dantel, goblen ve el yapımı çikolata mağazaları muhakkak ziyaret edeceğiniz mağazalar arasında olmalıdır. Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize yerleşme.. Geceleme Brüksel’de otelimizde.
Brugge Turu 40.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 20.-Euro ( Çocuk 0-12)

4. Gün Brüksel - Paris

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Brüksel’e yaklaşık 300 km mesafedeki Paris yolculuğumuz başlıyor. Paris’e varışta yapılacak panoramik şehir tanıtım turunda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi ChampsElysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı, Opera, Madlen Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sırasında Paris’e giden misafirlerin mutlaka ziyaret ettikleri, fiyatları Türkiye’deki mağaza ve havaalanı freeshoplarından daha uygun olan Benelux DutyFree mağazasını ziyaret ediyoruz. Bu Üç katlı mağaza da yapacağınız alışverişlerinizde özel grup indiriminden faydalanırken, TaxFree indirimlerinizi de direk mağazadan alabileceksiniz. Gezimiz sonrası verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

5. Gün Paris

Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Paris Kombine turumuza katılabilirler. Paris’i daha kapsamlı keşfedeceğimiz bu turumuzda önce Paris’in ve dünyanın en ünlü yapılarından Eiffel Kulesi’ne beraberce çıkıyoruz. Rehberimizin vereceği bilgilerle bu yapının sadece bir kuleden daha öte olduğunu anlayacaksınız.Ardından Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre’a (130mt) geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso,HenryToulouseLautrec,Dalida,Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa funiküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen SacreCoeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Şehir manzarasına bakan merdivenlerde aşıklar ve sokak göstericilerinin showlarınınilginizi çekeceği kesin. Sacrecoeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre meydanı bugün sokak ressamlarının ve cafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan cafeler de günün yorgunluğunu atabilir veya pazarlık yeteneğinizi kullanarak sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz. Otobüsümüze dönmeden önce en uygun hediyelik eşyalarımızı bu bölgeden alabileceğimizi unutmayalım. Gezimizin ardından karadan ve havadan görmüş olduğumuz Paris şehrini bir kez de Sein Nehri’nin kıyılarından keşfetmek için BateauxMouches firmasının teknelerine binerek birbirinden enfes yapıları keşfediyoruz. Paris’in birbirinden ünlü yapılarını, tarihe tanıklık eden meşhur köprülerini bu bir saatlik gezimiz sırasında görebilecek ve fotoğraflayabileceğiz.
Gün batımının ardından rehberimiz eşliğinde Paris byNight turumuz başlıyor. Bu turumuz sırasında rehberimizin Saint Michel bölgesinde vereceği serbest zamanda yemeklerinizi yiyebilir, alışveriş yapabilir ve ardından da rehberimiz eşliğinde otobüsümüzle Paris’in meşhur yapılarını panaromik olarak görmeye devam edebilirsiniz. Opera Meydanı, vendome Meydanı, Eiffel Kulesini en güzel fotoğraflıyabileceğinizTrocadero Meydanı, ElyseeSarayı göreceğiniz yerlerden bazıları. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde..
Paris Kombine Turu 65.-Eur (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Eur (Çocuk 0-12)
Paris ByNight 25.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 10.-Eur ( Çocuk 0-12)

6. Gün Paris - Lüksemburg

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve yaklaşık 380 km mesafedeki Lüksemburg’a hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz için ekstra olacak Outlet turu. Bu turumuz sırasında La Valleoutlet köyünde dünyaca meşhur markaların dükkanlarından Paris’e göre %20-35 arasında daha uygun fiyatlara alışveriş yapabilmek mümkün olacaktır. Lüksemburg’a varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Petrus vadisi, eski şehir merkezi, şehir katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turu sonrası vereceğimiz serbest zamanda alışveriş yapabilir, vadinin aşağılarına inebilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.Akşam saatlerinde Lüxemburg’un muhteşem ışıkları altında sokaklarını görmenizi tavsiye ederiz.
Outlet Turu 10.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 5.-Eur (Çocuk 0-12)

7. Gün Lüksemburg - Köln - Düsseldorf - Elazığ

Sabah Kahvaltısnın ardından Köln 'e hareket akabinde yol üzerinde extraCohem- StGoart (25€) turu.Tur bitimi Köln Şehir Merkezine gidiyoruz. Köln, mimari yapıları, tarihi ve kültürel hazineleri ile bir dünya kentidir. Kentin en ünlü yapısı KölnerDom (Köln Katedrali), yapımının tamamlandığı 1880'den bu yana Köln'ün dini ve coğrafi merkezi konumundadır. Roma Katolik Kilisesi'nin yönetimi altında bulunan Katedral, Köln Başpiskoposu'nun resmi ikametgahıdır. Kent merkezinde bulunan Domschatzkammer Katedrali, sahip olduğu kaftanlar, heykeller, kutsalemanetler ve ayin eşyaları ile göz kamaştırır. Kentte bulunan Roma mimari tarzı kiliseler, Köln'ün en önemli kültürel değerlerindendir. Toplam 12 adet olan bu kiliselerin adları; St. Andreas, St. Aposteln, St. Cecilia, St. Georg, Groß St. Martin, St. Gereon, St. Kunibert, St. Maria im Kapitol, St. Maria Lyskirchen, St. Pantaleon, St. Severin ve St. Ursula'dır.Ardından Düsseldorf Havalimanına transfer ve Özel Havayolları ile 20:40’da Elazığ’a hareket.01:45’de Elazığ’a varış ve turumuzun sonu..Bir sonraki ANI TUR organizasyonunda görüşmek dileği ile ..

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Brüksel, Amsterdam, Luxembourg, Paris

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Elazığ – Düsseldorf - Elazığ Arası Özel Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize Risk Güvence Paketi
Anıtur'dan vize hizmeti almış tüm yolcularımızın vize hizmeti ile aynı anda alabilecekleri bir Güvence paketidir. Bu Güvence paketini satın almış olan misafirlerimize vize çıkmaması, red olması vb durumlarda Tur ücretinin tamamı iade edilir.
Bu paketin kuralları
• Vize işlemlerini Anıtur'dan yaptıran misafirlerimiz bu güvenceden faydalanabilir. Hizmeti Anıtur'dan almıyorsa hiçbir şekilde geçerliliği yoktur.
• Vize hizmetinin eklendiği gün aynı anda eklenebilir. Sonradan eklenmesi mümkün değildir.
• Vizenin çıkmaması durumunda Tur ücretinin tamamı iade edilir, ek hizmet ücretleri (Vize, Sigorta, İptal Güvence, Vize Risk vb ) iade edilmez.
• Tüm Vizeli Turlarda Geçerlidir. Fiyatı sabit 50€'dur.
Vize Risk Güvence Paketi Satın Almayıp, Vizesi Çıkmayan Misafirlerimize Kesinlikle Sözleşme Şartları Uygulanır.
Ayrıca;
Daha öncesinde Schengen vizesi olamayan pasaportara vize hizmeti verilmeyebilir. Evraklar vize departmanı tarafından kontrol edilecek olup, eksik evrak göndermeyip bekleten, yeterli belgelere sahip olmayan misafirlerimize hizmet bedeli ve evrakları iade edilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.