Benelux - Paris Turu Bursa Haraketli Her Pazartesi

7 Gece 8 Gün
Bursa Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
699,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
Her Pazartesi Hareket
Görülecek Yerler
Özel Havayolları ile !
1. TUR PROGRAMI

1. Gün Bursa - Dusseldorf - Amsterdam

Bursa Yenişehir Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla saat 17:00'debuluşma. Bagaj, bilet ve binişişlemlerinin ardından ÖzelHavayolları ile 19:30'daDüsseldorf'ahareket ediyoruz. Varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile Amsterdam'a hareket ediyoruz.Geceleme Amsterdam otelimizde.

2. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltı sonrası Amsterdam Panoramik şehir turumuz başlıyor.Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek turumuza katılabilirler.hemen hemen tam gün sürecek olan bu çok keyifli turumuzda Amsterdam'ın çevresindeki tarifsiz güzellikteki masal kasabaları Marken-Volendam, ZaanseSchans, Lahey olarak bilinen Denhag'ın 13.yy'dan kalma parlemento binası avlusundaki şovalyeler şatosu, ünlü Adalet Divanı binası,şu anki Kraliçe Beatrix'in Sarayı,Hollanda'nın beachcluplarıyla ünlü kuzey denizi sahil kasabası SCHIVENINGEN, ve bir ortaçağ kasabası olan DELFT, görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

Grand Holland Turu.-90.Eur (Kişi Başı)

3. Gün Amsterdam - Brugge - Brüksel

Sabah kahvaltısı sonrası Brüksel'e hareket ediyoruz. Yol üzerinde tüm misafirlerimizin katılımıyla extra olarak yapılacak ortaçağdan günümüze kalmış çikolata ve goblenleriyle ünlü dünyanın en güzel ortaçağ kasabalarından rüya şehir tadında Brugge turu. Brüksel'e varışın ardından panoramik Brüksel Sehir turu. Bu turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır.Turumuz sonrası otelimizde yerlesme. Alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme Brüksel'de otelimizde.

Brugge Turu 40.-Eur (Kişi Başı)

4. Gün Brüksel - Paris

Sabah kahvaltısının ardından Paris'e hareket ediyoruz. Paris'e varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi ChampsElysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon'un mezarı ve Benlux Dutyfree mağazası görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde

5. Gün Paris

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan bohem hayatın devam ettiği Paris'in taşrası (Montmartre) ressamlar tepesi, SacreCoeur adaklar kilisesi, Fransanın kalbi gotik bir baş yapıt NOTREDAM katedrali ve Eiffel Kulesi turuna katılabilirler. Akşam isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenibilecek Paris Bynight ve dünyaca ünlü LidoShow . Geceleme otelinizde.


Paris Bynight 20.-Eur (Kişi Başı)
Paris Kombine Turu 70.-Eur (Kişi Başı)
Lido Show 120.-Eur (Kişi Başı

6. Gün Paris - Disneyland

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler.Geceleme otelinizde.

Disneyland Turu 90.-Eur (Kişi Başı)

7. Gün Paris - Lüxemburg

Sabah kahvaltısınon ardından Lüksemburga hareket. Yol üzeri La ValleeOutlet (Alışveris) turu.ardındanyaklasık 5 saat sürecek keyifli bir yolculuk sonrası Luxemburg'a varıs . Panoramik Luksemburgsehir turu Panoramik Luksemburgsehir turu ardından otelimize transfer.Aksam Luxemburg caddelerini ışıklar içerisinde görmenizi tavsiye ederiz. Geceleme Luxemburg'da otelimizde.

La ValleeOutlet (Alışveris) Turu 10.-Eur (Kişi Başı)

8. Gün Luxemburg - Dusseldorf - Bursa

Sabah Kahvaltısnın ardından Köln 'e hareket akabinde yol üzerinde extraCohem- StGoart (25€) turu.Tur bitimi Köln Şehir Merkezine gidiyoruz. Köln, mimari yapıları, tarihi ve kültürel hazineleri ile bir dünya kentidir. Kentin en ünlü yapısı KölnerDom (Köln Katedrali), yapımının tamamlandığı 1880'den bu yana Köln'ün dini ve coğrafi merkezi
konumundadır. Roma Katolik Kilisesi'nin yönetimi altında bulunan Katedral, Köln Başpiskoposu'nun resmi ikametgahıdır.Kent merkezinde bulunan Domschatzkammer Katedrali, sahip olduğu kaftanlar, heykeller, kutsalemanetler ve ayin eşyaları ile göz kamaştırır. Kentte bulunan Roma mimari tarzı kiliseler, Köln'ün en önemli kültürel değerlerindendir. Toplam 12 adet olan bu kiliselerin adları; St. Andreas, St. Aposteln, St. Cecilia, St. Georg, Groß St. Martin, St. Gereon, St. Kunibert, St. Maria im Kapitol, St. Maria Lyskirchen, St. Pantaleon, St. Severin ve St. Ursula'dır.Ardından Düsseldorf Havalimanına transfer ve Özel Havayolları ile 14:30'da Bursa'ya hareket. 18:45'de Bursa'ya varış ve turumuzunsonu..Bir sonraki ANI TUR organizasyonundagörüsmek dileği ile ..
Extra turlar yeterli katılım sağlanmadığı takdirde iptal edilebilir. Rehberimiz extra turların günlerini değiştirebilir.Yol Üzerindeki ekstralar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılır.

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Amsterdam, Brüksel, Paris, Luxembourg

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Bursa – Dusseldorf - Bursa Arası Özel Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Panoramik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Vize Risk Güvence Paketi
Anıtur'dan vize hizmeti almış tüm yolcularımızın vize hizmeti ile aynı anda alabilecekleri bir Güvence paketidir. Bu Güvence paketini satın almış olan misafirlerimize vize çıkmaması, red olması vb durumlarda Tur ücretinin tamamı iade edilir.
Bu paketin kuralları
• Vize işlemlerini Anıtur'dan yaptıran misafirlerimiz bu güvenceden faydalanabilir. Hizmeti Anıtur'dan almıyorsa hiçbir şekilde geçerliliği yoktur.
• Vize hizmetinin eklendiği gün aynı anda eklenebilir. Sonradan eklenmesi mümkün değildir.
• Vizenin çıkmaması durumunda Tur ücretinin tamamı iade edilir, ek hizmet ücretleri (Vize, Sigorta, İptal Güvence, Vize Risk vb ) iade edilmez.
• Tüm Vizeli Turlarda Geçerlidir. Fiyatı sabit 50€'dur.
Vize Risk Güvence Paketi Satın Almayıp, Vizesi Çıkmayan Misafirlerimize Kesinlikle Sözleşme Şartları Uygulanır.
Ayrıca;
Daha öncesinde Schengen vizesi olamayan pasaportara vize hizmeti verilmeyebilir. Evraklar vize departmanı tarafından kontrol edilecek olup, eksik evrak göndermeyip bekleten, yeterli belgelere sahip olmayan misafirlerimize hizmet bedeli ve evrakları iade edilir.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.