Benelux Paris Sömestre Özel ( Amsterdam - Paris )

7 Gece 8 Gün
İstanbul Çıkışlı Tur
Uçak İle Ulaşım
549,00 € den başlayan fiyatlar


Hareket Zamanı
25 Ocak 2014
Görülecek Yerler
Türk Havayolları İle
1. TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul - Amsterdam

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 10:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi TK1961 ile saat 12:05’te Amsterdam’a hareket ediyoruz.Yaklaşık 3,5saat sürecek olan yolculuğumuz sonrası varış ve ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile Amsterdam şehir turuna başlıyoruz.Şehir tanıtım turunda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde..

2. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda ve Marken ve Volendam turumuza katılabilirler. Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. Gezi sırasında yönetim merkezi Den Haag (Lahey), Yüksek Adalet Divanı, Parlamento, 16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft Kenti veya Rotterdam Şehri ve limanı (Trafik yoğunluğuna göre bu iki kentten biri yapılabiliyor), Mini Hollanda, Moduradam, Scheveningen (Kuzey Denizi sahil kasabası) ve sizi 1880 yılına bir zaman yolculuğuna çıkaracak Mesdag Panorama Müzesi görülecek yerler arasındadır.. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve gecelemeotelimizde..

Büyük Hollanda Turu 75.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Euro ( Çocuk 0-12)
Marken ve Volendam Turu 45.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 25.-Euro ( Çocuk 0-12)

3. Gün Amsterdam - Brüksel

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve yaklaşık 200 km mesafede bulunan Brüksel’e hareket.Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan Bruges gezimize katılabilirler. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Bruges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Gezide alışveriş sırası geldiğinde çikolata, bira ve dantel alınması gerekenler listenizde olmalı. Turumuz sonrası Brüksel’e hareket ediyoruz. Varışa istinaden panoramik Brüksel şehir turumuz başlıyor. Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, MannekenPiss, Atomium ve Heysel Stadyumu göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize yerleşme.. Geceleme Brüksel’de otelimizde..
Brugge Turu 30.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 15.-Euro ( Çocuk 0-12)

4. Gün Brüksel - Lüksemburg

Sabah kahvaltmızın ardından odaların boşaltılması ve yaklaşık 400 km mesafedeki Lüksemburg’a hareket.. Lüksemburg’a varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Petrus vadisi, eski şehir merkezi, şehir katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turu sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.. Akşam Luksemburg caddelerini ışıklar içerisinde görmenizi tavsiye ederiz.

5. Gün Lüksemburg - Paris

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Brüksel’e yaklaşık 350 km mesafedeki Paris yolculuğumuz başlıyor.Paris’e varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi ChampsElysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Gün batımından sonra rehberimiz eşliğinde Paris Gece Gezisi’nin ardından otelimizde hareket ve geceleme otelimizde.. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel Kulesi’ndeki kısa ışık gösterisini izleyecek ve Opera Binası, Vendome Meydanı, Concorde Meydanı, Eyfel manzaralı Trocadero Meydanı, dünyanın en şık caddesi Champs-Elysees, Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Elysee Sarayı görülecek yerler arasındadır.

Paris ByNight 20.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 10.-Euro ( Çocuk 0-12)

6. Gün Paris - Disneyland

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Paris’in güzel caddelerinde alışveriş yapıp, bu güzel şehri keşfedebilir, çocukluğunu tekrar yaşamak isteyen veya hala çocuk olanlar ise ekstra olarak gerçekleştirilecek Disneylandturuna katılabilirler. Geceleme otelimizde..

Disneyland Turu 85.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 65.-Euro ( Çocuk 0-12)

7. Gün Paris

Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Eyfel Kulesi, Seine Nehri ve Ressamlar Tepesi Gezisi’ne (Paris Kombine Gezisi) katılabilirler. Sabah özel otobüslerimizle otelden hareketle şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesi’ne (2. kat) çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisine başlıyoruz.. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Fransız Enstitüsü, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Louvre-Orsay Müzeleri, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Alexander III Köprüsü günümüzü renklendirecek. Son olarak şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesi bir sonraki durağımız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Kabare Show turumuza katılabilirler. Bu gezimiz Fransızların ayrıcalıklı bir yer olarak nitelendirdikleri Dünya çapında isim yapmış bir Kabare'dir. İnanılmaz görsel efektler, hızla değişen sahneler, canlı müzik ve özenle seçilmiş sanatçılar sizlere unutulmaz bir akşam yaşatacaklar..

Paris Kombine Turu 60.-Eur (Yetişkin Kişi Başı) / 30.-Eur (Çocuk 0-12)
Lido Show 120.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 60.-Eur (Çocuk 0-12)

8. Gün Paris - İstanbul

Sabah kahvaltmızın ardından odaların boşaltılması .Rehberimizin belirteceği saatte Havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk havayolları tarifeli seferi TK1820 ile saat 16:20’deIstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.. Bir sonraki Anıtur seyahatinde siz değerli misafirlerimizle tekrar görüşmek dileği ile..
Ekstra turlar yeterli katılım sağlanmadığı takdirde iptal edilebilir. Rehberimiz ekstra turların günlerini değiştirebilir.
Yol Üzerindeki ekstralar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılır

2. TUR DETAYLARI

Tur Güzergahında Bulunan Şehirler

Amsterdam, Brüksel, Paris

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul – Amsterdam/Paris - İstanbul Arası Türk Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
• Alan-Otel-Alan Transferleri
• Klimalı otobüsler İle Şehirlerarası Tüm Transferler
• Amsterdam, Paris, Bruksel, Luksemburg Panoromik Şehir Turları
• Belirtilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar
• Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Havalimanı vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası :15.-EUR
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

İptal ve İade İşlemleri

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €
İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

3. ÖNEMLİ BİLGİLER

Bu Turumuz İçin Anı TurMisafirlerine Özel eXtra Avantajlar;

Benelüks & Paris Ekonomik Paket | 200 Euro
Büyük Hollanda 75 € + Volendam&Marken 45 € + Bruges 30 € + Paris Kombine Turu 60 € + Paris Gece Gezisi 20€
Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında Yetişkinler İçin 230Euro yerine 200 Euro,Çocuklar İçin (02-12 Yaş): Yukarıdaki turlar, paket (toplu)olarak alındığında 115 Euro yerine 100 Euro olacaktır.
Benelüks & Paris Avantajlı Paket | 270 Euro
Büyük Hollanda 75 € + Volendam&Marken 45 €+ Bruges 30 € + Paris Kombine Turu 60 € + Paris Gece Gezisi 20 € + Disneyland Turu 85 €
Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 315 Euro yerine 270 Euro olacaktır. 0- 02-12 Yaş Çocuk: Yukarıda belirtilen turlar paket (toplu) olarak alındığında 180 Euro yerine 160 Euro olacaktır
Benelüks & Paris Full Paket | 380 Euro
Büyük Hollanda 75 € + Volendam&Marken 45 €+ Bruges 30 € + Paris Kombine Turu 60 € + Paris Gece Gezisi 20 € + Disneyland Turu 85 € + Lido Show 120 €
Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 435 Euro yerine 380 Euro olacaktır. 02-12 Yaş Çocuk: Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 240 Euro yerine 215 Euro olacaktır.
Ekstra turlar yeterli katılım sağlanmadığı takdirde iptal edilebilir. Rehberimiz ekstra turların günlerini değiştirebilir.
Yol Üzerindeki ekstralar'a katılmayan misafirler yol üzerinde uygun bir tesiste beklemeyi kabul ederler. .Şöför bahşişi olarak rehberimiz otobüslerimizde 5€ toplamaktadır.

Tur'a ait otel bulunamadı.

Uygun tur programı bulunamadı. Lütfen güncel tur tarihlerini sorunuz.

Diğer Turları

Hakkımızda İges Turizm Hakkında

Yurtiçi - Yurtdışı En Uygun Uçak Biletleri, Geziler, Butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları, tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

  • Güler yüzlü karşılama
  • Farklı ve kendine özgü çözümler
  • Saha deneyimi yüksektir
  • Eğitimli ve sertifikalı personel
  • Güçlü çözüm ortakları vardır
  • Müşterileri her an bilgilendirme
  • Birinci sınıf müşteri hizmeti ve tatmini
Neden Biz ?
Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
Çağrı Merkezi
0850 224 41 44
İletişim bilgilerinizi bırakarak, müşteri temsilcimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Not Bırakın Arayalım
Copyright © 2015 İGES Turizm San. Tic Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.